folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Google, Google Play Müziğin Fişini Çekiyor

Google, Google Play Müziğin Fişini Çekiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

Google , Google play müzik uygulamasının yerini YouTube music'e bırakacağını açıklamış.

OverLord tarafından 04/Eyl/20 18:52 tarihinde düzenlenmiştir

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kullanan varmıydı merak ediyorum 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Google'ın saçma salak servislerinden birisiydi. YouTube Music'de aynısı. YouTube Vanced varken para veren var mı merak ediyorum. Hadi Spotify falan kullanırsın onda indirme özelliği var anlarım.

Bu arada Vanced'in APK'sıda modifiye edilip MP3 indirme özelliği kazandırılabiliyor. İstek olursa paylaşayım APK'yı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Google'ın saçma salak servislerinden birisiydi. YouTube Music'de aynısı. YouTube Vanced varken para veren var mı merak ediyorum. Hadi Spotify falan kullanırsın onda indirme özelliği var anlarım.

Bu arada Vanced'in APK'sıda modifiye edilip MP3 indirme özelliği kazandırılabiliyor. İstek olursa paylaşayım APK'yı ?

Var bende çok çok eski kullandığım hiçte patlamıyor hep görevini daim ettiriyor ilginç :D

Mp3 indirme özelliğini anlatman faydalı olabilir ben kullanmıyorum indirme vs.. de bilelim yine de.

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

paylaş kanka

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

kullanan varmıydı merak ediyorum 

tüm arşivi yükledim ben kullaniyorum

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Önce telefonda kurulu olan Vanced ve Microg'yi silin.

Sonra : 

https://drive.google.com/file/d/1crJIS8IFXKI5pc7M0ziGZXQSuqYcsqP7/view

https://drive.google.com/file/d/1WjHJvVkyxiy5R1M980tDlluu463dWpXK/view

https://drive.google.com/file/d/1DMsbRhehPCdnkT_aPNiCTu6K8CgnDCF0/view

bunları kurun. Uygulamaları sadece kurmanız yeterlidir. Eğer Download butonuna bastığınız zaman indirme seçenekleri açılmıyorsa veya uygulama hata veriyorsa Ayarlar > Uygulamalar kısmına girerek uygulamaya bütün izinleri verin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

video olarak da indirme yapıyor mu?

bendeki sürümde sadece arka planda çalma ve reklamsız youtube özellikleri var

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    OverLord bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

video olarak da indirme yapıyor mu?

bendeki sürümde sadece arka planda çalma ve reklamsız youtube özellikleri var

Evet. Bir üst mesaja ekledim linkleri. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ben çıktığından beri kullanıyordum

youtube veya spotify ile kıyaslamak çok saçma

google music in olayı elinizdeki mevcut müzik arşivinizi bulut olarak saklama ve dinleme yapabilmeniz bunu yaparkende hiç bir kısıtlamaya telif hakkına vs vs uğraşmamanız.

10 yıl önceden beri YouTube da favori listeleri oluşturuyorum her 6 7 ayda bir şarkı ya yükleyen siliyor ya Türkiye de dinlemeye kapanıyor yada teliften yok oluyor

spotify desen içerik senin değil müdahale etme şansın yok 

bunlar ayrı ürünler

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Önce telefonda kurulu olan Vanced ve Microg'yi silin.

Sonra : 

https://drive.google.com/file/d/1crJIS8IFXKI5pc7M0ziGZXQSuqYcsqP7/view

https://drive.google.com/file/d/1WjHJvVkyxiy5R1M980tDlluu463dWpXK/view

https://drive.google.com/file/d/1DMsbRhehPCdnkT_aPNiCTu6K8CgnDCF0/view

bunları kurun. Uygulamaları sadece kurmanız yeterlidir. Eğer Download butonuna bastığınız zaman indirme seçenekleri açılmıyorsa veya uygulama hata veriyorsa Ayarlar > Uygulamalar kısmına girerek uygulamaya bütün izinleri verin.

Eyvallah

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
Toplam Hit: 2060 Toplam Mesaj: 21
google play müzik youtube müzik