Fuat Avni Yakalandı Haberi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Bu kadar bilgi kirliliğinin içerisinde Davutoğluda derler bilalde derler. Velhasıl artık sikimizdemi orasıda ayrı bir konu. 

herşeyi geçtimde 1000 yakın hakimi içeri alacaklarmış terörist diye, demekki bundan önceki hukuk düzenini teröristler yönetiyormuş bu ülkede, bu kadar hallaç pamuğu olmuş bir hukuk düzeninde Generaller kariyerlerinin zirvesinde balyozdan 4 yıl yatırılıp sonra pardon yanlış yaptık denilip bugün komutan atanacak, böyle saçma salak düzene birde üstüne idamı getirecekler.  

Sonra gelecek itin biri sana iftira atacak idamdan yargılanacan. Tam istedikleri ülkeye çevirmeye başladılar ama bu koyun sürüsü olayın farkında değil daha. Sanıyorlarki bizim adamımız bizi niye assın. Olayın farkında bile değiller.

İdam gelirse bu imralıdaki itide assınlar götleri yiyorsa. Yoksa bu adamların ne maksadı olduğunu herkesinde anlaması lazım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Ergenekon ve balyoz dan içeri girenlere sevinenler şimdi ne düşünüyor acaba vicdan azabı varmı ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Enişte mit müsteşarı olsun.

http://www.ntv.com.tr/turkiye/cumhurbaskani-erdogandarbe-girisimini-enistemden-ogrendim,z_FipFVqpEWFKtsW1isT_A

1234567B tarafından 20/Tem/16 23:16 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

biri bizi silksin. beynimiz dondu ameka.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Türkiye'nin geldiği hali anlatan en güzel cümle:

http://www.ntv.com.tr/turkiye/cumhurbaskani-erdogandarbe-girisimini-enistemden-ogrendim,z_FipFVqpEWFKtsW1isT_A

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Darbe girişimini eniştemden öğrendim

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek

Harcaniyorsun bee eniste :))

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

OHAL ilan edildi.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 13849 Toplam Mesaj: 108
fuatavni