folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Gerçekten Bir Simülasyonda Mıyız? Free Guy Felsefesi - Misteryo

Gerçekten Bir Simülasyonda Mıyız? Free Guy Felsefesi - Misteryo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Sesine ıslandım aq 

(ama video accık sıkıcı olmuş bea sdfsadf) 

LynXMaSTeR bunu yazdı

şu an blockchain üzerinde metaverse denilen kavram ile bu modelleme işini yapan firmalar mevcut.

birkaç yıl sonra tüm dünyanın modellemesi üzerine mars, ay gibi yerlerin hatta hayal gücüne bağlı birçok modellemenin de yapılacağını düşünüyorum.

abü zaten var ki?  marsı tam hatırlamıyorum olmayabilir o ama ay var yani net bi şekilde. google earth moon diye aratınca çıkıyor (üşendim şimdi bulmaya)

SweetyVolty tarafından 10/Eki/21 17:18 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Öylesine tıkladım, bütün videonu izledim. Çok yakışıyorsun kamera karşısında bir şeyler anlatmaya. Devam hocam.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Ses mükemmel :) eline sağlık hocam.

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

Destek yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

yeni video.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Bu kanalın cidden büyümesi lazım. Çok yavaş büyüyor neden? Yeteri kadar reklam yapılmadı sanırım. Youtuberlarla karşılıklı içerik paylaşıp hızlıca büyüyen kanallar vardı. Bi arge yapılması şart

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

Yeni video.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

tüm videolarını izlemedim ama şöyle videolarına baktığımda, buradaki paylaşımlarından haberdar olup birkaç videonu izlemiştim. Diksiyon ve kurgunu beğenmiştim. Bence kanalı bırakmak yerine benzer farklı format arayışına girmek daha mantıklı olacaktır. Sonuçta bir emek harcayıp 1290bin kişide olsa bir abone kitlen var.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hocam kanalına baktım diksiyonun, anlatımın güzel ama oyun konseptine çok uymuyor gibi. Tonlaman çok tekdüze ve biraz yavaş açıkcası. Belli bir zaman sonra sıkmaya başlıyor. Bide oyun olayı çok şişti eğer sıradışı bişey yapmıyorsan tutma ihtimali zor gibi bu alanda.

Şahsen senin diksiyon ve ses bende olsa daha ciddi bir alanda yorumculuk yapardım. Ekonomi, siyaset, bilim vs tarzı bir kanal olabilirdi. Mesela Ruhi Çenetin eski video konsepti de güzel. İşte Roma ve Bizans arasındaki fark nedir ? Piramitleri kim yaptırdı ? Hitler Rusyayı işgal edebilseydi ne olurdu vs tarzı videoları da ben ilginç buluyorum.

Tabi ki senin ilgi alanın nedir bilemiyorum. Başarılar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

artik youtube de köşeler alindi. şu saatten sonra tutunmak çok zor ancak feno birisiyle kanka olacaksin onun kanalinda bir iki konuk olarak görükeceksin işte o zaman emeğinin karşiliğini alirsin ya da fenolara parali reklam yaptiacaksin yoksa ne yaparsn yap ivme kazanman çok zor.  biraz bitcoin işine benziyor vaktiyle kimse yokken çıkaydın osturarak video çekseydin bile şuan 1 milyon takipçin vardi ama şimdi herkeş yutuber hatta ülkenin yarisi tiktoker diğer yarisi yutuber bu ortamda tutunmakta zor haliyle. umarim emeğinin karşiliğini alirsin.

In every job there is a no
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

hocam sıkı izleyicinim umarım planladığın yere kısa vadede ulaşırsın <3

salla gitsin ölecez zaten :D
Toplam Hit: 11198 Toplam Mesaj: 46
film misteryo