Geveyli İphone Avantaj Ve Dezavantajları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Geveyli ayfon ney la yeni mi çıktı onlar 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Mert045 bunu yazdı

hali hazırda kullanımda hıcam cihaz. 2.el alacağım. dolandırılma durumu yok

Firma problemli diyorlar diye linki artim. Yoksa urunlerden haberim yok.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Geveyli ayfon ney la yeni mi çıktı onlar 

sim lock cihazlarda sim açmak için

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

aslında olay basit

o kadar parayı neden riske atasınki  ? 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

kolay acılacak yada en azından acılacak bı ulkeye kılıtlı ıse ve kendı pasaportun varsa gırıs cıkıs tarıhı yenıyse bı nebze alınabılır

onun dısında gevey bı sıkıntı senın ona pasaport bulman sıkıntı 1830 sıkıntı :) pasaport aradın taradın buldun  hattı buldugun adama devretmen lazım vs

dusununce 6,5 verıcen ve dertlı bı telefonun olacak 

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    kady bunu yazdı

kolay acılacak yada en azından acılacak bı ulkeye kılıtlı ıse ve kendı pasaportun varsa gırıs cıkıs tarıhı yenıyse bı nebze alınabılır

onun dısında gevey bı sıkıntı senın ona pasaport bulman sıkıntı 1830 sıkıntı :) pasaport aradın taradın buldun  hattı buldugun adama devretmen lazım vs

dusununce 6,5 verıcen ve dertlı bı telefonun olacak 

1 ay önce yurtdışına çıkmış bi pasaport buldum ama hattın onun üstüne geçmesi gerektiğini bilmiyordum. evet haklısınız, 6.5 liraya her yerinden dert akan bi telefon olacak. vazgeçtim

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Aga bu konuda ne varmış ya , bazı konular anlamsızca up oluyor forumda merak ediyorum nadiren.

Girdim baktım evet bu kadar up olmasını anlamasam da gevey varmış çıkıyorum şimdi de.

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ayrıca pasaport kayıtlı telefon 3 yıl boyunca sadece pasaport sahibinin adına olan hatlar ile çalışır. Yani ikinci elde satmak istesen satamazsın zira telefon sim kart okumaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2835 Toplam Mesaj: 19
iphone iphone gevey