folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fotoğraf Yarışması İçin Desteklerinizi Bekliyorum

Fotoğraf Yarışması İçin Desteklerinizi Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

154 oldu 

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Beğendim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Neptun
    Neptun's avatar
    Erkek

Beğendim

3 kez beğendim farklı pclerden.

İşkilli Büzük Dingilder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

+1

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

+1

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

171

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

5 tane kullandim.

Aslinda yapmak isteyen varsa tor ile yapabilir. Basit sekilde; brave browser yüklesin, daha sonra sagdaki menüden new private window with Tor secenegini secsin, ayri bir pencere acilacaktir. Linki yapistir oy kullan. Sonra pencereyi kapat, ayni islemi tekrar et.

EDIT: Tor'a da gerek yokmus, gizli pencere ile oy verebiliyorsun. Ayni IP sorun olmazsa verilebilir. Olur diyorsaniz tor ile deneyin

hocam riske girmek istemiyorum, anlaşılırsa boşa uğraşmış oluruz. sözleşmede şöyle bir madde koymuşlar;

3.7- Fotoğraf beğenimi sırasında, beğeniyi arttıracak şekilde bilgisayar yazılımı, yapay
    zeka veya robotik kodlama vs. programlar kullanılmayacaktır. Tespit edilmesi halinde
    yarışmacı diskalifiye edilecektir.

hani bu işi yapacaksak da belli olmasın :) aynı dakikalar içinde benzer IP den onlarca beğeni gelirse adamlar işe uyanabilir. ayrıca IP dışında MAC adresine de bakıyolar mı bilmiyorum.

Anladim hocam, o zaman tor ile deneyebilirsin. burdan da ip'yi kontrol edersin https://www.whatismyip.com/ 

MAC adresini kontrol etme diye bir sey yok hocam eger java applet gibi bir sey yoksa ki görünmüyor. 

Bu kadar dandik site için o tespitlerle uğraşırlar mı bilemedim. Haa istedikleri fotoğraf olur, listeye girmez belki o zaman kurcalarlar ne olmuş ne bitmiş diye :) oy verdim ben de

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek

Üç oyda benden kardeşim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    JpnTr bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

5 tane kullandim.

Aslinda yapmak isteyen varsa tor ile yapabilir. Basit sekilde; brave browser yüklesin, daha sonra sagdaki menüden new private window with Tor secenegini secsin, ayri bir pencere acilacaktir. Linki yapistir oy kullan. Sonra pencereyi kapat, ayni islemi tekrar et.

EDIT: Tor'a da gerek yokmus, gizli pencere ile oy verebiliyorsun. Ayni IP sorun olmazsa verilebilir. Olur diyorsaniz tor ile deneyin

hocam riske girmek istemiyorum, anlaşılırsa boşa uğraşmış oluruz. sözleşmede şöyle bir madde koymuşlar;

3.7- Fotoğraf beğenimi sırasında, beğeniyi arttıracak şekilde bilgisayar yazılımı, yapay
    zeka veya robotik kodlama vs. programlar kullanılmayacaktır. Tespit edilmesi halinde

hani bu işi yapacaksak da belli olmasın :) aynı dakikalar içinde benzer IP den onlarca beğeni gelirse adamlar işe uyanabilir. ayrıca IP dışında MAC adresine de bakıyolar mı bilmiyorum.

Anladim hocam, o zaman tor ile deneyebilirsin. burdan da ip'yi kontrol edersin https://www.whatismyip.com/ 

MAC adresini kontrol etme diye bir sey yok hocam eger java applet gibi bir sey yoksa ki görünmüyor. 

Bu kadar dandik site için o tespitlerle uğraşırlar mı bilemedim. Haa istedikleri fotoğraf olur, listeye girmez belki o zaman kurcalarlar ne olmuş ne bitmiş diye :) oy verdim ben de

emin olamadığım için riske girmek istemiyorum hocam, yoksa tek başıma günde 100-200 beğeni atabilirim vpn ile :)

bu arada 1480 beğeni alan bi fotoğrafa denk geldim, benim fotoğraf 180 küsürlerde, çok gerideyiz şuan ama ilk 50 nasıl bi yelpazede olacak bilemiyorum, beğenilere devam :)

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    JpnTr bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

5 tane kullandim.

emin olamadığım için riske girmek istemiyorum hocam, yoksa tek başıma günde 100-200 beğeni atabilirim vpn ile :)

bu arada 1480 beğeni alan bi fotoğrafa denk geldim, benim fotoğraf 180 küsürlerde, çok gerideyiz şuan ama ilk 50 nasıl bi yelpazede olacak bilemiyorum, beğenilere devam :)

Açıkçası ben de yardım ederken riske atmayayım diye bir kez kullandım uyumu. Yarın ip değiştirip bir tane daha kullanırım, sık olmayınca çok da anlaşılmaz bence. Site tasarımı facia, oy verme sistemi de keza öyle. Mükerrer oya ne kadar dikkat ederler meçhul gibi :D

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
Toplam Hit: 2596 Toplam Mesaj: 76
anıtkabir fotoğraf yarışma adalet bayrak