folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Godaddy Sitemi Askıya Aldı ?

Godaddy Sitemi Askıya Aldı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selamlar bildiğiniz üzere geçenlerde çok istediğim bi domain wardı ben domain alma yönlendirme felan işlerinden anlamadığımdan sağolsun buradan bi mürid aldı kupon filan warmış elinde. Kendisi ayarladı etti site açıldı index koydum sadece. Dün akşam girdiğimde siteye anasayfada böyle bişe vardı noldu şimdi nolacak bilgisi olan var mı ? :S 

This Account Has Been Suspended 

Site ; www.knightpazari.com  :/ 

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sıkıntın hostla alakalı 

küfrederiz villalara kulübeden
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam içeriğe ters bişey koyarsan, shell atmaya çalışırsan, virus yayarsan, spam yaparsan godaddy kapatıyor. Hostingdeki bir hatanı bahane edip domaini de kapatıyor. açmak içn de 250 dolar 400 dolar gibi paralar istiyor

ha arayıp adabıyla size dünyayı dar ederim deyip bide küfür edersen vazgeçiyolar fakat uğraşmak sinirini bozuyor adamın

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Godaddy de domain ile hosting ayani anda barındırılmaz 

yavşaklar güzel hizmet veriyorlar ama hostunda problemin olsun domaini de kapatıyorlar 2007 yılında başıma geldi o zamanın parasıNı verip kurtarmıştım şimdinin 200 liragibiydi başka yere taşıma karşılığında açtılar 

üstelik domain taşıdığım firmaya mimli gitti isteseler kabul etmeyebiliyorlarmış 

uzun hikaye yani

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam içeriğe ters bişey koyarsan, shell atmaya çalışırsan, virus yayarsan, spam yaparsan godaddy kapatıyor. Hostingdeki bir hatanı bahane edip domaini de kapatıyor. açmak içn de 250 dolar 400 dolar gibi paralar istiyor

ha arayıp adabıyla size dünyayı dar ederim deyip bide küfür edersen vazgeçiyolar fakat uğraşmak sinirini bozuyor adamın

yok hocam yok naptın ben anlamam ki öyle şeylerden sadece normal bi index koydum ... Bi indexe 1 tane resim koydum hepsi o ne erotik ne açık ne seçik normal yazı koydum :S hostingi arkadaş karşılamıştı ama bakalım eğer hostinde bir sıkıntı war ise okey ama normal olarak birşey yapmadığım halde böyle yapıyorlarsa fevkalade söverim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

peki şimdi ben napacam ? yani gitti mi şimdi domain ? :S

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Türk firmalar dururken godaddy nedir arkadaş.

İhs olsun turhost olsun güzel internet olsun hepsinide kullanıyorum hepside birbirinden iyi firmalar.

Güzel internet kağnı hızında ama turhost özellikle uçak gibi serverları adamların..

Eskidenmiş türk firmadan hosting domain alınmaz anlayışı, şu anda türk firmalarının yabancı firmalardan bir farkı kaldığını sanmıyorum, hemde lokasyon türkiye siteler çok hızlı açılıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Türk firmalar dururken godaddy nedir arkadaş.

İhs olsun turhost olsun güzel internet olsun hepsinide kullanıyorum hepside birbirinden iyi firmalar.

Güzel internet kağnı hızında ama turhost özellikle uçak gibi serverları adamların..

Eskidenmiş türk firmadan hosting domain alınmaz anlayışı, şu anda türk firmalarının yabancı firmalardan bir farkı kaldığını sanmıyorum, hemde lokasyon türkiye siteler çok hızlı açılıyor.

wareze izin veren bildiğin türk firmalar var mı ? güzelnet izin veriyor ama hızı felaket. 

idealhosting fena değil ama o da sıkıntı oluyor hızı. turhost izin verse süper olacak ama o da telife izin vermiyor.

ihs'nin fiyatları piyasanın 3 katı mı ben mi yanlış bakıyorum :/

Kreyzi tarafından 29/Ağu/14 10:26 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Host farklı biryerde olsun domain godaddy de olsun mesala , içerik warez adult vb.. olunca domaini yine banlıyorlar mı ?

küfrederiz villalara kulübeden
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

la herkes godaddy e birşeyler yazmaya başlayınca konu kaynamış adam sorup duruyor cevap veren yok, domain falan gitmemiş hocam hosting kaynaklı sorun suspend edilmiş yani hosting sağlayıcına ulaş 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

muhtemelen arkadaşın kendi hesabından açtı sana hostingi. arkadaşının hesap suspend yedi. bak bakalım arkadaşının sitesi açılıyor mu?

Bittik biz bittik
Toplam Hit: 2191 Toplam Mesaj: 18