folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Freş*Taze (Letitbit.Net) Şifreleri (Rapidshare Gibi Süper Dosya Paylaşım Sitesi)

Freş*Taze (Letitbit.Net) Şifreleri (Rapidshare Gibi Süper Dosya Paylaşım Sitesi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

%

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bitroad kadar iyi bir paylaşım sitesi daha:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    yok mu ya bunun şifresi kimsede lazım olduğunda bulamıyoruz :(

www.yesilgrow.com - Growshop
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    google gir , fullurl yaz , indir programi ,vip-file lnklerini at icine , son hiz indir ,dosya boyut sinirlamasi yok vip-linklerini ise rus warez sitelrinden bulabilirsin tbtde sezoo'nun cok linki war hatta 720p

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

programa gerek yok en.savefrom.com adresinden download linklerini direk olarak alabilirsin gayet son hızda iniyor.

-bu arada bu konu hortlatılmış bende sevinmiştim yeni letit sifreleri gelmiş diye- =)

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    black_dockers
    black_dockers's avatar
    Erkek

Merhaba ben Letitbit üyeliği satın almak istiyorum. Fakat aklıma takılan bir kaç soru var. Yanıtlarsanız sevinirim.

- Hız olarak rapid veya netload gibi hızlı mı?

-Account olayı var mı? Yoksa her defasında verilen şifreyi girip download mı demek zorundayız? mesela ben rapid linkini seçiyorum. Flashget ile indir diyorum.    Kullanıcı adı ve şifre mi giriyorum flashgete. Direk indiriyor..
     Ama Letitbit de premium hesap aldıktan sonra sadece bir şifre verdiğini söylüyorlar. Dolayısıyla flashget e k.adı ve pass giremiyeceğiz. Yani linkleri seçip download edemeyeceğim. Bu benim için çok önemli.. Aynı şeyi letitbit ile yapabilirmiyim?

-İndirme ve yüklemede limit var mı? Limitsiz download yapabiliyormuyum? Yoksa rapid gibi günde 5gb limit felan var mı?
     Birkaç yerde gördüm. 6-7 GB lık dosyaları tek linkte vermişler. Bizde bu şekilde upload edebiliyor muyuz tek seferde?
    -Son olarak da rapi veya netload gibi account bölümümüz oluyor mu? Kendimize ait üye alanımız?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ttbatti
    ttbatti's avatar
    Erkek

hortlattım ama yokmu yeni şifreler....

Toplam Hit: 22652 Toplam Mesaj: 29