folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google Seo İle İlgili Bir Sorum Var

Google Seo İle İlgili Bir Sorum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GangShot
    GangShot's avatar
    Erkek

Selam müritler

Asp.NET 4.0 ile yazmış olduğum bir web sitesi var. Bu web sitesinin içeriğini, keywords, description, url ler, sitemap vs herşeyi yaptım. Ayrıca sitenin kendi içeriğide özgün bir içeriğe sahip denebilir. Fakat, sitemap.xml dosyasını google'a gönderdiğim zaman web dizininde ki url ler 0 bir türlü çözemedim. Ayrıca indekslediği sayfalar cidden saçma içerikli ve başlıklı. Belirtmiş olduğum description google aramalarında çıkmıyo. Kesinlike hemde. anlamadım bu işi ben yardımcı olursanız çok sevinirim.

site: onurismak.com

adamın teki yarın ölcem demiş yarmışlar ölmüş..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

anasayfa dışında description göremedim

anasayfadada yeniden index alınca düzelir google aramasındaki description bölümü bi ping çek google a

sitemape gelicek olursak.sitemapteki urlleri gördüyse problem deil arama sayfalarına eklendikçe web dizinndeki url ler artar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GangShot
    GangShot's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:
    -----------------------------

anasayfa dışında description göremedim

anasayfadada yeniden index alınca düzelir google aramasındaki description bölümü bi ping çek google a

sitemape gelicek olursak.sitemapteki urlleri gördüyse problem deil arama sayfalarına eklendikçe web dizinndeki url ler artar

Usta öncelike sağolasın ilgin için teşekkürler :)

nasıl bir arama yaptın yani google'a ne yazdın? Çünkü ben aramada anasayfada bile descriptionu göremiorm..

sitemap, ana dizinde deil yani farklı bir klasör içerisinde idi ana dizine aldım acaba ondan kaynaklı da olabilir mi? Pek zannetmiorm ama ben genede koydum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

googleda

site:onurismak.com yazarak indexlenmiş sayfalarını görebilirsin

info:onurismak.com yazarakta info sunu görebilirsin

sayfada eger meta description kullanmazsan google descriiptionı otomatik olarak belirler ki buda istedigimiz bişiler sayfalarına kendin belirledigin descriptionları kullanırsan daha iyi olur

sitemapin yeni yolunu google webmaster araçlarından güncellediysen problem del

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GangShot
    GangShot's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

googleda

site:onurismak.com yazarak indexlenmiş sayfalarını görebilirsin

info:onurismak.com yazarakta info sunu görebilirsin

sayfada eger meta description kullanmazsan google descriiptionı otomatik olarak belirler ki buda istedigimiz bişiler sayfalarına kendin belirledigin descriptionları kullanırsan daha iyi olur

sitemapin yeni yolunu google webmaster araçlarından güncellediysen problem del

<meta name="description" content="Onur İş Makineleri, iş makineleri hakkında bilgi edinmek ve ürün almak için en doğru adres!" />

şeklinde bir meta mevcut. Sitemap'i google'a göndereli 2 gün oluyor fakat istediğim description hala yok.

Toplam Hit: 1190 Toplam Mesaj: 5