folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Genelkurmay Açiklamasi : 2 Günde 49 Terörist Öldürüldü

Genelkurmay Açiklamasi : 2 Günde 49 Terörist Öldürüldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    evet ntvde az once son dakika diye gecti umarim resim li veya video gelir haber kaynaklarindan insanlar oyle bir hale geldiki haberler dogru olsa bile guvenemiyor acaba diyorsun. 7 pkkli yonetici de 10ekim hava saldirisinda hani su daglari taslari bombaliyoruz denilen hava saldirisinda öldurulmüstur kaynakta kendi haber kaynaklari girdim baktim. bide tehdit etmisler serefsizler

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

madem öldürebiliyorsun neden öldürmüyorsun amk, 2 günde 50 leş demek 200 günde 5000 leş demek. sonsuz da değil ya bu orospu cocuklarınn sayısı. ne salak iş yapıyor bu ordu anlamak mümkün değil.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Bunların ölüsünü dirisini .. Bela mına koduklarım

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

bu kadar yeter herhalde.bir sonraki 10 ve üzeri şehit verene kadar yatışa devam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı:
    -----------------------------

bu kadar yeter herhalde.bir sonraki 10 ve üzeri şehit verene kadar yatışa devam

3. Bölücü terör örgütü mensuplarının yurt içinde ve sınırdaki birliklerimize yönelik eylemlerini önlemek maksadıyla; sınır ötesinde birkaç, yurt içinde iki ayrı bölgede başlatılan operasyonlar devam etmektedir. 4. Ayrıca, icra edilen operasyonları desteklemek amacıyla ihtiyaç duyulan bölgelerde hava harekatı sürdürülmektedir.

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    sayisi giderek artar umarim bu piclerin ve goruntuleride yayinlasinlar ne var ne yok herkes bilsin siginaklarini her bokunu

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Sürekli Türkiye sınırlarında çatışma var. Kuzey Irakta bi hareketlilik yok. 

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Gebersin soysuz köpekler inşallah bana da bi kaç tanesini öldürmek nasip olur askerde.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    AMpul bunu yazdı:

madem öldürebiliyorsun neden öldürmüyorsun amk, 2 günde 50 leş demek 200 günde 5000 leş demek. sonsuz da değil ya bu orospu cocuklarınn sayısı. ne salak iş yapıyor bu ordu anlamak mümkün değil.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek

o değilde son saldırıda 200 küsür terörist nereye saklandı bunu konuşan yok 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

flassy bunu yazdı:

Gebersin soysuz köpekler inşallah bana da bi kaç tanesini öldürmek nasip olur askerde.

Hocam  askeriye öyle salak bir yerki.. bu soysuz köpeklerle karşılaştığında sadece izlersin emir verilmediği sürece bakarsın bi hamle yapmaya kalksan ceza alırsın..

Böyle bi salak yer işte askeriye..

Bundan 3 yıl önce bir yakınım ağrıda askerlik yaptı dağda gezerken iki dağın arasın 50 ye yakın bu piçlerle karşılaşıyorlar.. Ekibin başındaki komutan durumu üst

mevkilerdeki kişilere haber veriyorlar.. Aldıkları cevap şu yolunuza devam edin çarpışma olmayacak... Askerlerimizin konumu bu piçleri vurmak işin elverişli bir

konumdayken hiçbirşey yaptırmıyorlar..

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
Toplam Hit: 6854 Toplam Mesaj: 58