folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Garantiye Gönderdiğim Telefon İçin 700TL İstediler.

Garantiye Gönderdiğim Telefon İçin 700TL İstediler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek

Arkadaşlar telefonu geçen hafta havuza düşürmüştüm .

Bende şansımı deneyim diye garantiye yolladım ama dün aradılar sıvı teması olduğu için anakart ve ekran değişecekmiş bu yüzden 700TL istediler.

Bende hayır dedim geri gönderttim. Bu telefonu şimdi ne yapabilirim?

Yardımcı olan arkadslara simdiden tşkler. 

Not : Telefon S3Mini

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Yani ümidi kes hocam anakartı ölmüş demekki.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam yenisini alırsın o fiyata zaten 1 bardak soğuk su iç sen telefonuda git telefoncuya sat parça niyetine kullansınlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam hem anakart hem ekran pertse yapabileceğin birşey yok. Hani birinden biri sağlam olsa yedek parça niyetine satdiyecem ama.

Telefon komple bozulmuş zaten. En fazla araba takozu olur artık ondan.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Cop hocam.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

telefonun kendisi ne kadar ?

www.yesilgrow.com - Growshop
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THE_MILLER
    THE_MILLER's avatar
    Erkek

Birdaha telefon aldığında kasko yaptırmalısın.Bu telefonla vedalaş.

Türkiye'nin geleceği çelikten yoğruluyor; belki biz olmayacağız ama bu çelik aldığı suyu unutmayacak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek
    SiyahBeyaz bunu yazdı

Arkadaşlar telefonu geçen hafta havuza düşürmüştüm .

Bende şansımı deneyim diye garantiye yolladım ama dün aradılar sıvı teması olduğu için anakart ve ekran değişecekmiş bu yüzden 700TL istediler.

Bende hayır dedim geri gönderttim. Bu telefonu şimdi ne yapabilirim?

Yardımcı olan arkadslara simdiden tşkler. 

Not : Telefon S3Mini

onlar sıvıyı görünce direk cihaz değitiriyolar normal bi telefoncuya göster hocam yada istanbuldaysan beşiktaşa getir anakartı belki kurtarırız gerçi 1 hafta olmuş ama deneriz yinede

buralar eskiden dutluktu..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek
    moustache bunu yazdı

onlar sıvıyı görünce direk cihaz değitiriyolar normal bi telefoncuya göster hocam yada istanbuldaysan beşiktaşa getir anakartı belki kurtarırız gerçi 1 hafta olmuş ama deneriz yinede

hocam ist. da değilim ya

diğer arkadaslarada tşk ederim. bende öyle düsünüyordum da belki biri farklı bişey söyler diye eyv. arkadaslar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Oha sıfırı daha ucuz :D http://www.beyazesyam.com/Samsung-i8190-Galaxy-S3-Mini-Cep-Telefonu-Paralel-ithalat-_45448.html#0?ref=akakce&v=1.47.3

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam o fiyata sıfırını alırsın. ikinci el telefon alanlara götür belki para eder.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 3675 Toplam Mesaj: 41