Giriş Seviyesi Drone Satın Almak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Arkadaşlar baya heves ettim bu lanet şeye , bütçem max 1k daha önce hiç böyle bir alet kullanmadım.

Yere düşerse falan bütçemi sarsmayacak bi cihaz almak istiyorum.Atıyorum kanadı kırılır hemen temin edebileceğim bir alet olmalı.

İstediğim özellikler 10 -15 dk havada kalsa yeter , yükseklik olarak ne kadar  yukarı çıkar bilmiyorum ama en yükseğe çıkan tercihim  telefon veya kumandasından giderken izlemek isterim.Eve dönüş gibi basic fonksiyonları olursa iyi olur , kıytırık rüzgarlardan etkilenmesin vs vs

İnternette araştırdım ama kimse yoğurdum ekşi demez misali herkesin mali efsane ama ben bu yollardan geçmiş tecrübeli birinin tavsiyesi üzerine almak istiyorum.

Schwarz tarafından 23/Ağu/18 15:34 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@Freak 

bu müritin öyle bi oyuncağı vardı. 

fikir verebiliri

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/iha-egitimi-ve-ehliyeti-vermeye-basladik-237379

Konuyu açan arkadaşın ( @romeo ) detaylı bilgi verebileceğini düşünüyorum.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

gecen gun bir tanidik drone toplamis ondan bahsetti cektigi goruntuleri ucusu falan gosterdi 100 150 dolara cok guzel seyler yapilabilecegini gordum, benim de alma niyetim vardi ama artik toplama niyetine gectim buna da toplamnin dusundugum kadar zor olmamasini anlamam sebep oldu. o paraya cok iyi cihazlar toplarsim bence

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

3d printerla bastırılacak open source parçaları olan ve open source yazılımı olan dronelar var. Bu parçaları bastırıp, kalan parçaları aldıktan sonra kendim toplamaya çalışırdım ben. DJI mavic pro ve phantom 3 advanced kullanmış biri olarak 1k bütçem olsa ben böyle yapardım. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

yorumlar için sağolun arkadaşlar bazı arkadaşlara pm attım , beni son kullanıcı olarak düşünün 0 dan drone yapabilecek bilgiye sahip değilim ama yönlendirirseniz uğraşırım değişik bi hobi olur benim için bazı facebook gruplarına üye oldum aktif edilmesini bekliyorum.

Ignorance is bliss.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

hobbyking . com

gir topla ama 1k ya imkansız

DestinatioN tarafından 23/Ağu/18 21:20 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

p2 Alabilirsin o paraya ara bak 2. el ilanlara..

Yakında Güncelenecektır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Vova da ne ararsan var ama gümrük sıkıntılımı onu bilmiyorum fiyat filan çok cazip. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

1k ya drone alacağına 4k ya adam gibi drone ş başın ağrımasın. Çünkü sonu yok. Tavsiyem bekle biriktir mavic pro ya da mavic air. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    romeo
    romeo's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Arkadaşlar baya heves ettim bu lanet şeye , bütçem max 1k daha önce hiç böyle bir alet kullanmadım.

Yere düşerse falan bütçemi sarsmayacak bi cihaz almak istiyorum.Atıyorum kanadı kırılır hemen temin edebileceğim bir alet olmalı.

İstediğim özellikler 10 -15 dk havada kalsa yeter , yükseklik olarak ne kadar  yukarı çıkar bilmiyorum ama en yükseğe çıkan tercihim  telefon veya kumandasından giderken izlemek isterim.Eve dönüş gibi basic fonksiyonları olursa iyi olur , kıytırık rüzgarlardan etkilenmesin vs vs

İnternette araştırdım ama kimse yoğurdum ekşi demez misali herkesin mali efsane ama ben bu yollardan geçmiş tecrübeli birinin tavsiyesi üzerine almak istiyorum.

sana tek tavsiyem bütçeni yükseltmen olacaktır. en düşük alacağın cihaz dji phantom p3 pro olsun yada dji mavic almanı tavsiye ederim daha düşük cihaz almanı tavsiye edemeyeceğim.

Aerial Film & Photography / Hava Çekimi http://www.vimeo.com/flyturk http://www.youtube.com/flyturknet http://instagram.com/flyturknet http://www.flyturk.com.tr/
Toplam Hit: 2605 Toplam Mesaj: 12
drone