Garantiarkadas

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek

Ya garantiarkadas.com die bi site var o.çocukları beleş sms adında 100 kontörümü yedi Piçinevlatları..

siz siz olun girmeyin bu siteye.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek

ya hacı insan s2lmeden anlamıyor da çok güzel siteydi ya ordaki kızların yüzde doksanı erkek

zaten erkeklerinde hepsi erkek olacağına göre öss'dende öğrendiğimiz kadarı ile sitenin %95'i erkek oluyor

e bu durumda

sende bizim gibi s2lenlerden oluyorsun :=)

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eskiden tuğba özayındı o site :D ne bekliyon a.q :D

bu arada good başlık :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    aq götünü dayamıcan böle sitelere ibneler yolunu buldu mu s2yolar :D

punto cero
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek
    evet açıklamayı dikkatli okursan üyelik için haftalık kontor ücreti war :S
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    ya genclersizlere kızıyorum neden o raya numaranızı girerken altta 1 puntoyla yazılan yazıları niye okumuyorsunuz orada s2ileceğiniz zaten yazıyor bak diyor ben 100 kontoru cukkaya atacam diyor biraz daha dikat edin pls.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek
    bu tür siteler acaip uyuzum,garantiarkadaş bi kere daha duymuştum . tuğba özay öncülüğünde kurulmuş herhalde)..  neyse bi ara artık el atmak farz oldu o siteye .!

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ACEVENTURA
    ACEVENTURA's avatar
    Erkek
    böyle sitelerden bi yol olmaz tuzak hepsi

H.T.M.L How To Meet Ladies
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sitedeki Kızların Tamamı ( Resimlerle Gösterilenler ) Sanal Zekaya Sahip Botlar..

Site içeriğide Güzel Değil! Uyelık yaptım ( sms için ) msj çektim Amenna.. Lakin iptal etmek için msj gönderdim İptal Etmediler. Bende Hattı İptal Ettim.. Giren onlara girsin..

:)

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

yoo o sitenin kurucusu tuğba özay değil. tuğba özay a tv8 tarafından bi şaka yapılmıştı. o videoda geçiyodu garantiarkadas.com die. bu çakallarda hemen orayı makaslayıp domainide almışlar. esasında işin içinde ciddi anlamda dolandırıcılık var. yani konunun yakından uzaktan tuğba özayla alakası yoktur zaten bi düşünün tuğba özay niye arkadaşlık sitesi açsınki :D kullanıcılarınında %90ı fake. gereksiz bi site.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    godfather
    godfather's avatar
    Erkek

telefon numarası ile üye oluyosan önce bir duş alcan sonra düşüncen :)

Toplam Hit: 4056 Toplam Mesaj: 20