Gmail Hesapları Çalınmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Çalınmadık neyimiz kaldı ki :)

Çalınmazsa şaşarım

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bari artık şifremi değiştireyim de kim ezberleyecek yenisni :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

2 kademeli onay sistemini aktif edin, kafanız rahat olsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dikkatli okursan Google tarafında bir problem yok. Başka bir siteyi hacklemişler ve orada kullanılan mail ve şifreleri çalmışlar. Her yerde tek şifre kullanıyorsan Gmail hesabınında hacklenme ihtimali var.

Benim mail adreslerimde hepsinde farklı şifre + şifre doğru girilse bile SMS ile doğrulama

mkyb tarafından 05/May/16 15:56 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cloud' a bağlı gmail var, çalarlarsa nalları dikerim. Koca makina yatıyo lan orda O.o

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Dayanamadım değiştirdim bir çok hatunların telefon numaraları resimler vs.  değiştirdim :) kötü niyetli insanların eline geçmesin :)

Emekli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Gmail e login olmadan telefondaki Authenticatorun urettigi random numaralar ile dogrulama yaparak giriyorum. Bu rakamlarin guvenligi ne dir acaba. Sms yapmistim. Telefon kapandigina giris yapamiyosun. Ama bu dogrulama araciligi ile internet olmasa bile telefon cekmese bile calisiyor

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

benim googlemail hesabina island`dan giris yapilmis google amca bu adamin islanda ne isi var deyip aninda blocklayip alternatif mail adressinize onay kodu yolladik girin lütfen deyince bi bok yiyememis , degissekmiki passwordlari ?

degistirsek amazon ebay hotmail googlemail paypal vs hepsini degismek zorunda kalacam lan alistiydim bu passwordu 4-5 yildir kullaniyordum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

İnanmayacaksınız ama benim telefon doğrulamalı gmailim çalındı bundan 2 hafta önce. İçinde paypal vs kayıtlıydı.

İşin garip tarafı paypalda da telefon doğrulama açıktı ama ne iki taraftan da ne bir doğrulama smsi nede haber veren bir bildirim gelmedi.

O kadar ügvenmeyin bence. Bir yolunu buluyorlar.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Dikkatli okursan Google tarafında bir problem yok. Başka bir siteyi hacklemişler ve orada kullanılan mail ve şifreleri çalmışlar. Her yerde tek şifre kullanıyorsan Gmail hesabınında hacklenme ihtimali var.

Benim mail adreslerimde hepsinde farklı şifre + şifre doğru girilse bile SMS ile doğrulama

+1

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
Toplam Hit: 5276 Toplam Mesaj: 14
gmail gmail hack gmail hesabı