folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gökcek Israrlı: Allah In İsi Herkes Dua Etsin

Gökcek Israrlı: Allah In İsi Herkes Dua Etsin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Türkiye Cumhuriyetinin seksen kusur yılında doğmuş yegane orospu cocuğu..

babası doğduğunda fark etmiş bunun böle olduğunu, melihin başına "lan bu olan ibne olur" "i noktasını koymuş..

i nokta melih gökcek, trdeki 1 numaralı Orospu Cocuğu...

Su yoksa tatile gidin diyor bide yahu :|

Yok yok kendimi yormayacam artık, müstehak bu millete...

kesinlikle müstahak. 

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:

melih gökçeğe suç atınca tek bişey elde edilir kolaya kaçmak

iklim değişiklikleri nedeniyle olduğunu herkes bilir. kim bilirdi bu senenin küresel kuraklık geçeceğini. her dönem önlem alınır zaten. bir sonraki senelere göre ama yetmedi sonunda.

melih gökçeyi savunmayla yada bok atmayla bişey geçmez ele. çaresi neyse ona bakılmalı. 

İklim deisikleri nedeniyle oldugunu herkes bilioda o götkafa bilmiomudu, adamlar avaz avaz sular cekilio dio bagırıodu ona buna bnim paramla rant icin komur daıtacagına onlem alsaydı. Ayrıca bugun haberlerde bi sivil toplum orgutu lideri kızılırmagın suyunu halka icirmek cinayet olur diodu, bunları dusunmus mu o at hırsızı kılıklı.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Sictigiminin Sauron'u... Herif karabasan gibi coktu koca sehre...

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:
    mayrip bunu yazdı:

melih gökçeğe suç atınca tek bişey elde edilir kolaya kaçmak

iklim değişiklikleri nedeniyle olduğunu herkes bilir. kim bilirdi bu senenin küresel kuraklık geçeceğini. her dönem önlem alınır zaten. bir sonraki senelere göre ama yetmedi sonunda.

melih gökçeyi savunmayla yada bok atmayla bişey geçmez ele. çaresi neyse ona bakılmalı.

İklim deisikleri nedeniyle oldugunu herkes bilioda o götkafa bilmiomudu, adamlar avaz avaz sular cekilio dio bagırıodu ona buna bnim paramla rant icin komur daıtacagına onlem alsaydı. Ayrıca bugun haberlerde bi sivil toplum orgutu lideri kızılırmagın suyunu halka icirmek cinayet olur diodu, bunları dusunmus mu o at hırsızı kılıklı.

o adam sadece laf atma uğraşında. boruları döşendiğini görmüşsünüzdür. oturup konuşmuşlardır suyun ne etkisi olacağını o eleman sadece laf atmak için söz ediyor. keşke böyle olmasaydı. millet bu duruma düşmemeliydi. susuz yaşanmaz. 

gökçeki sevmem ankarayı dolandıran şahıs bana göre ama uyanık.okuldaki arkadaşlardan duyduğum kadarıyla.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Demek ne olacagını oturup konusmuslardır ha?? Ya sasıyorum ama bnden sana bi kardes uyarısı boyle adamlara ortaya gotunu koyduun durumlarda guvenme. Zehirlenip hastalandıgında kıclarıyla donup bakmaslar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yusufyusufyusuf
    yusufyusufyusuf's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:

21. yuzyılda (sozde) laik,demokratik bir ulkenin baskentinin belediye baskanı. gercekten on tane or.spu biraraya gelse senin gibi bi daha uretilemess.

http://www.ntvmsnbc.com/news/416236.asp

ben haberi detaylı olarak okudum fakat ortada antiLAİK veya antiDEMOKRATİK bir durum göremedim. Hani arakadaş bunlara vurgu yapmış ya ondan.

ayrıca içinden çok sövmek geliyorsa ve adamı belediye başkanı olarak görmeye dayanamıyorsan OY VERME !

oy vermediğin halde adam belediye başkanı oluyor ve sen bunu kabul edemiyorsan işte ANTİDEMOKRATİK durum tam bu noktada ortaya çıkar.

Daha fazla yazmaktan çekiniyorum çünkü anladığım kadarıyla ağzın bozuk...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek

Sevgili Müridler Adama Bok Atmayın  Herif Tabiri Caizse Köpek Gibi Çalışıyo.. Demircinin Reklamını Yapıp  İtin Götüne Kadar Üst Geçit Yaptırıyo, Betoncunun Reklamını Yapıp Kendi Alışveriş Merkezini İnşa Ediyo Hem de ÇAyyolunda ( Ankara Yeni Sosyete Oyun Sahası). Adam ÇAlışıyo..Çalışıyo da ne 1 Kere Köprüsünden Geçmek Kısmet oldu Ne de Alt Geçitinden..Hoş Kızılay - Ayaş Makası Güzel Oldu.. Cinnah da Güze Oldu Syn.Başbakan Götü Rahatça Çankaya Seferlerini Gerçekleştirsin Diye.. Bunun Yanında Yeşillik Alanlar, Koca Koca Parklar ve Haliyle İçinde Koca Koca Havuzlar ( Devamlı Dolu), Yem Yeşil Refüjler, Yemyeşil Saate Kadar Hede ( Kızılayın Tam Ortasında).. Adam Nerden Bilebilirdiki Suyun Biteceğini, Milletin Götüne Çim Diktiğini? Üstüne Gitmeyin Adamın Belediye Başkanımı da Sudan Haberdar Olsun..Havadan Sudan Değilmi Dağıtılan Okadar Yiyecek,Yakacak..2008 Bütçesinden Yenmedi mi? Satılacak Bi Nehirler Kalmıştı ya Hani..Onlar da Satılıyor Olmasın Sakın İçten içten..Kızılırmak Sivastan Ankaraya, Ordan da Avrupaya Dağılacak Olmasın.. Adam  Ankaraya Deniz Getirecek Daha Sözü Var Güveniyoruz Biz Ona Milletçe..

Onlara Oy Verenlerin Beynini ve Elini Kullandığından Şüpheliyim Fazlasıyla..

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    yusufyusufyusuf bunu yazdı:
    gkhn759 bunu yazdı:

21. yuzyılda (sozde) laik,demokratik bir ulkenin baskentinin belediye baskanı. gercekten on tane or.spu biraraya gelse senin gibi bi daha uretilemess.

ben haberi detaylı olarak okudum fakat ortada antiLAİK veya antiDEMOKRATİK bir durum göremedim. Hani arakadaş bunlara vurgu yapmış ya ondan.

ayrıca içinden çok sövmek geliyorsa ve adamı belediye başkanı olarak görmeye dayanamıyorsan OY VERME !

oy vermediğin halde adam belediye başkanı oluyor ve sen bunu kabul edemiyorsan işte ANTİDEMOKRATİK durum tam bu noktada ortaya çıkar.

oncelikle adam bilim adamlarının fikirlerini sunmuo(yagmur bombası vs.) dua edin dio ayrıca laik bi ulkenin bskentinin simgesi camii mi olur hala laiklikle ilgili goremiosan o snn sorunun.

demokrasi cogunlugun istegidir kabul ama karsıda olan azınlıgın yoksayılması veya muhattab alınmaması da deildir!!

kufuru de sadece hakedene ederim yani beni elestirmekten cekinme(tabii hakedecek seviyeye gelmeden!!)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yusufyusufyusuf
    yusufyusufyusuf's avatar
    Erkek

"beni eleştirmekten çekinme" bu söz hoşuma gitti. bu senin karakterinin sağlamlığını gösteriyor.

dua olayına gelince zannediyorum ki sen laik insanları asla dua edemezler sanıyorsun.

şimdi sana bi gazetede okuduğum haberi aktarayım ve kararını sen ver.

olay Avustralya da geçiyor. yani adamlar bizden bile laik. buradaki de bir başbakan ve inan bu durumu kimse anormal karşılamıyor.

------------------------------------------------

John Howard

Avustralya Başbakanı yağmur duası istedi

AA
    Avustralya Başbakanı John Howard, vatandaşlarından yağmur duasına çıkmalarını istedi. Avustralya kıtasının yüz yılın en kurak dönemini geçirdiğine işaret eden Howard, "Şaka yapmıyorum. Daha fazla yağmura ihtiyacımız var. Hepimiz yağmur için, bol su için dua etmeliyiz" dedi. Howard, geçen ay, yeterli yağmur yağmaması halinde Murray-Darling nehir havzasında sulama yapılamayacağı uyarısında bulunmuştu.
    -----------------------------------------------------------
    bu adamlar aynı zamanda  laik.
    işte bir başka haber:
    ---------------------------------------------------------------------------
    AVUSTRALYA MÜSLÜMANLARI İSTEMİYOR !
    Tarih: 24.08.2005

İslam AVUSTRALYA "RADİKAL MÜSLÜMANLARI" SINIR DIŞI ETMEYİ DÜŞÜNÜYOR - Yerel değerleri kabul etmek istemeyen Müslümanların "temizlenmesi" gerektiğini savunan Eğitim Bakanı Brendan Nelson ise, "Çok basit. Avustralyalı olmak istemiyorlarsa, Avustralya değerleriyle yaşamak istemiyorlarsa ve Avustralyalıları anlamak istemiyorlarsa, pekala ortadan kaybolabilirler" dedi.

SİDNEY (İHA) - Avustralya'da şeriat hukukuna göre yaşamak isteyenlere Avustralya'dan gitmelerinin söyleneceği bildirildi. Potansiyel terör saldırılarının önlenebilmesi tedbirleri arasında radikal Müslümanların sınır dışı edilmelerinin de bulunduğu belirtildi.

Bir grup Müslüman liderin Başbakan John Howard ile özel bir toplantı yapmasından bir gün sonra Howard ve diğer bakanlar, radikal Müslümanların üzerlerine gidileceğini kaydetti. Howard'ın yerine gelmesi beklenen Hazine Bakanı Peter Costella, Avustralya'nın LAİK bir devlet olduğunu ve parlamentonun kabul ettiği yasaları kabul etmemeleri halinde bazı radikal imamlardan ülkeyi terk etmelerinin istenebileceğini belirterek, "Eğer bunlar sizin değerleriniz değilse, şeriatın hakim olduğu teokratik bir devlet arzu ediyorsanız, Avustralya sizin değildir" şeklinde konuştu.

Televizyonda konuşmasında Costella, "Avustralya'da insanların Avustralya hukuku ve İslam yasası şeklinde iki çeşit yasayla yönetildiğini öğreten imamlara şunu söyleyebilirim. Parlamento yasası, bağımsız mahkemeler, demokrasiyi kabul etmiyorsanız ve şeriat yasasını tercih ediyorsanız, bunu gerçekleştirmek için bir başka ülkeye gitme fırsatınız var. Belki de bu en iyi tercih olur" şeklinde konuştu. Sorulan bir soru üzerine Hazine Bakanı Costella, çifte vatandaşlığa sahip radikal imamların bir başka ülkeye sınır dışı edilebileceklerini söyledi. Yerel değerleri kabul etmek istemeyen Müslümanların "temizlenmesi" gerektiğini savunan Eğitim Bakanı Brendan Nelson ise, "Çok basit. Avustralyalı olmak istemiyorlarsa, Avustralya değerleriyle yaşamak istemiyorlarsa ve Avustralyalıları anlamak istemiyorlarsa, pekala ortadan kaybolabilirler" dedi.
    ------------------------------------

ve bu olaylar böyle uzar gider...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deltaforce
    deltaforce's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:
    yusufyusufyusuf bunu yazdı:
    gkhn759 bunu yazdı:

oncelikle adam bilim adamlarının fikirlerini sunmuo(yagmur bombası vs.) dua edin dio ayrıca laik bi ulkenin bskentinin simgesi camii mi olur hala laiklikle ilgili goremiosan o snn sorunun.

demokrasi cogunlugun istegidir kabul ama karsıda olan azınlıgın yoksayılması veya muhattab alınmaması da deildir!!

kufuru de sadece hakedene ederim yani beni elestirmekten cekinme(tabii hakedecek seviyeye gelmeden!!)

laik devlet olması dinden imandan uzak kalınması anlamına mı gelio?

şehrimizin belli yerlerinden parçalar koyulmuş işte ambleme

atakule,kocatepe camii ve dikkatinizi çektiyse altta da türk bayrağı var. şimdi bu amblemin nesi laikliğe demokrasiye aykırı?

Primum non nocere!!!
Toplam Hit: 3419 Toplam Mesaj: 31