General Mobile Discovery Telpa Sipariş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Galaxy S3 ekranı kırarsan : 300-500 lira arası.

Gm Discovery ekranı kırarsan işçilik hariç : 150 lira.Hadi 50 lirada işçilik de 200 lira.Donanımhaber'den elamanın teki arayıp sormuş Telpa'yı ekranı kırarsam ne kadara değiştiriyorsunuz diye.

Yani Galaxy S3'ün ekranı bir Discovery parası. :) Kaldıki devir artık kullan-at devri.Eskidendi öyle bi telefon alıp 5-6 yıl kullanmak.Şimdi akıllı telefonların ömrü 1 yıl bilemedin 2 yıl.

ya tamam telefon iyi ama birini yüceltecem diye diğerini itin götüne sokmaya gerek aga.

devir kullan-at devriymiş :/ devir maximum performans devri. 

f/p olarak güzel telefon ama sırf ucuz diye göklere çıkarmaya gerek yok.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adam telefonun blogunu yapmis la :D

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

Gm Discovery ekranı kırarsan işçilik hariç : 150 lira.Hadi 50 lirada işçilik de 200 lira.Donanımhaber'den elamanın teki arayıp sormuş Telpa'yı ekranı kırarsam ne kadara değiştiriyorsunuz diye.

Yani Galaxy S3'ün ekranı bir Discovery parası. :) Kaldıki devir artık kullan-at devri.Eskidendi öyle bi telefon alıp 5-6 yıl kullanmak.Şimdi akıllı telefonların ömrü 1 yıl bilemedin 2 yıl.

ya tamam telefon iyi ama birini yüceltecem diye diğerini itin götüne sokmaya gerek aga.

İtin götüne sokmuyorum.Samsung'un Android konusunda tek üstünlüğü yazılım konusunda.Piyasadaki romların %80'i Samsung'a çıkıyor.Güya telefonda göz sensörü var ekrandan gözünü ayırınca ekran kapanıyormuş. :) Ama ekrana bakmayacaksın sensöre bakacaksın.Güya 1 gb ram var telefon yarısından çoğunu yiyor zaten.Samsung Galaxy S2'den sonra çok bozdu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

İtin götüne sokmuyorum.Samsung'un Android konusunda tek üstünlüğü yazılım konusunda.Piyasadaki romların %80'i Samsung'a çıkıyor.Güya telefonda göz sensörü var ekrandan gözünü ayırınca ekran kapanıyormuş. :) Ama ekrana bakmayacaksın sensöre bakacaksın.Güya 1 gb ram var telefon yarısından çoğunu yiyor zaten.Samsung Galaxy S2'den sonra çok bozdu.

hocu şöyle uzaktan bi bak bu yazdıklarına. yani zorlama değil de nedir bu dediklerin :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

benim duşuncelerde kayıyor bu telefona lakin biraz daha bekleyecem benim telefon beni götürür daha.

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

dün telpa merkezine (zincirlikuyu) sorayım diye gittim oradaki bayan bi haftaya gelicek buyurun isminizi telefonunuzu alalım gelince ilk  alanlardan olun hem siz ayırmış olalım dedi :DD

:) mutluyum, huzurluyum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Hocalar tamam almaya karar verdim ama Telpa'dan sipariş etmek sıkıntı olur mu 1 ağustostan sonra hemen gelir mi ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

kullan at devri değil hocam . devir tüketicilerin devri . 21.yy da biz birer tüketiciyiz . benim xperia ray vardı . kasım 2011 de aldım . bir kaç ay önce sattım , durumlar yüzünden . pek harçlığım yoktu cebimde . 

yani anlayacağın , telefonun yoksa 1,5 milyarlık telefon alabilirsin . 3,4 senede seni idare eder. telefonun  varsada daha iyi birşey almak için diğer telefonunu satıyorsan , sistemin oyununda piyon olursun ..

artık markalar , elindeki teknolojiyi saklıyor . 1,2 sonranın teknolojisini ellerinde barındırıyorlar . onun sürekli gelişme halinde . 

my4 tarafından 28/Tem/13 16:36 tarihinde düzenlenmiştir

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

eşime aldım telefon ince zarif güzel ve hızlı . Tavsiye ederim.

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

telpamarketten sipariş verdim. 3 gün oldu daha kargoya verecekler mk. stokta varken sipariş verdim 2 saat sonra stok bitti yazdılar. kaçırmıyım diye hemen sipariş ettim havale çektim. umarım gelir telefon. bileydim almazdım. marketlerde yoktu. ben de daha hızlı gelir diye aldım ama bugün marketlere geldi benim telpa hala kargoya verecek. umarım gelir yakın zamanda. 

kaç kere mail attım. bugün kargolayacaklardı sözde. şimdi cevap da alamıyom. telpa dedik güvendik güvenmez olaydım.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 4204 Toplam Mesaj: 24