folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Google Sıralaması Yükseltilir.

Google Sıralaması Yükseltilir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Öncelikle hayırlı bayramlar arkadaşlar. Bu ara googleyle güreşiyorum. Sayfalar dolusu kombinasyon, google kafasına girme çalışmaları sonucu bir yerlere geldim. Ve ilk işlerimi TBT'den almak istiyorum. Güvenilir bir mürid bulursam iş bittikten sonra ücreti alıcam. Bir kaç ufak şartım var. Domainler 6ay+ ve günlük hit 5k+ olmasıdır. Ücret kelimeye, rekabete ve getirilecek sıraya göre değişir. Desteklerinizi bekliyorum :).

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Adamin gunluk 5 k hiti varsa zaten siralamalarda en uste oynuyordur.birde kurcalattirip oldugu yeride kaybetme riskini goze alamaz...

Sitenizi siralamalarda ust siralara tasiyabilirim derken bi garanti vermemissin.yani deneyeceksin olursa olur olmazsa tutmazsa para almam modundasin.emin degilsin referansinda yok bence sen deney yapacak kobay ariyorsun..

Ya olan siralamasinida heba edersen buna garanti verebiliyormusun ?

Google boyle antik kuntik seyleri sevmez.1 yaparsin 2 yaparsin 3 de bi bakarsinki hepsi birden ucmus siteler eski oldugu siralamayida kaybetmis..bunun orneklerini surekli goruyoruz.ve en son guncellemelerde yine gorduk.

swordfish tarafından 29/Tem/14 16:38 tarihinde düzenlenmiştir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

Adamin gunluk 5 k hiti varsa zaten sirakamalarda en uste oynuyordur

Sağol baltan için, ama 5k online demedim. 3.-4. sayfadakiler alıyor 5k hiti

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

Adamin gunluk 5 k hiti varsa zaten sirakamalarda en uste oynuyordur

Her zaman öyle olmayabiliyor. 10 yıllık köklü bir site ile yarıştığını düşünsene hocam

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Dotacaps.com u "dota 2 comic" aramasında en üste getirebiliomusun bi dene bakıyım :p Param yok ama :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Dotacaps.com u "dota 2 comic" aramasında en üste getirebiliomusun bi dene bakıyım :p Param yok ama :(

3. sıraya kadar kolaylıkla çıkartırdım hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Siyoda siyo vay siyo :D 1-2 sitesinde yükselme gören siyocu oluyor lan bu ne iş :D

Sana 6 ay değil 2 yılık site vereyim beni uçak bileti ve tatil kelimelerinde kafaya oturt ödemeyide 1.sıraya gelince 1-2 güne öderim zaten :D

Edit : 5k hit 3-4 sayfa sitelerde olur demişsinde sen hangi kelimeden bahsediyosun hemşerim. Günlük 5k hiti olan sitenin 3-4 sayfalarda olduğu kelimeler adult olur anca :D Adamlar artık ilk sayfalardaki siteleri yalayıp yuttuğu için yeni şeyler dener :D

Ek olarak :  Seo bir kelimede kafaya oturtmak değildir. Bir optimizasyon işlemidir. Sitenizin genel olarak güzel hit alması amaçlıdır. 5k günlük hit alan adamın sitesinde zaten optimizasyon iyidir. Kimse sana 5k hitli siteyi vermez deney yapmak için :D

interfector tarafından 29/Tem/14 17:06 tarihinde düzenlenmiştir

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Siyoda siyo vay siyo :D 1-2 sitesinde yükselme gören siyocu oluyor lan bu ne iş :D

Sana 6 ay değil 2 yılık site vereyim beni uçak bileti ve tatil kelimelerinde kafaya oturt ödemeyide 1.sıraya gelince 1-2 güne öderim zaten :D

Bildiğin gibi kelimeye göre iş değişiyo :). O rekabette bir kelimeyi 6-7. sıraya getiririm kolaylıkla

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    SeyhSamil bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

"3. Sıraya Taşırım" gibi spesifik bir cevabı,  sabitlerin her an değiştiği bir zamanda nasıl verebiliyorsunuz hiç anlamıyorum. Kusura bakma ama o kafayı bende istiyorum.

DrKill tarafından 29/Tem/14 17:09 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

"3. Sıraya Taşırım" gibi spesifik bir cevabı,  sabitlerin her an değiştiği bir zamanda nasıl verebiliyorsunuz hiç anlamıyorum. Kusura bakma ama o kafayı bende istiyorum.

Herkezin de bildiği gibi elimde bir çiviyle 3. sıraya sabitlemiyecem kimseyi, müşteri hizmet aldığı sürece sırasını koruyup, ilerleme sürekliliğini sağlıyacam.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

ben bile cok bısey bilmedigim halde dedıgın olayı yapıyorum hocam kı 5k hit falanda almıyor siteler 5k olsa kafaya oynarım zaten gunluk20-25 kişi belki geliyor siteye

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 2829 Toplam Mesaj: 29