folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Generals Zero Hour İstek

Generals Zero Hour İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

dostum teşekkürler sağol varol

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

dostum teşekkürler sağol varol

Bunu indirdim de..

Felaket kasıyor. Makina iyi. Patriot un füzeleri havada asılı kalıyor. O kadar kasıyor yani :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Bunu indirdim de..

Felaket kasıyor. Makina iyi. Patriot un füzeleri havada asılı kalıyor. O kadar kasıyor yani :D

https://store.steampowered.com/app/1213210/Command__Conquer_Remastered_Collection/

Belki derdinin dermanı budur :)

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Bunu indirdim de..

https://store.steampowered.com/app/1213210/Command__Conquer_Remastered_Collection/

Bu koleksiyonda Zero hour olup olmadığı yazmıyor sanki görmedim. EA play de var ama aylık 44 lira felan diyor.

@PathfindeR00 Birde exe yi windows 8 öncesi olarak çalıştırmayı dene belki çözüm olur. 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı
    SerYolcu bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Bunu indirdim de..

Bu koleksiyonda Zero hour olup olmadığı yazmıyor sanki görmedim. EA play de var ama aylık 44 lira felan diyor.

@PathfindeR00 Birde exe yi windows 8 öncesi olarak çalıştırmayı dene belki çözüm olur. 

Bu kolleksiyonda generals yokmuş. Olsa 129 tl ne demek ki..

Serverları çalışan ve takılmayan bir generals'a 129 tl hiç bişi.

Toplam Hit: 1604 Toplam Mesaj: 16
generals