Google Earth Webe Gelmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Konuyu nasıl kaçırdım ya la ben.

Çok garip anasını satayım biz CRUD işlemi yapıyoruz adamlar neler yapıyorlar kafayı yicem... Bu kadar mı iş görmez adamlarız yahu...

Gerçekten çok ama çok garip bir şey abi ya. Bu haritanın geliştiğini düşünsenize abi? VR ile dünyayı gezersin... Projelere bak projelere......................................................................................

EDİT: Biraz araştırdım bu arada adamlar fotoğrafları 3d modellemiş yapay zeka ile. Yani 2d to 3d görüntü işleme yapmış adamlar. Yakınlaştım da görüntü kaliteleri fena değil. Bu daha başlangıç abi 20 sene sonrasını düşünemiyorum. Belki de bir proje yapar adamlar drone ile teslimat vs vs derken tüm dünyanın modelini çıkarırlar. Yapay zeka ile drone uçurup oraların 3d modelini daha kaliteli bir şekilde alırlar vs.

MhmdAlmz tarafından 29/Eyl/21 13:24 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

lan bu avrupa ülkeleri olmasa biz hala matbaa kullanıp padişahların haremdeki cariyelerini hayal edip gazlambası yağı ile 31 çekecektik.

bilim teknoloji tıp ne varsa adamlardan çıkıyor. google maps bizde olsa deli paralara kendi milletlerine satıp öğrenciye yüzde 5 indirimle kakalarlardı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

edit. yanlış mesaj

yolbulucu tarafından 29/Eyl/21 14:02 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Bundan iyi gta olur ha 

Niye ben elin gangasterlerini  vurayım ki 

Bakarim realde kim atar gider yapiyor arkasında kim var  baktim sedat peker 

Girerim oyuna mermi manyağı yaparim abi cektirirm 

Realde hesabimi calmislar reyis affeyle olur en fazla 

Hiç yoktan hayal dünyamda kendimi tatmin etmis olurum 

1 e 1 gerçek yapsinlar her bir şeyi akşama chari yine kendi evime birakayim evin ic dizaynini duzenleyebileyim 

İs saatinde chari calistigim yere getireyim amele modunu açıp koxp kurarim 

bir aile koyarim belki gercekte kavusamayanlar orda kavuşur evlenir coluga çocuğa karisir 

Aktif olarak bulunduğum yeri arkadaslarim görebilir 

Gizlilik seceneklerinden kisiye özelde yapilir 

Faili meçhul cinayetler falanda aydinlanabilir belki 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

http://earth.google.com/moon

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 1724 Toplam Mesaj: 16
google earth