Gate İodan Gamefi Etkinligi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IskeletDalagi
    IskeletDalagi's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı

arkadaşlar bu adım at para kazan coin kazan cart curt ne kadar doğru. yemekhanede konuşurlarken duydum. adamın teki koşu yapıyomuş günlük 30dolar kazanıyomuş olabilir mi böyle birşey?

Hurafe hocam yok öyle bir şey, aynı efsaneyi arkadaşım anlattı bir kaç gün önce, neymiş aylık kazancını ikiye katlıyormuş millet :Dd

Bugün aldım baktım uygulamayı elinden, 10000 adım atmış 0,20 adımpara vermiş. (Rakamlar farazidir) ama 0,20 adım para 20 kuruşa denk değil :Dd

Mesela 75 adımparaya 25 tl değerinde a-101 çeki falan yazıyor. Ve günlük belli bir miktarda adımpara kazanabiliyorsun sınır var yani ne kadar koştum o kadar para olayı yemiyor :Dd

Özet olarak

Masal sadece

https://www.youtube.com/watch?v=_oD8zej7fU8
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

134947

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    IskeletDalagi bunu yazdı
    yustang bunu yazdı

arkadaşlar bu adım at para kazan coin kazan cart curt ne kadar doğru. yemekhanede konuşurlarken duydum. adamın teki koşu yapıyomuş günlük 30dolar kazanıyomuş olabilir mi böyle birşey?

Hurafe hocam yok öyle bir şey, aynı efsaneyi arkadaşım anlattı bir kaç gün önce, neymiş aylık kazancını ikiye katlıyormuş millet :Dd

Bugün aldım baktım uygulamayı elinden, 10000 adım atmış 0,20 adımpara vermiş. (Rakamlar farazidir) ama 0,20 adım para 20 kuruşa denk değil :Dd

Mesela 75 adımparaya 25 tl değerinde a-101 çeki falan yazıyor. Ve günlük belli bir miktarda adımpara kazanabiliyorsun sınır var yani ne kadar koştum o kadar para olayı yemiyor :Dd

Özet olarak

Masal sadece

0.20 kurus bile olsa neden birisi bu parayi veriyor?

10000 kisi kosarsa adam gunluk 1000 lira vermek zorunda kalmaz mi  ? ne yapiyorlar reklam geliri vs mi elde ediyorlar?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Birçok dil denedim ama gamefi bölümü hep çince kalıyor.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1881 Toplam Mesaj: 25
gate gamefi