folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder ""Gizlice Çekmişler Seni"" [Dikkat !]

""Gizlice Çekmişler Seni"" [Dikkat !]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

Hıyarlığın tanımı iyice genişledi,bu habertürk'te ilginc bi haber daha vardı bugün,

Otobanda gişelerde veletler sakız-mendil filan satıyor,yoldan geçen sevgililer birer sakız alıyor veletten,sakızda bi çeşit uyusturucu var tabi,

sevgililer yolda baygınlık geçirince arabalarını saga cekip duruyolar ve veletlerin sahipleri gelip 2 genci ormana kaldırıyor ,bayana tecavüz ve gasp..

Yorumsuz ..

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

hacı aha burda bi hack timi anlatmış videoyla.aha link ben upload ettim sağlamdır.

http://rapidshare.com/files/240884416/HiddeN_Ra_jpeg_txt_formatlar__305_na__evirme.rar.html

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    gerçek hayatta gücümün yetmediği kimseden dosya almam,sanal arkilerdende almam.Vürüs çıkarsa döverim çünkü :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    edit: neyse.. bunu sadece gaciler yer.. yada yakın arkadaşından yersin.. haa bide m.ö. ki trojeni istesende istemesende yakalar avler boş uğraş..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Dün biri yazdı bana tam cevap yazacaktım çevrimdışı oldu. Virüs elinde olan varsa yollayabilir mi? Arşive koyacağım :) Böyle msn virüslerini hiç kaçırmam hepsini kabul ediyorum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek
    kemaly bunu yazdı:
    -----------------------------
    bana da geldi msn'den birinden böyle ileti virüs diye dürtmediydim iyiki dürtmemişim : )
    -----------------------------
    Aferin laa :)

Hayat Senin Başkalarına Bırakma!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharkmisdeed
    Sharkmisdeed's avatar
    Erkek
    Bunu hala yiyen varmı ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    hirren ra denen şeyide 10 kişi indirince silinmeyecek bi tane siteye upload ediniz

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    programın exe linki kırık hocam tekrar bi upload etsen çok sevinirim:)

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

sayın mürid kardeşlerim verdiğim programa ilgi büyük anladığım kadarıyla.önceki msjımda 10 download sınırı var demiştim zaten rapid hesabım yok almaya da üşeniyorum kusura bakmayın :D tbt nin ortak bi rapid hesabı yok mu olan varsa paylaşsın daha size vereceğim çok program var.son çıkan fud builderler var.fud ne diyecek olursanız şöyle söyleyim bi trojanınız var diyelim bunu antivirüslerden gizlemek istiyosunuz.bu fud builder bunu yapıyo işte.sizin server.exe ye bi boklar yapıyo antivirüsler tanımıyo.ancak bu herzaman geçerli değil.bi trojanı fudladığınız zaman elinizi çabuk tutun.aslında konunun yeri burası değil ama sallayın.aha program anlatım videosu da içinde.şunu da söyleyim size %100 garanti veremem hiç bir işte.çok konuştum affedin :D

http://www.upload.gen.tr/d.php/s4/t84s3k93/_yapma_Program___ve_Videosu_by_ats30_for_TBT.rar.html

sorusu olan yazsın. 

Toplam Hit: 6544 Toplam Mesaj: 24