Galaxy S4 Şarj Çok Çabuk Bitiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar galaxy s4 aldım.Power mode açıkken bile sık kullanımda şarj en fazla 4 saat gidiyor.Telefon çok güzelde şarj dayanmıyor valla.Buna ne çözümü olabilir ?

Not:Android 5.1 var

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

onların bataryaları sorunlu hacı usta.

batarayı çıkar masaya koy. çevir eğer fırrrrr diye dönüyorsa o batarya sorunludur. hafif şişiklik var ve buda bataryasının sıkıntılı oluğu anlamına gelir.

4 saat demek arıza var demek. 

sıfır mı aldın ? sıvı temas ta olabilir. ses gelen hoparlorden çabuk etkilenir onlar. hayvan gibi terleyip konuşmadın değilmi ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

onların bataryaları sorunlu hacı usta.

batarayı çıkar masaya koy. çevir eğer fırrrrr diye dönüyorsa o batarya sorunludur. hafif şişiklik var ve buda bataryasının sıkıntılı oluğu anlamına gelir.

4 saat demek arıza var demek. 

sıfır mı aldın ? sıvı temas ta olabilir. ses gelen hoparlorden çabuk etkilenir onlar. hayvan gibi terleyip konuşmadın değilmi ?

E yeni batarya alsak düzelir mi

Sıfır aldım ve sıvı teması olmadıda sıvı temasıyla bataryanın ne alakası var

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Komple aletı degıstırmen lazım :) Samsung zaten sorunlu (BATARYA KONUSUNDA) bi de S4 te4n bahsedıyorsun o külliyen sorun hocam :)

Samsungta bataryası tek giden , çok giden , en gıden telefonlar Note serısı o da Özellıkle Note 2 :) sonrasında bi tek Note 3 kullandım onu da begenmedım , bır de Note 4 bıraz daha ıyıydı sanırım ... :D

Kısacası ; SAMSUNG TELEFON = NOTE SERISI

JiggSaw tarafından 15/Eki/15 00:27 tarihinde düzenlenmiştir

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

geçmiş olsun düzenli olarak her 6 ayda bir giderim bataryamı serviste değiştiririm :D şaka maka biyanada 4.4.2 varken yeni bataryayla şarjım çok iyi gidiyordu ram kullanımım 700-800mb lerde geziyordu ama şimdi telefonu güncelledik lolipopa ve ram kullanımını 1.20-1.30 dan aşağı düşüremez oldum dolayısıyla daha çok şarj yiyor.Yapacak birşey yok hocam buna müşteri hizmetleriyle çok görüştüm bu ram kullanımı konusunda ama bi iyileştirme yayınlanacağını söylemişlerdi yayınladılarda ama bi işe yaramadı :D rami hala hayvan gibi sistem kullanıyor

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bataryan bayat. Sıfır ise garantiye başvur yeni batarya versinler. Samsung'un Note serisi harici alınmaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bataryan bayat. Sıfır ise garantiye başvur yeni batarya versinler. Samsung'un Note serisi harici alınmaz.

Hacı telefonu öyle adamlara bir iki günlüğüne vermek etmek istemiyom.Servise giden her türlü cihazın bok edildiğini biliyoruz.Şimdi 25 tl lik batarya için telefonu harcatmayayım.

Oraya gidip olay bu bu desem direk vermezler heralde.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Batarya alırsın 30 40 Tl ye peki cihazin bozuksa akım çekiyorsa yine eninde sonunda servies vereceksin eger sorun varsa sifir batarya yada sifir ana kart takarlar bence hiç ihmal etme ver servise 10 gün bekle nerdesin bilmiyorum ama istanbulda isen başarıya ver

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Ben servise gönderirim şarjı erken bitiyor şarjı geç doluyor diye not düşerim batarya ve şarj aletini değiştirirler sonra rahatıma bakarım haftaya tekrar göndermeyi düşünüyorum :) hatta bir ara hiç unutmam teli düşürmüştm arka kapağı açıldı içine kar girdi telefon iptal oldu gönderdim ana kartı değiştirip göndermişlerdi tşk samsung :) tel s5

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı

Ben servise gönderirim şarjı erken bitiyor şarjı geç doluyor diye not düşerim batarya ve şarj aletini değiştirirler sonra rahatıma bakarım haftaya tekrar göndermeyi düşünüyorum :) hatta bir ara hiç unutmam teli düşürmüştm arka kapağı açıldı içine kar girdi telefon iptal oldu gönderdim ana kartı değiştirip göndermişlerdi tşk samsung :) tel s5

Aga sen bildiğin adam sikmişsin bea.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

Bataryayi agzina sok ve dondur diline elektrik carpiosa sikinti yoktur

Toplam Hit: 3049 Toplam Mesaj: 32
s4