Godaddy'den Domain Almak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhackerx12
    byhackerx12's avatar
    Erkek

Merhabalar godaddyden ilk defa domain alcam ve bir iki sorum var.

1-) Promo Code ile alıcam 1 yıl sonra yenilediğim zaman tekrar promocode kullanabilirmiyim ? 

2-) Promo Code kullanacağım için kredi Kartı şartmı PayPal vs kullanabilirmiyim ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

name.com dan başka yerden domain alma.

promosyon kodları yeni üye çekmeye yöneliktir domaini yenilerken paşa paşa tam parayı verirsin.

paypal kullanailibrisn ama ipnelik olsun diye godady kredi kartı bilgilerini isteyebilir.

godady canı isterse hostunu ve domainini bloke edebilir.

uzak durunuz.

name.com ICANN yani dünyadaki tüm domainlerin sahibi olan firmanın ortaklarındandır.

PanxeR tarafından 16/Oca/15 00:44 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

2 dolara gd den domain aldım yenileme parası 30 küsür para istediler sikerim dedim bıraktım büyük ihtimal sanada öyle olucak hocam o yüzden başka bir yerden almaya bak 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

35.40 liraya yeniledim en son. O da daha 10 gün olmadı. Renewal larda promo code yok godaddy nin.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

35.40 liraya yeniledim en son. O da daha 10 gün olmadı. Renewal larda promo code yok godaddy nin.

Cart a atip direk logout yaparsaniz, birkac gun icinde gel bu siparisini boyle boynu bukuk birakma diyerek 25% indirim kuponlu mail atiyorlar.

En temizi promoyla 1-2 dolara domain alirken en az 10 yillik almak, 10 yil sonraya kim öle kim kala :)

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Godaddy 3 liraya 5 liraya domain veriyor fakat 1 sene sonra yenilemek istiyorsan 30-35 tl para ödemen gerektiğini söylüyor. Bunda kızıcak ne var arkadaşlar adam son derece mantıklı birşey yapmış ilk sene alırsın domaini baktın tutuyor ver 35 tl yi , diğer sitelerden alıcan ilk sene 20 ikinci sene 20 aynı şey eder. Sen o siteden 1 sene içinde para kazanıyosan 35 tl veremiyorsan yazık sana , kazanamıyorsan da ya bırakıcan düşücek yada 35 tl vericen kıycan parana 1 sene daha şansını denicen. Godaddy sizden ikinci sene fazla para almıyor geçen sene yaptığı kıyağın bedelini istiyor . Adam size 1 senelik kıyak yapıyor ömür boyu değil : ) Düşüncelerinize saygım var ama godaddy bu mantıkla çalışıyor kötülemek niye ?

ersn tarafından 16/Oca/15 08:19 tarihinde düzenlenmiştir

küfrederiz villalara kulübeden
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Geçen gün .org yenilemeye ~18$ bayıldım. Tüm alan adlarımı taşıyacağım. Salaklık yaptım; cyber monday'de taşımadım.

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

name.com flnda hikaye ne register düşük fiyat ne privacy ücretsiz ne protection ücretsiz sikerler öyle firmayı hatta fiyatlandırmada sonlarda name.com

en düşük fiyatlandırmayı yapan yeri araştır bulacaksın

godaddy sitesine girme bile 1 verir 10 siker

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

name.com flnda hikaye ne register düşük fiyat ne privacy ücretsiz ne protection ücretsiz sikerler öyle firmayı hatta fiyatlandırmada sonlarda name.com

en düşük fiyatlandırmayı yapan yeri araştır bulacaksın

godaddy sitesine girme bile 1 verir 10 siker

türk firmasından al da öpsünler sora.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

tepesine binebileceğimiz türk firması mı? o türk firması bir sorun olduğunda akla karayı seçtirir size söyliyim o malum türk sitesinin mağduru çok, beceriksizliklerini kabul etmezler, işin merkezinde olan firmalarla çalışmak lazım

AllahinOglu tarafından 16/Oca/15 19:23 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Her zaman için domaini ni tüek firmasından,  hostu ise yabancı yada çok kaliteli türk firmalarından al.  Herkes diyor domain için yabancu firma.  Kaç kişin godady de domaini bloklandı yada name.Com da domaini çalındı biliyomusunuz.? O zaman nereye başvuracaksınız?  Yada dava açmaya kalsanız ne yapacaksınız? İcaan falan demeyin kaç arkadaşım hala uğraşıyor dönüş falan yok adam gibi vs.. Host yada site yedeklenip değiştirilebilir bir şekilde güvenliği alınabilir. Ama domain dediğim imzandır.  En azından bir sorun olduğunda tepesine binebileceğin bir türk firması olmalı..

Toplam Hit: 1364 Toplam Mesaj: 12