Gomu Gomu - One Piece

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

izlesinler hocam bi şey olmaz yaa :) 580 bölüm var dile kolay, aklında tutamaz kimse.. sadece heyecanı göstermek adına ekledim :) ama dehşet şeyler var. adamlar yapmış. dediğin gibi uzun yıllardır devam ediyor, işin kötüsü daha yarısında, ben o kadar yıl nasıl bekleyeceğim :) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

izlesinler hocam bi şey olmaz yaa :) 580 bölüm var dile kolay, aklında tutamaz kimse.. sadece heyecanı göstermek adına ekledim :) ama dehşet şeyler var. adamlar yapmış. dediğin gibi uzun yıllardır devam ediyor, işin kötüsü daha yarısında, ben o kadar yıl nasıl bekleyeceğim :) 

abi op'de sistem belli 6 ayda bir izleyeceksin 

zaten saolsun oda 2 haftada bir bahane bulup anime çıkarttırmıyor manga'da beni sarmıyor böyle 3-5 ay biriktirip öyle izliyorum ben sürekli.

hele ki bi tayfa ile vs atacaklarsa ohoo en az 25 bölüm sürer. boktan bi balık adam arc ne kadar uzadı

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

q

eor 

burda pasifista abilere ilk hakisini yapıyo bilinçli olarak 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@kreyzi, 6 ay beklemek mi wow.. :) bilmiyordum bu kuralı.. ama mantıklı olabilir deidğin gibi. yoksa eften püften şeyler için bölüm çekiyorlar uzatıyorlar da uzatıyorlar, sonra neden 15 yıldır var :) 

spoiler içerir :)

@bensiz_aglama, haha evet bu sahane güzeldi, bu kadar güçlü olduğunu düşünmemiştim, çakma kuma bile onları çok zorlarken şimdi iki yumrukta işleri bitebiliyor. tabii gerçeği ile ilgili bi güç yarışını bilmiyorum, ama büyük savaş sonrası baya bi şeyler olacak gibi :) dengeler değişiyor ve tahminimce devrimciler de ortaya çıkacaklar yavaş yavaş. ama dünya hükümeti de o kadar güçlü değil korsanlar ve devrimciler karşısında, zaten aokiji de ayrıldı... dünya hükümetinin büyük başları vardı yaşlılar, acaba onlar mı çok güçlüler... bakalım ne göreceğiz ileriki bölümlerde :) valla zamanın bi an önce geçmesini isterdim

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

nası izliyosunuz şu şeyleri ya :D oldum olası sevemedim arkadaş .

Hayat Bizi 61 kenara...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    karahanx bunu yazdı

nası izliyosunuz şu şeyleri ya :D oldum olası sevemedim arkadaş .

ben de senin gibi düşünüyordum hocam inan. o kadar saçma ve zaman kaybı geliyordu ki. diyordum  milletin işi gücü yok böyle boş şeylerle vakit

kaybediyor. ama bi kaç bölüm izledim sonra bırakamadım. sanırım hasır şapkalı luffy nin hırsı beni etkiledi. istersen linkler var orda bi kaç bölüm

izle. 23-24 dakika sürüyor, bir bölüm. bunun ilk 4 dakikası başlangıç son 3 dksı bitiş tanıtımları.. kalıyor 15 dakika :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    Gzx bunu yazdı

samurai x rurouni kenshin aga benim bebe olduğum zamanın kahramanı :D

hatta

http://www.imdb.com/title/tt0182629/?ref_=fn_al_tt_3

bakmaya üşenirsen diyede yazayım imdb 8.8 :)

abi anime budur yaa hastasıyız samurai x'in :)

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek

ULAN NİYE KIMSE DRAGON BALL YAZMIYO ANASINI SATIM YA!

Hocam muhakkak Dragon Ball izle muhakkak. One Piece ayarında bir anime istiyorsan aradığın şey Dragon ball!

Sonrasında Naruto'ya geçersin o da çok yakın. Dragon Ball izle adamı hasta etme :D

Edit: Bu arada Dragon Ball'u One Piece'den daha çok beğenmen kuvvetle muhtemel. :D

nonick tarafından 27/Oca/13 00:09 tarihinde düzenlenmiştir

hay
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Dragon Ball u biliyorum hocam, çocukken izliyordm bunu :) çizgi film bu yaa :) ben biraz daha profesyonel şeylere bakıyorum :)) ama one piece in

yeri ayrı yaa..valla orada korsan olmak isterdim ben de yazılımla uzaktan kontrollü gemiler yapardım haha :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

abii one piece ızledıysen bleach ve narutoyu ızlmessen ayıp edersın hepsının son bölümüne kadar geldım :) başta bleach gelır sonra naruto sonrada one piece kesın ızlemelısın dıgerlerını 

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
Toplam Hit: 4508 Toplam Mesaj: 55