folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Gazi Universitesi Mi Akdeniz Universitesi Mi?

Gazi Universitesi Mi Akdeniz Universitesi Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

hocalar arada kaldim hangisini seceyim ya? hangisini secersem ona gidicem ikiside tutuyo garanti.

gazi uni'de cok fazla ulkucu varmis, insanlarin giyimine falan bile karisiyolarmis, egitimi iyi, bende istanbuldayim sehir olarakta yakin ama manitanla bile gezemezsin, doverler vs. diyorlar. ulkucu baskisi cokmus, hocalar bile ulkucuymus. dogru mu bilgim yok? okuyan vardir umarim.

akdeniz uni hakkinda hic fikrim yok, iyi universiteler arasinda yaziyor, azcik arastirdim cok fazla kotu yorum yok. antalya da iyi sehirdir diye dusundum ama bilgim eksik yine de.

hangisini tercih etmeliyim bunlardan sizce?

not olarak: cok siyasi biriyim gittigim sehirde anarsik faaliyetler baslatabilirim, gazi denildigi kadar ulkucu ve baskici bir yer mi? orasi onemli.

sagolun bilgisi olan varsa.

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Bende senin duyduğun gibi duydum tercih listemden çıkardım. O yüzden Akdeniz derim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

gazi ülkücüdür ama manitanla filan gezemezsin ne ayak la? seni bayağı korkutmuşlar dostum, sen gel manitanla gezdirmeyeni biz gezdiririz :)

fuck the system!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    umbatu bunu yazdı

gazi ülkücüdür ama manitanla filan gezemezsin ne ayak la? seni bayağı korkutmuşlar dostum, sen gel manitanla gezdirmeyeni biz gezdiririz :)

internette gordugum yorumlar kadariyla hocam ya. zorla top sakali kesiyolarmis falan o derece seyler okudum. eksisozluk yorumlari hele insani sogutuyor ama bu donemde var mi hala oyle bir sey? birde erkek basina kac hatun dusuyor? solcular sesini cikartabiliyor mu?

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Benim hocam Gazi mezunu kendisi İktisat bitirmiş ve okulda derecesi var ki bunu neden söyledim genelde derecesi olanlar inek olur ya bu öyle değil. Adam bildiğim zır Türkçü aga ve ülkücülerden nefret eder. Yani demem o ki ülkücülük derken birini götünden uydurmuş orada siyasi zıkkımlar çok yoğun yani ama birilerine siyaset deyince onlar ülkücü anladığı için adı öyle kalmış. Ha yine merakımdan sormuştum durumlar nedir diye komünistinden ülkücüsüne her türden adam var demişti ama ülkücü sayısı bir hayli fazla. Şimdi üniversite okuyan adam ki Gazi gibi bir okulda okuyan adam nasıl olurda gerizekalı olabilir diyorsan ki ülkücü olmaya gerizekalı adam olmak demiyorum; bu elemanlar reisin masasına bile oturanları satırla kovalamış elemanlar. Hocam bunların gayet normal şeyler olduğunu söyleyince oldu tamam dedim ben de. :D Gerçi Ankara'daki tüm okullarda siyaset tavan da bakma işte bana en yakında gelen ODTÜ, Gazi'de götümü keserler benim. :D İki defa, üç defa düşün hatta düşünme! :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Akdeniz'in eğitimi tartışılır. Şehir olarak rahat sıkıntı yok. Tutuculuk vs. Öğrenci şehri değildir turizm şehri olduğu için kısmen pahalılık var.

Kiralar biraz yüksek yurt kapasitesi az özel yurtlar da 300 ile 500 arasında değişiyor. Kira için 3+1 ortalama bir ev 600-900 arası. Bizim ev eşyalı 800 lira okula otobüsle 15dk filan yürüsen yarım saatte gidiyorsun gerçi.

Akdeniz ve Antalya hakkında her türlü soruna cevap verebilirim.. Antalya'da olduğum vakit yardımcı da olmaya çalışırız..

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Gazi mühendislikteyim herhangi bir siyası baskı yok, top sakaldır sevgilidir dayaktır kavgadır vs. 3 senedir okuldayım hiç biriyle karşılaşmadım. Aksine uzun saçlı sağlam bir grupta çalan gitarist öğretim görevlisi var, çokta kafa adamır herkes sever. Iibf de de herhangi bir sıkıntı yok. eğitim fakültesinde hala bir takım faaliyetler varmış bildiğim kadarıyla.

Cradle-Of-Filth tarafından 15/Tem/13 02:33 tarihinde düzenlenmiştir

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Benim hocam Gazi mezunu kendisi İktisat bitirmiş ve okulda derecesi var ki bunu neden söyledim genelde derecesi olanlar inek olur ya bu öyle değil. Adam bildiğim zır Türkçü aga ve ülkücülerden nefret eder. Yani demem o ki ülkücülük derken birini götünden uydurmuş orada siyasi zıkkımlar çok yoğun yani ama birilerine siyaset deyince onlar ülkücü anladığı için adı öyle kalmış. Ha yine merakımdan sormuştum durumlar nedir diye komünistinden ülkücüsüne her türden adam var demişti ama ülkücü sayısı bir hayli fazla. Şimdi üniversite okuyan adam ki Gazi gibi bir okulda okuyan adam nasıl olurda gerizekalı olabilir diyorsan ki ülkücü olmaya gerizekalı adam olmak demiyorum; bu elemanlar reisin masasına bile oturanları satırla kovalamış elemanlar. Hocam bunların gayet normal şeyler olduğunu söyleyince oldu tamam dedim ben de. :D Gerçi Ankara'daki tüm okullarda siyaset tavan da bakma işte bana en yakında gelen ODTÜ, Gazi'de götümü keserler benim. :D İki defa, üç defa düşün hatta düşünme! :D

sen kalkıpta ülkücülere salak dersen adamlar seni satırlada kovalar :D

fuck the system!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

bazi bolumlerde siyasi seyler var ama insanlarin yasam tarzlarina karisma kesinlikle yok

o isleri genelde yobaz ve onlarin siyasi uzantilari yapiyor *hangi partiyi kastetigimi anladin

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

yalandir beyler eskiden varmis ama :) ankara hukuktaa da mesela kantinde kafa tokusturursan, bayrak rozet takarsan dovuyolar ama once egitimine bakacaksin siyasetle ilgin yoksasorun olmaz ilgin varsa hangi universiteye gidersen git en az bi gruptan dayak yersin :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Anarşistim,faal olurum diyosun madem gidersin gaziye.Boş meydanda herkes anarşist

Poet tarafından 15/Tem/13 05:20 tarihinde düzenlenmiştir

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
Toplam Hit: 2401 Toplam Mesaj: 15