folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Garanti Bankasının Sanal Kartları Kapatması

Garanti Bankasının Sanal Kartları Kapatması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Nautilus bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

İçerden patlak var diyorlar ben henüz teyit ettiremedim ama yine de tüm kartlarımı alışverişe kapattım.

Sanal kartı "İnternet" alışverişine kapatabildiğimiz gibi hesap kartınıda kapatabiliryor muyuz?

internet bankacılığına gir, ana ekrandan kartın üstüne tıkla, aşağıdan kart bilgilerine gel, güvenlik bilgileri kısmında düzenle ye tıkla, telefon posta yoluyla alışverişi kapat, internet alışverişini kapat.

ama en sağlıklısı kartı geçici olarak kapatmak bu da müşteri hizmetlerini aramakla oluyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

Kartınızı uygulama üzerinden alışverişe ka-pa-ta-maz-sı-nız!

Her banka da aynı mıdır bilmem ama Denizbank ve yapıkredi de telefonla bile kapattıramıyorsunuz. Şubeye gitmeniz lâzım.

kontra bisiklet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    adamgibi bunu yazdı

Kartınızı uygulama üzerinden alışverişe ka-pa-ta-maz-sı-nız!

Her banka da aynı mıdır bilmem ama Denizbank ve yapıkredi de telefonla bile kapattıramıyorsunuz. Şubeye gitmeniz lâzım.

Kapatırsın kardeşim hem sanalkartı hem normal kartı sadece debit kartı kapatamazsınız sadece onda da SMS gidiyor alışverişte

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Denemesi bedava buyurun kapatin sonra bi kac dolarlik bisey alin bakalim Ses cikartiyor mu sanal kartlari bilmem Ben normal kredi kartindan bahsediyorum kac defa denedigim șey yahu 

Nikoteen tarafından 13/Oca/17 17:43 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 20168 Toplam Mesaj: 35
garanti bankası sanal kart