folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Garajın Önüne Park Eden Arabaya Yapılabilecekler

Garajın Önüne Park Eden Arabaya Yapılabilecekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Şiddet ve zarar vermek yerine çözüm bulmak daha iyi bir yoldur.

Otopark girişine uyarıcı tabela koy.

bir kaç arkadaşımın ornek verdigi ekipmanları deneyebilirsin.

Çok büyük sorun yaşıyorsun. Degerli apartman sakinlerini toplayip bu okul sokaklarında olan engeller var yerden metal cubuk çıkıyor.

otopark girişine bir adet yaptırın.

uzaktan kumandayida araç sahiplerine verin.

aynen hocam, her seferinde farklı biri çekiyo sonuçta.her seferinde aynı adam çekse anasını siksen haklısında bi kere otoparkın önüne çekti diye adamın arabasının amına koyulmaz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n3xt
    n3xt's avatar
    Erkek

155 i ara çeksinler arabayı =) bir iki kez aynı şeyi yap sonra kimse koymaz =)

İş kurma işi biraz uzun sürdü. ben askere gitmicem demedim ki lan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Hidrolik mantar yaptırın hocam böl daire sayısına 100-150 tl yi geçmez kafan rahat olur.. ver parayı elalemin malıyla uğraşmazsın hiç değilse..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Park eden araç şoförünün göreceği şekilde yazı yaz, onu okuyup halen aracını park ediyorsa aracın başında bekle, neden böyle yaptığını sor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

"Git konus" diyen arkadaslara cidden aciyorum. Herhalde yasadiklari yeri Kanada, Norvec falan saniyorlar. La ulkede yan bakti diye 3-4 kisiyi bicaklayan adam var. Mk ne konusmasindan bahsediyorsunuz.

Hafiz sende bunlarin aklina uyup gidip adamlarla falan konusayim deme, denyonun teki cikar ters laf eder sonra al basina bela.

Adam arabayi biraktimi, al eline anahtari ciz bi uctan obur uca.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam eğer sürekli olarak aynı araba park ediyorsa tek çözüm var o da hidrolik yağı. dökeceksin boya falan bırakmayacak. 

eğer değişik araçlar park ediyorsa. özel çekiciler var ya onlardan bir tanesini arıyorsun gelip çekiyor otopark parasını kallavi bir şekilde sokuyorlar adama :) 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

ön sileceklerin ızgarasından tuz ruhu dök öküz değilse niye yapıldığını anlar zaten

anlamazsada tırnak makasıyla veya bıçakla fln aracın yanından geçerken çizersin...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    n3xt bunu yazdı

155 i ara çeksinler arabayı =) bir iki kez aynı şeyi yap sonra kimse koymaz =)

155'i arıyoruz gelmiyorlar. 300metre bile yok karakol ev arası.

moi bunu yazdı

1.  10 - 15 tane a4 kağıda "ben malım, garaj önüne koyarım (vb.)" yazıp arabanın her yerine yapıştır. 

2.  anahtar deliklerine sakız ittir.

3.  kaputun üstünden çöpün içinde biriken pis suyu dök, havalandırmayı açınca gör içerdeki şamatayı...

4.  arka kapıların aralıklarından yapıştırıcı bas içeri, kapıları açamasın.

5.  arabanın tekerleğiyle yerin arasına tam çıkış yönüne doğru çivi sıkıştır, çıkarken lastiğin içine girer, ses de çıkarmaz.

6.  egzoza havuç ya da patates sıkıştır.

7.  benzin kapağını açıp, oyun hamuru veya benzeri yapışkan bir hamurla kapla.

8.  farlarını şarjlı matkapla del, ampulleri kır.

9.  !!! fren disklerine 444 bor yağı dök, ilk freninde vursun bi yere. !!! (can ve mal kaybı muhtemeldir, dikkatle uygulayınız...)

3'ü beğendim :) ama yaparsam 1.'yi yaparım. can-mal ve araç zararı dışında birşey düşünüyorum zaten. Sonuçta insanlar kaç milyar para sayıp alıyorlar. çizmek akıllı bir çözüm değil.
    2-3 kişi arabanın tamponuntan tutup hafifse yolun ortasına çekmeyi düşünüyorum ama bu seferde caddeden geçen masumlara yazık.

2-3 ay önce yasak olmayan yerden arabayı çeken çekici yanlış bağladığı için arabayı havada ters çevirdi, tavanı üstüne bıraktı. lazım olduğu zaman bulunmaz o çekiciler.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

benzin döküp yaksın bari deyin aq olsun bitsin :)) millet uçmuş 2006 da başladığım da millet daha akıllıydı bu forum da  uzunnnnnn bir aradan sonra geri döndüm ama çok eğleniyorum niye ayrı kalmışım diye kendi kendime soruyorum şimdi :) şıırnga ve yoğurt olayı da çok iyiydi ya. bunu araba olayına çeviricek olursak şırıngaya çek idrarı aralık bulduğun yerlerden bas içeri... :)))

hacım neremiz akıllıydı. evde tüp patlatan mı ararsın, boktan bomba yapan mı ararsın, renkli duman çıkarcam dye ortalığın anasını sken mi ararsın hepsi vardı :)

şimdiki yazılanlar o zamanlar yapılıyo  :)

yeniden hoşgeldin bu arada 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

1. Tek patates ve plastik çekici alıp eksoza koyup plastik çekiçle çakıyorsun, süper

2. Eline 2 yumurta poşetini alıyorsun, poşetin birine su dolduruyıorsun ağzını kapatabileceğin kadar ve ağzını kapatıyorsun, sonra bir pipet alıp, diğer poşetin içine koyup, ilk poşetin ağzı aşağı gelecek şekilde ikinci poşete koyuyorsun.

(Bu noktada dıştaki poşette pipet olmaz ise, ilk poşeti içerde kalan havadan dolayı sokamıyorsun içine, tecrübe ile sabittir.

İki poşetin olmasının sebebi mukavemetin arttıtılması)

Sonra çatıya çıkıyorsun, adamın arabasının tepesini nişan alıp poşeti atıyorsun, 

Çatı veya kaput çöküyor, Poşet basınçla sağa sola gidiyor genelde kayboluyor, araba ıslanıyor, ama yazın hemen kuruyor, kimse bi sikim anlamıyor :) 

renegadealien tarafından 16/Nis/13 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 10725 Toplam Mesaj: 64