folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder GALAXY S' İmi Satıyorum Arkadaşlar 1 Ay Kullandım 2 Yıl Garantisi Var

GALAXY S' İmi Satıyorum Arkadaşlar 1 Ay Kullandım 2 Yıl Garantisi Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

Evet 1 ay kullandım ve hevesim kaçtı satmamın amacı bu, bunu satıp blackberry almayı düşünüyorum evet fiyat 900 TL teklifleri görelim:)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-samsung-galaxy-s-47736153/detay/?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

merhaba dostum galaxy tab takas düşünürmüsün ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

konuyu baltalamak olarak algılamazsan şöyle bişi belirtmek istiyorum.

bu telefon ortalama sıfırı zaten 1milyar ürün 2. ele düştüğü zaman sıfır fiyatının yarısına iner değeri diye biliyorum bu demektirki senin telefon 500tl eder ama azda telefonun temiz olduğunu varsayarsak sanki max edeceği değer 650tl felan olur diye düşünüyorum.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

fena fiyat değil

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

@can498 cihazın 2.el piyasasını arastırırsan fiyatın uygun oldugunu göreceksin senin mantıgına göre 2 el iphoneların da 500 TL olması gerekiyo ama öyle değil maalesef, şimdi iphone ile samsung bir mi deme bana bu telefon iphone 3G ye 10 basar bence

@babybash22 takas düşünmüyorum hocam para lazım ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

fiyat gayet güzel arkadaşlar ilyas dostum bence sen get i bile kaldır yaazık paran kesilmesin elden sat o fiyata

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

Doğru söylüyosun hocam kaldırdım ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ilyas208 bunu yazdı:
    -----------------------------

@can498 cihazın 2.el piyasasını arastırırsan fiyatın uygun oldugunu göreceksin senin mantıgına göre 2 el iphoneların da 500 TL olması gerekiyo ama öyle değil maalesef, şimdi iphone ile samsung bir mi deme bana bu telefon iphone 3G ye 10 basar bence

galaxy s i 3gs ile mukayese etme , 4 ile et  yine samsung alır 

samsung wave sahibi olarak (galaxy s ile donanım 1e1 aynı işletim sistemi farklı) her türlü iphone sahibini göt etmiş bulunmaktayım :)

şu özelliği daha iyi denecek birşey yok iphone da . belki 5 de koyarlar :) o zaman da çift çekirdek galaxy II ile kapıştırırız.

bu arada ürünü övüyorum fakat fiyat yüksek

0 fiyatı Şu andaki en düşük fiyat 928 TL , bu telefonu satıp blackberry alacağına kullanmaya devam et hem kendine hem makinaya yazık edersin.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-i9000-galaxy-s-cep-telefonu-fiyati,361537.html

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

iPhone düşmanlığıda çok ara artık. Aşın, geçin bunları.

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

ilyas208 bunu yazdı:

galaxy s i 3gs ile mukayese etme , 4 ile et  yine samsung alır 

samsung wave sahibi olarak (galaxy s ile donanım 1e1 aynı işletim sistemi farklı) her türlü iphone sahibini göt etmiş bulunmaktayım :)

şu özelliği daha iyi denecek birşey yok iphone da . belki 5 de koyarlar :) o zaman da çift çekirdek galaxy II ile kapıştırırız.

bu arada ürünü övüyorum fakat fiyat yüksek

0 fiyatı Şu andaki en düşük fiyat 928 TL , bu telefonu satıp blackberry alacağına kullanmaya devam et hem kendine hem makinaya yazık edersin.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-i9000-galaxy-s-cep-telefonu-fiyati,361537.html

Hocam denemediğim bi blackberry kaldı oda içimde kalmasın :) almak isteyen arkadaşlarla fiyat konusunda anlaşabiliriz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

O plastik oyuncağa 900 verecek enayi warsa helal olsun, Iphonenin 2. el fiyatlarının yüksek olmasına içerlememek lazım. Hangi samsung ürünü cep telefonun 2. el fiyatı sıfırdan satılıyor:D ne zamandan beri satılıyor güldürmeyin, şuan 600 e fln anca satarsın bi 5 6 ay sonra elinde patlar :] plastik kasasını eritir balon yaparsın ffs

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
Toplam Hit: 4655 Toplam Mesaj: 26