Galaxy SIII Kullananlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RUZI
    RUZI's avatar
    Erkek
    Noneyim bunu yazdı

Artilari, eksileri, keske almasaydim/iyi ki almisim denilen yanlarini yazar misiniz?

iPhone4 ten s3e gecmeyi dusunuyorum da...

evvet gec galdin gecmen lazim hemmennn  1 hafta oldu men de 4 den 3s gecdim.. her seyiyle iyidir..( dis tasarimi haric) 4x4 bi cihazdir

1.Evlilik. 2.Cep Telefonu. 3.Para. Iste Insan Oglunu icat etdigi 3 sacma sey. RUZI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

4s ile s3 arasında cidden acayip fark var. Bir kere 3 kullandktan sonra 4s in ekranı oyuncak gibi geliyor beğenmiyorsun. herkes ios için apple da kalıyor ama ios'uda abarmaya gerek yok sadece marka değerinden kaynaklı fanatik tutum olduğu için ios dediklerine eminim. s3 ü iphone 5 ile kıyasla.

Iruretta tarafından 15/Eyl/12 13:03 tarihinde düzenlenmiştir

http://yanduvar.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

4Ü satarsan görüşelim bi :W

Goruselim de cami kirik la, once bi garantiye yollamaliyim nasil olacaksa

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    qra51 bunu yazdı

4s ile s3 arasında cidden acayip fark var. Bir kere 3 kullandktan sonra 4s in ekranı oyuncak gibi geliyor beğenmiyorsun. herkes ios için apple da kalıyor ama ios'uda abarmaya gerek yok sadece marka değerinden kaynaklı fanatik tutum olduğu için ios dediklerine eminim. s3 ü iphone 5 ile kıyasla.

Kiyaslamak falan degil istedigim haci RUZI ve sen tam istedigim adamlarsiniz, ayfondan androide geciste korkuyorum. Yazilimsal olarak nedir durum ve iyki gecmisim/keske gecmeseydim dediginiz noktalar?

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hurferus45
    hurferus45's avatar
    Erkek

kullanmıyorum ama yerinde olsaydım hiç düşünmeden geçerdim galaxy'e...

https://soundcloud.com/arestahasan << Hasan GÖNÜLTAŞ >>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

iphoneda seni hep karanlık bir ekran bekliyor buda benim içimi karartıyor. Açıkçası androidin en sevdiğim yani giriş sayfasınında eklentilerle donatılabilmesi istediğin programları menüden ayırıp giriş sayfalarına koyarak daha kolay erişim sağlayabiliyorsun. Ben bu özgür yanını sevdiğim için android alıyorum kendimi daha özgür hissettiriyor. Uzun süreli iphone kullanmadım ama andorid beni bu yanıyla hep kendine çekmiştir. Makinede şu ana kadar hiç kasma filanda yaşamadım tabi olur olmaz bilemem ben yurt dışı seyahatimde kosovadan almıştım. Gayette memnunum. Ama çizilmez ekran dediklerine bakma kılcal çizikler oluşuyor. Birde telefonuna kılıf al çevresindeki gri renkteki kaplama plastik düşürürsen filan zedelenebiliyor. (1 kaç kez düşürdüm )

http://yanduvar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Kagıt üzerinde telefon kıyaslayanlar yanılırlar. Görmüşsünüzdür bir tablo yapıp bi yana GS3 bi yana İP5 işte ram şu kadar şu şu kadar GS3 kazandı gibi. O zaman bu kagıt üzerinde 200 beygir bir arabada 150 beygir bir arabayı geçer gibi bir şey oluyor ama yolda öyle olmuyor işte yol tutuşu arabanın yola uyumu , şöförü ve virajlara giriş çıkışlarıda önemli rol oynuyor. Kullanım amacına göre telefon seçin. GS3 e geçtigin zaman o stabilligi ve uyumu göremiceksin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

S3 elime pzartesi günü geçecek. 1 hafta kullanıp test edeceğim. Sonra sizlere iphone 4s ile galaxy s3 ün farkını yazarım. 4s kullandım s 3 ü çok test edemedim. O yüzden 1 hafta sonra sizlere tecrübelerimi aktarırım.

Öncelikli düşüncem s3 4s ten üstündür.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    JackDaniels bunu yazdı

Kagıt üzerinde telefon kıyaslayanlar yanılırlar. Görmüşsünüzdür bir tablo yapıp bi yana GS3 bi yana İP5 işte ram şu kadar şu şu kadar GS3 kazandı gibi. O zaman bu kagıt üzerinde 200 beygir bir arabada 150 beygir bir arabayı geçer gibi bir şey oluyor ama yolda öyle olmuyor işte yol tutuşu arabanın yola uyumu , şöförü ve virajlara giriş çıkışlarıda önemli rol oynuyor. Kullanım amacına göre telefon seçin. GS3 e geçtigin zaman o stabilligi ve uyumu göremiceksin.

imzamı atarım. Hala rakamların çok önemli olmadığının farkında değiller.

8 mp kamera mı olur diyor adam, iPhone kamerasını görmeden. Yada iPhone kararlılığını , yazılım-donanım uyumunu fark etmeden, ramle ilgili konuşuyor.

---

@ Noneyim : Amacın, isteklerin ne hocam ? iPhone da yeterli gelmeyen, s3'ü tercih etmeni sağlayan kısımlar nedir ?

İYi analiz etmen gerek. Çünkü bir iOs'tan android'e geçiş sorunlu olabiliyor. Alışılır mı ? Alışılır. Sıkıntı yok ama bir sürü alışkanlığı bırakıp başka alışkanlıklar kazanacaksın. Amacın sadece cihazı kullanmaksa ve büyük ekransa biraz problemli olabilir.

iOs'tan android'e geçip, sonrasında iPhone'a geri dönenleri gördüm. 

Bunların dışında amacın diğer şeylere (açık kaynaktır, şudur budur) tabi ki geç. Ama amacın büyük ekransa almışken galaxy note (yada öyle birşeydi) al derim. Kocaman. Ama ben sevmiyorum. iPhone ekranı ideal bence. Fazla geniş olanları sevmiyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

iphone yapar samsung kopyalar cümlesinden yola çıkmak gerekirse s3 gerçekten büyük ve eli yoran bir telefon, cepte taşınmaz. Tamam özellikleri güzel ama iphone'dan aldığın performansı alamazsın. İphoneda artık hersey yerli yerine oturmus ama samsung için birşey diyemem hala arayıs icerisinde

Digital Marketing Manager / Health Tourism
Toplam Hit: 3208 Toplam Mesaj: 36