Godaddy 2,20 TL .Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

https://tr.godaddy.com/offers/default.aspx?gclid=CJrni9r16skCFQTjGwodR_UMRw&tmskey=1dom_03&isc=goflltk06&countrview=1&currencytype=TRY&cvosrc=ppc.google.alan+adları&cvo_crid=71185221287&matchtype=b&ef_id=VbYhCQAAANFzH4rg%3A20151220170352%3As

şöyle bir muhabbet var inciği cinciği nedir bilmem seneye 5 katını falan istiyodur yine bilmem ihtiyaç duyan yapıştırsın.

!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ksiezyc
    Ksiezyc's avatar
    Erkek

her kredi kartıyla bir adet alınabiliyor sadece, ertesi yıl yenileme ücreti 40 küsür galiba

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hosting ve domainde özellikle go dady gibi firmalardan ürün almayın. name.com gibi ICANN ( domain reglemesinin babası ) ortağı gibi adam akıllı yerlerden alın.

godady warez site açtim diye domainimi elimden aldı ? ulan warez sitem varsa mahkemeye ver şikayet olmadan ne demek hostu kapatıp ftp yi silip domaine el koymak ?

tbt içinde de var böyle go dady savunucuları. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

godaddy den domain alacaksanız hostingi başka yerden alın mutlaka çünkü hosting de sorun çıkınca domaine de el koyuyor ama host başka yerde sıkıntı yok ben senelerdir godaddy kullanıcısıyım

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Godaddy'den domain alırsınız 5-6 ay sonra başka yere transfer yaparsınız ve ilk sene 2 tl'ye kullanmış olursunuz. Ancak unutursanız yenileme fiyatı olarak 40-50 tl ödemeniz çok olası. Ek olarak godaddy'den neden hosting aldığınızı anlamış değilim.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Ya godaddy'den bir domain aldım, o gündür bu gündür kayıt olduğum mail adresine spam yiyorum.

Sürekli de o domainle ilgili şeyler geliyor.

Isımtescil'den al, gizliliği de aktif et bitsin gitsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

bugün godaddy dersin

yarın nödaddy

bulaşmayın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hosting ve domainde özellikle go dady gibi firmalardan ürün almayın. name.com gibi ICANN ( domain reglemesinin babası ) ortağı gibi adam akıllı yerlerden alın.

godady warez site açtim diye domainimi elimden aldı ? ulan warez sitem varsa mahkemeye ver şikayet olmadan ne demek hostu kapatıp ftp yi silip domaine el koymak ?

tbt içinde de var böyle go dady savunucuları. 

Godaddy, icann akrediteli en buyuk reg firmasi. 59 milyon domain barindiriyomus herhalde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Godaddy den alıp transfer edin 3 ay sonra. ilk yıl 2.2 tl

Spamlar whois bilgilerin açık olduğundan geliyor.

isimtescil kadar berbat bir firma yok benim gözümde sakın ola oradan almayın.

godady dünyanın en çok domain barındıran icann akredite firmalarından birisidir.

godaddy'de uzun süre kalmayın, icann akredite bir başka firmadan alın.. İHS, networksolutions, name.com gibi....

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

godaddy  abd nin isimtescili.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

1and1 'dan başka domain transferi için site lazım :D

süresi bitecek ama ucuza bi yer bulamadım .. 

Toplam Hit: 2215 Toplam Mesaj: 12
domain godaddy domain domain godaddy