folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Fuat Avni Hakkında(Echelon)

Fuat Avni Hakkında(Echelon)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

ya bir şürü teori var bu konuda. herkes farklı bir şeyler öne sürüyor. hepsinin de mantıklı yanları var..

ama sonuç olarak, böyle bir marka gibi bir şey oluştu. Başka bi ülkede görülmüş duyulmuş bir şey mi, örnekleri var mı hiç bilmiyorum ama zanetmiyorum.

harbiden çok ilginç ülkeyiz. her şeyimizle

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende olsam böyle bir hesap açardım sonra ben yayınlıyayım diye içimizdeki ajanlar kimmiş bana haber uçuran diye bu şekilde öğrenirdim sonrada ....

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

rte tayfası olmadığı kesin. cemaatin kontrolünde hesap. çünkü cemaatten bildigim üstdüzey gavatlar vardı onlara fuatavninin yazdıklarını kontrol edin diyorlardı.

ayrıca hesap kapandı birkaç kere zaten, sürekli k.adı değiştiriyor adam.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek

Bence bu hesabın tek amacı yapacakları şeylere milleti önceden hazırlamak böylece tepkiler azalıyo yani milletin gazını alıyolar yapacaklarını yine yapıyolar.Çünkü sürekli yanında olan biriymiş gibi herşeyden haberi var bunları attığı twitlerden anlayabilirsiniz.Ona bu kadar yakın olan birini yakalamaları bu kadar uzun sürmezdi bence.Tabi bunların hepsi benim fikrim yanlışım varsa buyrun düzeltin bende doğrusunu biliyim.

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

eğer öyle bi şey cidden varsa hani fuatavni = rte (ve tayfası) muhteşem bir şekilde ülke yönetiyolar demektir :P 

adamlar resmen, "her türlü sikertiyoruz olm kim ne diyebiliyor ki?" diyo işte.. :D 

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    asa42 bunu yazdı

ya bir şürü teori var bu konuda. herkes farklı bir şeyler öne sürüyor. hepsinin de mantıklı yanları var..

ama sonuç olarak, böyle bir marka gibi bir şey oluştu. Başka bi ülkede görülmüş duyulmuş bir şey mi, örnekleri var mı hiç bilmiyorum ama zanetmiyorum.

harbiden çok ilginç ülkeyiz. her şeyimizle

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

biz ne desek ne tahminde bulunsak boş.çünkü herşey olabilir.

algı op. deriz başka biri çıkar, gaz alıolar deriz cemaat çıkabilir.her türlü şey olabilir.kendiside olabilir.

gelelim herkesin merak ettiği şeye, kim bu adam ?

bunu akp iktidarı gidip 5 yıl geçtikten sonra öğrenecez. tabi iktidar giderse...

nasıl sağ sol olaylarını şimdi şimdi idrak etti bu millet, buda böle olacak.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu ne cemaat nede rte tayfası degil gibi geliyor,  dış güvenlik güçleri kontrolünde  gibi.. 

Gerçekten bulmak isteseler  twitter trde tam yasaklarla, bekleyip göreceğiz bakalım. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Müdahale edemediğiniz sürece, okuduklarınızın bir anlamı yok. 

Yani bence Fuat Avni her kimse, RTE için bir tehdit oluşturmuyor. 

Yazıyor sadece.. 

RTE ufak adamlarla uğraşmaz.

Fuat Avni' nin vızıldayan sinekten farkı yok.

Yazdıkları sadece RTE karşıtlarını internet ortamında tatmin ediyor.

Böyle boş işlerle uğraşmak yerine, AKP' ye oy atan insanları "yobaz" diye nitelendirmek yerine, "ayrımcılık" yapmak yerine, insanlarla konuşarak, tartışarak oyları ülkemizi doğru yerlere getirecek tarafa çekebilseydik, zaten Fuat Avni gibi hayali canlılar prim yapamıyor olurdu.

Sözün özü, stratejinizi değiştirin. Yüzyıllardır aynı topraklarda yaşayan insanlara, nefret dolu gözlerle bakmayalım artık. 15 yıl önce poşetini taşıdığın teyzeyi, bugün oy atıyor diye düşman belleme.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Müdahale edemediğiniz sürece, okuduklarınızın bir anlamı yok. 

Yani bence Fuat Avni her kimse, RTE için bir tehdit oluşturmuyor. 

Yazıyor sadece.. 

RTE ufak adamlarla uğraşmaz.

Fuat Avni' nin vızıldayan sinekten farkı yok.

Yazdıkları sadece RTE karşıtlarını internet ortamında tatmin ediyor.

Böyle boş işlerle uğraşmak yerine, AKP' ye oy atan insanları "yobaz" diye nitelendirmek yerine, "ayrımcılık" yapmak yerine, insanlarla konuşarak, tartışarak oyları ülkemizi doğru yerlere getirecek tarafa çekebilseydik, zaten Fuat Avni gibi hayali canlılar prim yapamıyor olurdu.

Sözün özü, stratejinizi değiştirin. Yüzyıllardır aynı topraklarda yaşayan insanlara, nefret dolu gözlerle bakmayalım artık. 15 yıl önce poşetini taşıdığın teyzeyi, bugün oy atıyor diye düşman belleme.

öle dionda, şu ortamda bile akplilerle tartışamıorsun. 2+2=5 diyor adam ve ne kadar belge kanıt vs varsa gösteriyorsun, adam inanmıyor.

bi akpli arkım vardı.hep tartışırdık çook nadiren dönüordu kafası.bu adam yurt dışında okuyan biri yani öle görmemiş biride değil.bu gün bunu diyor yarın bunu diyor yalan sölür diorum, adam bana, ee siyaset böle işte adam bunu iyi yapıyor dioyor.ben bunu beğeniorum dior.yani kısaca; adamın kaypaklığını seviyorum diyor.birde genel bir laf var, bizim millet celladına aşık diye.yani bulan iyi bulmuş.

ek olarak; kk 1 gün başka diğer gün başka konuşsa demedğini bırakmıyor.halbu ki desteklediği adam bunun 10 katı.bu yobaz diye tanımladıgımız adamlar, hep yobaz olarak kalacaklar.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 4220 Toplam Mesaj: 32
fuatavni tweeter echeleon