Google Pixel İmei Değişimi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Bir alamancı dan keleoir fiyata pixel aldım bu cihazların şmei değişimi oluyoe mu, oluyor sa yaptıktan sonra güncelleme alır mı   pasaport kayıt hakkım var buna harcamak istemiyorum işin açığı şiödi aon sürüme güncelledim  cihazı hiç bir tr hat takılmamış cihaza bende daha takmadım 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Beyler tr piyasası hiç yok heralde telefonun :) 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

İşlemcisi ne imiş?

MTK yani mediatek ise basit, MTK engineer programını indir onunla yap videoları var, MTK değilse bilemiyorum,diğer işlemcilerin IMEI değiştirmedim hiç.

Olmadı Google pixel IMEI repair diyerekten Hz. Google da aramak lazim

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Doğrudur Türkiye'de piyasası yok. Resmi satışı ve garantisi yok zira. Google'ın bir tek Motorola Moto G ve LG'nin ürettiği Nexus 5 modeli ülkemizde satıldı diye biliyorum. Soruya gelecek olursak telefoncular cihaz ile atıyor ama o cihazdan olan telefoncu bulabilir misin orası meçhul.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

İşlemcisi ne imiş?

MTK yani mediatek ise basit, MTK engineer programını indir onunla yap videoları var, MTK değilse bilemiyorum,diğer işlemcilerin IMEI değiştirmedim hiç.

Olmadı Google pixel IMEI repair diyerekten Hz. Google da aramak lazim

mkyb bunu yazdı

Doğrudur Türkiye'de piyasası yok. Resmi satışı ve garantisi yok zira. Google'ın bir tek Motorola Moto G ve LG'nin ürettiği Nexus 5 modeli ülkemizde satıldı diye biliyorum. Soruya gelecek olursak telefoncular cihaz ile atıyor ama o cihazdan olan telefoncu bulabilir misin orası meçhul.

LDVZQJ.png (1080×1920)

snapdragonlu xioami ye bu program atıyormuş deneme yapıcam 

https://www.youtube.com/watch?v=czhSlbUv8Fk 

Ancak google güncelleme almaması sıkıntı bu tip durumda kendim ara ara imei değişip güncelleme alıp geri değiştirsem yermi google amca ? @mkyb hocam bu telefonu nasıl bilirsin ? Şuan redmi 4x var memnunum işin açığı telefondan 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sırf işlemcisiyle döver hocam Xiaomi 4X'i bu cihaz. Snapdgragon 8xx serisi yıllarca eskimeyecek bir işlemci. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sırf işlemcisiyle döver hocam Xiaomi 4X'i bu cihaz. Snapdgragon 8xx serisi yıllarca eskimeyecek bir işlemci. 

Hocam telefon u face de sormadık telefoncu bırakmadım çoğu olmaz bir çoğu nakmak lazım dedi Google da box ile atan gördüm adamakıllı box vs olab varmı teleofncu tanıdık imei değişmek için simblock olduoundan tek pasaport kaydı yemeyecek 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hocam telefon u face de sormadık telefoncu bırakmadım çoğu olmaz bir çoğu nakmak lazım dedi Google da box ile atan gördüm adamakıllı box vs olab varmı teleofncu tanıdık imei değişmek için simblock olduoundan tek pasaport kaydı yemeyecek 

Hocam istanbuldaysan doğubanka bir uğra istersen bu sorununa çözüm orada olabilir

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

imei'den hala telefon kapanıyo mu? ben 8-9 aydır iphone 5s kullanıyorum almanyadan geldi. Hala kayıt falan yapmadım ne sms geldi ne başka bi şey.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

imei'den hala telefon kapanıyo mu? ben 8-9 aydır iphone 5s kullanıyorum almanyadan geldi. Hala kayıt falan yapmadım ne sms geldi ne başka bi şey.

evet hocam bazen geç sms gelebiliyor. benim telefonada 1 yıl kadar sonra geldi sms :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    akrepkral53 bunu yazdı
    saku bunu yazdı

evet hocam bazen geç sms gelebiliyor. benim telefonada 1 yıl kadar sonra geldi sms :)

yurtdışından nokia 8110 4G getirsem ne yapmam gerelecek?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 1944 Toplam Mesaj: 12
pixel