folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Game Of Thrones 3.Sezon 9.Bölüm

Game Of Thrones 3.Sezon 9.Bölüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Robb'un ölümü hakkında spoileri daha önce yemiştim bir forumda ama böyle şerefsizce öldürüleceğini bilmiyordum.

Stannis'in sülükleri yakarken saydığı isimler büyük ihtimal teker teker ölecek. Joffrey piçi ölsün istiyorum ilk.

Yazar mutlu sonları karşı olabilir, starkları güç sahibi de yapmayabilir hiç bir zaman ama şu hainlerini hepsini teker teker öldürsünler istiyorum. Cesur Yürek de ki gibi hainlerin hepsi ölsün sona hiç stark kalmayacaksa da kabulüm.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

-------------- dogrulugu bilinmeyen spoiler ---------------

cok pis spoiler icerir, heralde  7 nci sezonda olacak bi sey :P

.

.

.

.

.

kitaplari okuyan bi arkadasin soyledigine gore ileride ned stark geri donuyormus nasil ne sekilde ve ne kadar dogru oldugunu bilmiyorum :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melodeath
    melodeath's avatar
    Erkek
    geniuss bunu yazdı

-------------- dogrulugu bilinmeyen spoiler ---------------

cok pis spoiler icerir, heralde  7 nci sezonda olacak bi sey :P

.

.

.

.

.

kitaplari okuyan bi arkadasin soyledigine gore ileride ned stark geri donuyormus nasil ne sekilde ve ne kadar dogru oldugunu bilmiyorum :D

yok hocam öyle bişey :D

Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    nurk bunu yazdı
    gazez bunu yazdı

Kral Joffrey I, Margaery Tayrell ile olan düğününde Tywin Lannister, oğlu Tyrion Lannister tarafından tuvalette öldürülüyor.

ve beklenen gerçekleşiyor kış geri geliyor.

BEN SENİ BANLAMIYIM DA JOFFREY Mİ BANLASIN MÜBAREK?

spoiler butonu olsa oraya yazılan şeyler gizlense ? gelişmiş forumlarda bunun için basit eklentiler var ama TBT nin eklenti desteği olmadıgından

zahmetli olur ama güzel olur 

dizi forumumu burası?

[22817//kaanabak]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı

afedersiniz ama bu amına kodum senaristleri insan mı? hic mi düsünmüyorlar bizim anamız babamız var bu izleyiciler bize söverler falan lan diye. 

amına koyim elim ayağım titredi ya.

hacı senaristlik bişey yok pek kitap olduğu için 

arkadaş anlatıyordu okumuştu kitabı  red wedding diyede

bu kadar erken geleceğini tahmin etmiyordum :D

gene aynı arkadaş bundanda bahsesiyordu 

blablabla tıkla

wert tarafından 09/Haz/13 14:39 tarihinde düzenlenmiştir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    nurk bunu yazdı
    gazez bunu yazdı

Kral Joffrey I, Margaery Tayrell ile olan düğününde Tywin Lannister, oğlu Tyrion Lannister tarafından tuvalette öldürülüyor.

spoiler butonu olsa oraya yazılan şeyler gizlense ? gelişmiş forumlarda bunun için basit eklentiler var ama TBT nin eklenti desteği olmadıgından

dizi forumumu burası?

O forumumu bu forumumu diye ayıracaksanız tüm kategoriler kaldırılsın. Bir özellik eklemek yani yenilemek geliştirmek için illa öyle mi olması gerekiyor ?

spoiler filmde de olur , kitap tada olur dizi de de olur.  kötü birşey istediğim , forumu mahveder . özür dilerim :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    nurk bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    nurk bunu yazdı
    gazez bunu yazdı

dizi forumumu burası?

O forumumu bu forumumu diye ayıracaksanız tüm kategoriler kaldırılsın. Bir özellik eklemek yani yenilemek geliştirmek için illa öyle mi olması gerekiyor ?

spoiler filmde de olur , kitap tada olur dizi de de olur.  kötü birşey istediğim , forumu mahveder . özür dilerim :)

Konuyla alakasız olacak ama spoiler butonu gizli konu alternatifi de olabilir sadece üyeler spoiler içerisindeki yazıyı okuyabilecek şekilde kodlanabilir. Böylece herkese açık bir konuda kişisel birşey paylaşmak isteyen rahatlıkla spoiler içerisinde yorum atabilir.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

benim için son demlerini yaşıyo bu yapım. en overrated bulduğum dizi. böyle bi güzide fantastik yapıma film serisi çok daha iyi giderdi bence. çünkü şu anki dizi ne iş anlamıyorum yıllardır. her sezon 3 4 bölümü film kalitesinde izleyebiliyoruz. sanki sezon sayısını uzatmak istercesine çekiyolar.

SPOILER***

... Grey Wind, who had been chained to placate the Freys, is also slain via crossbow bolts, -his head removed and sewn onto Robb's body as a final insult to the King in the North.-

son bölümde böyle bi perde aktarılmadı. ya kusura bakmayında fantastik bi seriden bahsediyoruz. eğer önümüzdeki bölüm böyle bişey perdeye aktarılmazsa cidden izlemeyi bırakıp kitaplarını okurum. boş laf salatalığına ve sevişme sahnelerine bolca yer veriyolar zaten. acaba martin amcadan bağımsız mı hazırlıyolar senaryoyu merak ediyorum.

Cosplay tarafından 09/Haz/13 18:41 tarihinde düzenlenmiştir

make total destroy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Cosplay bunu yazdı

benim için son demlerini yaşıyo bu yapım. en overrated bulduğum dizi. böyle bi güzide fantastik yapıma film serisi çok daha iyi giderdi bence. çünkü şu anki dizi ne iş anlamıyorum yıllardır. her sezon 3 4 bölümü film kalitesinde izleyebiliyoruz. sanki sezon sayısını uzatmak istercesine çekiyolar.

SPOILER***

... Grey Wind, who had been chained to placate the Freys, is also slain via crossbow bolts, -his head removed and sewn onto Robb's body as a final insult to the King in the North.-

son bölümde böyle bi perde aktarılmadı. ya kusura bakmayında fantastik bi seriden bahsediyoruz. eğer önümüzdeki bölüm böyle bişey perdeye aktarılmazsa cidden izlemeyi bırakıp kitaplarını okurum. boş laf salatalığına ve sevişme sahnelerine bolca yer veriyolar zaten. acaba martin amcadan bağımsız mı hazırlıyolar senaryoyu merak ediyorum.

Hocam dizi zaten bildiğin film kalitesini aşmış durumda. Film olsaydı bu kadar ayrıntı olmayacaktı , game of thrones serisi kitaplara zor sıgmış iki cilte bölünmüş ken bile sence film nasıl olurdu ? Belki bir yüzüklerin efendisi bile büyük bir bütçeyle böyle bir diziye çevrilebilir , ben örnek bir breaking bad , game of thrones , shameless gibi sağlam yapıtların uzun sürmesini istiyorum. Ha kitabı da okuyucaz tabi ama gerçekten çok ayrıntı var sen filme sığabileceğini düşünüyormusun ? 

Dizide bile atladıkları bir çok ayrıntı varken, birde şöyle bişi var yüzüklerin efendisi hobbits tek kitap 3 film olacak çiltleri ile beraber 10 a yakın kitap var ve yazılmaya devam ediyor. 

Dizi böyle oldugu haliyle süper zaten. 

Bu arada kitaptan veya başka bir kaynaktan filme - diziye uyarlanan yapımlarda birden çok senarist oluyor genelde yazar yaşıyorsa bile tecrüebli bir film dizi senaryosu yazarı yardım eder.  

2 si 3 bölümlük olmak üzere 5 yazar var game of throne dizisinde. Onu anladım da 9 yönetmen ile nasıl çekmişler onu anlamadım :) 

dizinin bir kısmı tunus - hırvatistan , yeni zelanda , izlanda gibi yerlerde tabi şaşmamak gerek D: 

jHSQuQs.png%20%28320×451%29

Ha bu arada benim için her saniyesinen aşırı zevk aldığım , hiç bitmemesini istediğim birşeye sen overrated (gereğinden fazla değer biçme) demişsin ama hocam gerçekten mükemmel bir kalite. Beğenmediğin ne var anlamadım :)

PanxeR tarafından 10/Haz/13 02:18 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 9595 Toplam Mesaj: 90