folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Gittigidiyor Satıcı Çamura Yatıyor

Gittigidiyor Satıcı Çamura Yatıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefona kılıf aldım adam orjinal demiş ama baktım orjinal değil aynı şekilde geri yolladım adam kargoyu geri çevirmiş. Fatura yok, kılıfı kutulu yollamamış demiş ve Gittigidiyor yetklisini çağırmış. Yetkilide iadeyi durdurup "ürün gelince fatura ve kutusuyla tekrar geri yollayın" yazmış. Ben durumu açıklayan bir yazı yazdım ama cevap yok. Sıfır risk sistemine bak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

çoğumuz yapmıyoruz ama kutu gelir gelmez içini açıp, inceleyip tutanak tutturdun mu kargocuya

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

çoğumuz yapmıyoruz ama kutu gelir gelmez içini açıp, inceleyip tutanak tutturdun mu kargocuya

Yok hocam zaten adam kimliğe bile bakmadı Mustafa sen misin he dedim imza aldı gitti direk.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Daft bunu yazdı

Yok hocam zaten adam kimliğe bile bakmadı Mustafa sen misin he dedim imza aldı gitti direk.

Hoca ilan linkini verirmisin bir bakalim kimmis bu camurcu satici ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adam ya ilanı bilerek kaldırdı yada süresi bitti.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    winchester
    winchester's avatar
    Erkek

Piyasada dolandırıcı çok fazla dikkat etmek lazım muhtemelen adam da bu şekilde dolandırmaya çalışıyor. şikayetvar.com a bildir. denemekte fayda var

Ölüm Bizimle Gelecek...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Gittigidiyora sunu yaz. Arkadas kargoyu acmadan bakmadan direk geri cevirmistir. Kutusu yok faturasi yok diye isi yokusa surmektedir. Satici sahte urun satiyor ve iade almiyor. Kesinlikle urune onay vermiyorum ben urunu eksiksiz yolladim gerekirse kargo subesine giderek kargo gorevlisiyle birlikte kutu icerigini tutanak tutup gonderebilirim. Tesekkur eder iyi calismalar dilerim.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Fatura ve kutu yoksa çamura sen yatmış oluyorsun hocam 

Bende bugün başka birinin kartından çekim yaptım git kartın ekstresinden provizyon ücreti ne kadar onu bul getir yaz diyor gelde uğraş .)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

Fatura ve kutu yoksa çamura sen yatmış oluyorsun hocam 

Bende bugün başka birinin kartından çekim yaptım git kartın ekstresinden provizyon ücreti ne kadar onu bul getir yaz diyor gelde uğraş .)

Fatura ve kutu yok zaten. Adam dandirik bir naylon ile yollamıştı. Oda yırtılmadan açılmıyor zaten.

-------------

@Dos_Attach sağol hocam yazdım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

miktar büyükse bankaya 2 dakikada chargeback açabilirsin büyük ihtimal haklı bulunur parayı geri alırsın 2 ay içinde, yani çıkış olmassa deneyebilirsin. Kredi kartı ödemesi ise alma şansın daha yüksek.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

miktar büyükse bankaya 2 dakikada chargeback açabilirsin büyük ihtimal haklı bulunur parayı geri alırsın 2 ay içinde, yani çıkış olmassa deneyebilirsin. Kredi kartı ödemesi ise alma şansın daha yüksek.

50 TL. Para önemli değil adamın çakallığı zoruma gidiyor hocam.

Toplam Hit: 3320 Toplam Mesaj: 22
gittigidiyor