folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Genel Kurmay Başakanlığı Arşivinden Kurtuluş Şavaşı Görüntüleri...

Genel Kurmay Başakanlığı Arşivinden Kurtuluş Şavaşı Görüntüleri...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    Tüylerim diken diken oldu ,duygulandım ve şükrettim böyle bir ecdadın torunu olduğum için bence seyredilmesi gereken bir kısa belgesel .Hoş kalın hoşca kalın...

http://rapidshare.de/files/7684450/KurtulusSavasi.rar.html

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    Konuyu saat 21:43 'te açmışım ve özellikle açtım gerçekten çok hoş bir belgesel ama bakıyorum bir yorum yok açıkcası üzüldüm ama kim uğraşıp indirecek ortada bu kadar önemli konu varken(msn hack,I,Q ZEKA TESTİ, Karınca Ve Küstah Ağustos Böceği...
    icim acıdı walla!sanki kestiği tavuk ,Uzaydan dünya ,
    A nın sırtında E?? ,KArI - kIz pIYaSasI ,Tahribat Ankara Cuma Metroda Namazdayız ,Herkezin Dikkatine ! ,gmail hacleme=> (haşlama gibi birşey oldu) ,Cinsellik Bilgisine Güvenen Gelsin.. ,
    ,MİLLET BABANIZIN HAYIRINA BANA YARDIM EDİN ,)gibi tahribatın özgür bir forum olduğunu çok iyi biliyorum ama arada bir de olsa tarihle ilgili bir şeyler öğrenmek ve bilmek lazım.
    Sevgiler....

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Valla hoca ben yeni geldim ve bu konuyu ilk kez gördüm,görseydim yazardım,ben bu tip görüntüleri severim,çünkü kesinlikle atalarımızın kahraman mücadelesini bilmek bize yakışır,tarihimizi bilmek yakışır.Bugün ermeni soykırımının yalan olduğuna karşı cvp veremeyen gençlik utansın

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ruhsuz
    ruhsuz's avatar
    Erkek
    eline sağlık ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Tarihini bilmeyen millet Yok olmaya mahkumdur....

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    abi bana tarih demeyin harbiden herseysanal in dikkat ettigi konu gercekten degerli birsey tesekkur ederim ahbap.ama video nun indiremedim canin saolsun onemli degil elimde ona benzer BBC arsivlerinden Alman arsivlerinden yine genelkurmay arsivlerinden goruntuler var.fotograflarimda yeteri kadar var eger bi odev yada tez isi cikarsa bana ulassin ordan baglantiyi vereyimde.ilkokul yillarimdan beri severim tarihi merakim turkiye tarihi ile basladi osmanli ve genel turk tarihi ile devam etti koloni tarihine meraK sardim.ekonomi tarihlerini dikkat cektim analiz tarihlerine egildim,savaslar tarihini inceleedim.yakin tarih hala ilgi duydugum tarihtir 1. ve 2. dunya savaslari.asya pasifik savaslari.(2. dunya savasi sirasinda)normandiya cikarmasi,iwocima,Canakkale savaslari,kuzey afrika tank savaslari,stalingrad savunmasi,100 gun bombardimanlari gibi diger tarihi olaylaraa ait yeni kaynaklara da ulasmaya calistigim surece yeni bilgi goruntu edinmeye devam ediyorum.ayni tarihlerde kalkinmaya gecen ulkelerin tarihleri (Amerika,Japonya,Almanya)su an hala uzerinde genis sekilde calistigim calismalardir.tarih bir artiniz olmamali cunku bir turistle konusuyorken eziklik hissine dusebiilirsiniz eger dagarciginizda bisi yoksa.olanlara lafim yok.siz karsinizda sizin tarihinizle ilgili seyleri sizin bilmediginiz bir sekilde size vurgularsa yazik olabilir.basima geldi.ama allaha sukur her turlu kurtaririm.oda kendi husnu kuruntum ayri olay.arkadasim umarim dedigin noktaya gereken ilgiyi gosterirler.eger bu konuda bilgi destek istenirse seve seve yardim edebilirim.PM lerinize acigim.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armut
    armut's avatar
    Erkek
    Kardeş eyvallah sağolasın bu tip konuların artmasını dilerim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    valla tarih dedinizde herifler guzel yapmislar.sesli goruntulu bu almanlarin http://www.dhm.de/lemo/home.html buda ingilizlerin http://www.iwm.org.uk/ buda amerika lilarin bizimkilerin ki yetersiz bence bi noktada degil yok genekurmay arsivi yok turk tarih kurumu bilmem ne .tek noktadan yeterli bilgiye ihtiyac lazim.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    emeğin için saol güzel paylaşım seni tebrik ediyorum bakıyorumda bayağı güzel ve faydalı şeyleri bizlerle paylaşıyosun çok saol dostum

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    herseysanal alışırsın dostum bak ben alıştım artık hiç birşey upload etmiyorum :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    baba şimdi izledim başıma ağırılar girdi yaa okdaının vuruluşu ne bileyim kötü oldum halime binlerce şükür ettiim bence herkesin bunu izlemesi lazım Dostm paylaşımın için çok teşekkür ederim..

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 5265 Toplam Mesaj: 22