folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Gençliğimizi Boş Mu Geçiriyoruz ?

Gençliğimizi Boş Mu Geçiriyoruz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

şükürler olsun  bilgisayar bağımlılığım yok, işim ve konumum gereği mesai saatleri süresince bilgisayar başındayım. ama  dönüp de ekrana bakmam kendime  başka bir  uğraş bulurum gerçi genelde  balkonda uyurum :)). Evde mükemmel bir oyun canavarı   var masa üstü aynı zamanda 3 adette laptop  ama  hiç birine dokunmuyorum. 

Uyan TBT ! hayat Sokaklarda !

Mevzu derin | Papikolas Planet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Şahsım adıma konuşursam evet hayat boş geçiyor. Sosyal hayat sıfır iş yok güç yok baba parası yemeye devam. Bende 98 senesinde aldıydım ilk pc yi. O gün bu gündür bela oldu bu meret başıma hele birde internet çağı sonrası yüzümüz güneş görmüyor doğru düzgün. Çocukkende aslında pek çocukluğumu yaşadığım söylenemez anamız babamız Karsın soğuğunda dışarı adım attırmıyordu :) Öyle öyle alışkanlık oldu artık ne gezmek ne tozmak ne karı kız işleri sarmıyor haliyle :)

Gençliğimiz kahvehanede okey masasında yahutta pc başında çürüyüp gidiyor aq :)

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

Renenin bi lafı var " Bilgisayar boşa zaman harcatmaz  , boş zamanlarınızı doldurur " benime bi lafım var " boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır. "

benimde Bir Lafım Var" ya zamanı boşa Yada Evlenmeye devam Et yapıştır zamana"

Beleş wireless kahramanı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek

kesinlikle boşa geçiriyoruz.

facebook başında oturup dakka başı f5 e basan bir gençlik yetişiyor. gerisini siz düşünün..

Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

20 yaşındayım.Bugün ne yaptım mesela,

12 de kalktım.18 e kadar pc başındaydım.Dışarı çıktım, otobüse bindim.Arkadaşımın restaurantına gittim.1-2 saat çalıştık.Sonra dışarı arabada içmeye çıktık.Sonra şiş kuzu yedik.eve geldim.Yine pc başındayım.

ama şunu isterdim.

Çok sevdiğim bi hatunla altımda bmw tarzı bir arabayla mutlu bi şekilde maddi imkanlarım full bi şekilde gezmeyi.Ve şimdi o hatunla cinsel ilişki sonrası sigarasını içmeyi.Ne zaman kalkacağımı düşünmeden.Hiç bi sorumluluk yaşamadan.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

bu işten ekmeğini kazananlara lafım yok.

ama sabahtan akşama kadar (bu deyim artık ii ce geçerlilik kazanmıştır gençliğğimiz sayesinde.)

bilgisayar başında oturwn gençliğin vay haline...   abartının ne zaman farkına vardım bundan 3 yıl evvel hiç bilgisayarın başından kalkmayarak 1 gün boyunca bi strateji oyunu oynamıştım şimdi isim vemrek  istemıyorum ecof :D   o gün uyudumda  lan naptım ben dedim kendi kendime  dışarda gürül gürül dünya o gün bugündür bokunu çıkarmamya çalışırım  olayların sannallığı aklıma gelir durur.  oyunu ii ce bıraktım gibi bişey senede 1 belki :)

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

11-12 yıldır pc başındayım...pişmanmıyım ?? kesinlikle hayır..rahmetli annem seni bilgisayar ile evlendirecem olum derdi :) ve gün geldi devran döndü cocuklugumu ve hayatımın en güzel dönemlerini verdiğim olay şu anda benım ekmek kapım mesleğim :)

Bilgisayarı kullanmak içinde gelişen olayları araştırmak elbette yararlı bir şey ama kusura bakmayında oturup facede saçma saçma takılan...faceye kendi evinden daha çok önem veren orayı bir ev miş gibi kullanmaya çalışan bilgisayarın başına oturdugunda bir tek Msn açmasını bilen çok ufak bir hatada bir bok yapamadan mal mal ekrana bakan işletim sistemi türkçe olmasına rağmen gördüğünü okusa eger ne yapması gerektiğini göreceğine rağmen benı arayıpta bu nasıl olacak diye soran zihniyete................. lay lay lay

ben sen o biz siz onlar hepimiz aynıyız  ben eğer hiç bir destek almadan kendım yapıp bozarak karıştırıp kurcalayarak öğrendiysem bu mereti herkes öğrenebilir....

walla yazık dıyorum böyle teknoloji üstü bir cihazı boş şeyler için kullanmak :| wayy be

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

heer zaman sölerim hayat dışarıda arkadaşlar arkadaş ortamı yada kız ortamı olmayan insanlar o kadar çokki malumunuz site diye adlandırılan yerlerde ouruyor artık insanlar genelde buralarda alt kattaki üst kattakini üstteki alt kattakini tanımıyor haliyle insanlar pc ye yöneliyor arkadaşlar yapmayın evet oturun pc ye ama gerektiği kadar elinize bir çekirdek alın birde kola gidin sahile yada sitede oturuyorsanız gidin behçesine oturun oradan geçen sizin yaşlarınızdaki insanlarla muhabbet etmeye çalışın sosyal olun çekinmeyin bir merhaba deyin gerisi gelir inanın bunu yapmak pcde oturmaktan çok daha iyidir 25 yaşında olan ve bende eskiden büyük zamanlarımı pc de harcayan biri olarak söylüyorum yol yakınken kurtulun bundan benim gibi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

AdReNaLiNe bunu yazdı:
    -----------------------------

11-12 yıldır pc başındayım...pişmanmıyım ?? kesinlikle hayır..rahmetli annem seni bilgisayar ile evlendirecem olum derdi :) ve gün geldi devran döndü cocuklugumu ve hayatımın en güzel dönemlerini verdiğim olay şu anda benım ekmek kapım mesleğim :)

Bilgisayarı kullanmak içinde gelişen olayları araştırmak elbette yararlı bir şey ama kusura bakmayında oturup facede saçma saçma takılan...faceye kendi evinden daha çok önem veren orayı bir ev miş gibi kullanmaya çalışan bilgisayarın başına oturdugunda bir tek Msn açmasını bilen çok ufak bir hatada bir bok yapamadan mal mal ekrana bakan işletim sistemi türkçe olmasına rağmen gördüğünü okusa eger ne yapması gerektiğini göreceğine rağmen benı arayıpta bu nasıl olacak diye soran zihniyete................. lay lay lay

ben sen o biz siz onlar hepimiz aynıyız  ben eğer hiç bir destek almadan kendım yapıp bozarak karıştırıp kurcalayarak öğrendiysem bu mereti herkes öğrenebilir....

walla yazık dıyorum böyle teknoloji üstü bir cihazı boş şeyler için kullanmak :| wayy be

-----------------------------

katılıyorum hocam. bende 20 yaşına kadar zamanımı pc başında öldürdüm. biraz memnun biraz pişmanım.

bundan sonrası nasıl mı olucak? bilmiyorum. bu benim bir parçam olmuş artık... :|

Toplam Hit: 3282 Toplam Mesaj: 20