folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gazi Üniversitesi Dilokulu (Uzaktan Eğitim)

Gazi Üniversitesi Dilokulu (Uzaktan Eğitim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

gazi%20dil%20şeysi

bilmiyorum böyle bişeyle daha önce eğitim alan oldu mu faydalı olur mu bilmem..

ben de demin fark ettim notlarıma bakayım derken.. faydalı bişeye benziyo..

http://dilokulu.gazi.edu.tr/

http://dilokulu.gazi.edu.tr/sunum/dil_okulu.html >> bunu bi izleyin olayı anlarsınız..

fiyatlandırma >> http://dilokulu.gazi.edu.tr/fiyatlandirma.aspx

anladığım kadarıyla kayıt üniversite öğrencilerine ve kamu çalışanlarına mahsus..

ama eğitim online bile olsa sekiz aylık olan kurs şeysi sıkı çalışmayla faydalı hale gelebilir..

bende denenmesinde yarar var ben bi okuldan sorayım ödev olayı var tabi bide normal ödevi yapmayan bizler bunu yaparmıyız bilmem :D

acaba belge, sertifika olayı varmı ben bunu iyice bi araştırayım belki işine yarayan olur ;) (ki muhtemelen  yoktur)..

üniversite öğrencileri bence kaçırmasın bütün gün netteyiz belki bu işi kıvırırız ;)

katılmak isteyen benden haber beklemesin :D iş bana kalırsa 1 ay geç kalırsını..

keşke bütün okul eğitimi 4 sene böyle olsa meymenetsiz hocalarımın yüzünü görmesem belki onlarda beni görmeyince ben derste onların geri zekalı olduklarını kanıtlamak zorunda kalmam onlarda bana gıcık olamadıkları için dersten geçirirler..

teknik ingilizce sınavında 2009 - üds sorularını soran bi takım zihniyeti de bir kez daha kınayıp uyuyayım bari :D

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Walla ben chip.com.tr deki uzaktan bilgisayar eğitim kursuna katılmıştım 3 yıllık sertifika aldım.Bayağı yararı oluyor uzaktan eğitimin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    daylight indirdim ordan bakıom şimdi  ama anlatan  elemandan gıcık kaptım kıvrak kıvrak konuşuyor. 

matematik24.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

HeYeT bunu yazdı:
    -----------------------------
    daylight indirdim ordan bakıom şimdi  ama anlatan  elemandan gıcık kaptım kıvrak kıvrak konuşuyor. 

:) bende bu tip şeylere gıcık kapıyorum hocam merak etme yalnız değilsin..

baris_ekin bunu yazdı:
    Walla ben chip.com.tr deki uzaktan bilgisayar eğitim kursuna katılmıştım 3 yıllık sertifika aldım.Bayağı yararı oluyor uzaktan eğitimin

bugün soracaktım gene gidemedim sertifika verselerde vermeselerde katılmayı düşünüyorum en azından bu şekilde ortada bi plan var.. en azından ben başka türlü çalışamıyorum yani bi kurs olucak yada hazır bişey olucak ben kendim bi sözlüğü açıp karıştırmam bugüne kadar öyle oldu :D her türlü boş işi yaparım böyle şeylere ısınamıyorum sarmıyo bi türlü.. :) belki bu şekilde daha faydalı olur gibi bi alışkanlık kazanabilirim belki :D

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Gazi de şöyle bir oalyda vardı gazili arkadaşlar araştırım haber verirse sevinirim.. azerbayca mı türkmenistan bi tane okulun pc mühendisliğine öss den komik bi puan alarak kaydoluyorsun uzaktan eeğitim var ve sınavlar içinde yılda 2 kez ankaraya gidiyorsun ücretli tabi özel uni gibi de değil ama ücret biraz düşüktü özel üniye göre arkadaşın arkadaşı gidiyormuş hatta adam irc gibi bi ortamda hoca katılıp olayı açıklayınca sen nede konusuyon zırt pıst mı ne diyip ban yemiş :) Pilot uygulama olarak kaldı mı yoksa halen buraya kayıt olup denkliği olan bilgisayar mühendisliği sertifikası alabiliyor muyuz ?

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Gazi Üni. Dilokulu hakkında bilgim yok. Ancak uzaktan eğitim okudum ben. Uzaktan eğitimin bir çok faydası var ; zaman , mekan , devamsızlık sorunu yok.. Çalışanlar , hapishanedekiler , kampüs ortamını sevmeyenler gibi , daha da çoğaltılabilir bu.. çok ideal oluyor. Zorlukları da var tabii , herhangi bi alanda sıfırdan başlamak ve kendi kendine öğrenmek zorunda olmak kastırıyor baya , ancak gideceği bölüme aşina olanlar için bir sorun olacağını sanmıyorum bunun.. 

Nikoteen in dediği olayı ben de duydum.. Ama aynı şeyden mi bahsediyoruz emin değilim ; sertifika programı değil çünkü bu.. Kazakistan da Ahmet Yesevi Üniversitesinin uzaktan eğitim bölümleri mevcut.. Önlisans ve mühendislik programları da dahil olmak üzere , işletme ve yönetim bilimleri bölümleri de var. Sınavlar İstanbul , Ankara ve Kazakistan da yapılıyor.. Ücret ne kadar bilmiyorum. Bu olayı ilk duyduğumda denklik verilmiyordu , şimdi değiştiyse bilemiyorum..     

Bu da sitesi , hala başvuru alınıyor gibi gözüküyor.. http://www2.yesevi.net/

allcolorsarebeautiful.net
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    Gazi de şöyle bir oalyda vardı gazili arkadaşlar araştırım haber verirse sevinirim.. azerbayca mı türkmenistan bi tane okulun pc mühendisliğine öss den komik bi puan alarak kaydoluyorsun uzaktan eeğitim var ve sınavlar içinde yılda 2 kez ankaraya gidiyorsun ücretli tabi özel uni gibi de değil ama ücret biraz düşüktü özel üniye göre arkadaşın arkadaşı gidiyormuş hatta adam irc gibi bi ortamda hoca katılıp olayı açıklayınca sen nede konusuyon zırt pıst mı ne diyip ban yemiş :) Pilot uygulama olarak kaldı mı yoksa halen buraya kayıt olup denkliği olan bilgisayar mühendisliği sertifikası alabiliyor muyuz ?

niko olayı tam pm at sor diyosan ben sorayım senin için ;)

Stigma bunu yazdı:

kampüs ortamını sevmeyenler gibi

bende bunu sevmiyorum keşke herşey uzaktan olsa :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Sağol tarzan,Stigma açıklamış sağolsun evet aynı şeylerden bahsediyoruz benim dediğimde sertifika değil zaten uni okur gibi uzaktan eğitim ve bitince mühendlsik diploması denklik o kadar önemli değil ya sınavına girer denkleştiririztam benlik bi şey walla insanlardan uzak,gurbet derdi yok,dersteyken sigara içebilirsin alanada yabancı değiliz zaten belki biraz matematikte zorlanırız acaba dersler ormel mühendislik dersleriyle birebir aynı mı iyice bi sorup araştırmak lazım adres tel falan herşey war zaten linkte teşekkürler Stigma uzun süredir planlayıp bilgi bulamadığımdan sallayıp astığım bir konuydu ülkeleri karıstırdıgmdan bulamamısım demek ki çok işime yarıcak gibi bu link :)

edit: Dünyanın neresinde olursa olsun, hangi ülkenin vatandaşı olursa olsun, internet erişimine sahip, dersleri ve tartışmaları takip edebilecek düzeyde Türkiye Türkçe'si bilen herkes, bu programlardan yararlanabilir. nihahaha işte aradığım buydu tek sorun matematik kaldı yazılmam için atsak tutarmı acaba :D Çok çok teşekkürler Stigma :)

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Rica ederim Nikoteen , işine yaradığına sevindim : )

Ama tam karar aşamasından önce bu okul ve bölümde okuyan birileri ile iletişime geçme şansın olursa , her türlü artıları ve eksileri daha iyi değerlendirme olanağın olur. Nacizane bi önerim olsun bu da : )

allcolorsarebeautiful.net
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Katılalım bakalım. Banka olayı gıcık. Keşke kredi kartı ile ödeme yapılsa.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    İlginç
Toplam Hit: 6984 Toplam Mesaj: 15