folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Google Ücretsiz Verdiği @Alanadiniz.Com Hizmetini 1 Temmuzda Durduruyor.

Google Ücretsiz Verdiği @Alanadiniz.Com Hizmetini 1 Temmuzda Durduruyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

beyler yandex aylık 5dolar, o da en ufak paketi.

Bende 3 site var aktif, her birinde 15kullanıcı var.

Yok artış beleş der bu ruslar, önceden alanlar da sene sonuna hazırlıklı olsun.

onu ozaman düşünürüz reis :) günü kurtarıyoruz

En kötü dg den bi server alıp mail server yapmak.

Yandex biter sandex başlar elbet çıkar bişi

@holyone şeyh bi mail server açsa da azıcık smtp kullansak

en son toplaşıp sunucu alıp yönetimini bilenlere devredicez heralde

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Konu up oldukça yandex para isteyecek diye korkuyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

@holyone şeyh bi mail server açsa da azıcık smtp kullansak

en son toplaşıp sunucu alıp yönetimini bilenlere devredicez heralde

aklıma bu geldi 2-3 ay önce, havuza para atıp herkes de faydalanacaktı bir de giderlere ortak olunacak şekilde

ama mail serverlar da sıkıntı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

sizdede oluyormu?

yandex üzerinden kullanıyorum windows posta ile gönderiyorum kurumsal alanlara gönderdiğim emailler ne yandexin gönderilenlerinde nede bu programın gönderilerinde görünüyor ama gönderiyor

google da iken böyle bir olay yoktu

sorun yok. kullandigin istemciden kaynakli.

thunderbird kullanmani oneririm.

agan yandex ekrandada düşmüyor ama? https://mail.yandex.com.tr 

yanlış yapılandırma yapmışsındır mail istemcisinde

bak

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Sayın Yönetici,

Daha önce size, 1 Haziran 2022'ye kadar G Suite eski ücretsiz sürümünüzü Google Workspace'e yükseltmeniz gerektiğini, bunu yapmayı tercih etmezseniz hesabınızın otomatik olarak yükseltileceğini bildirmiştik. Ancak, yakın zamanda bu geçişle ilgili zaman çizelgemizi güncelledik. Artık işlem yapmak için 27 Haziran 2022'ye kadar zamanınız var.

Bu değişikliğin yanı sıra, bireyler ve aileler gibi G Suite'in eski ücretsiz sürümünü ticari amaçla kullanmayanlar için geçişin kapsamı dışında kalmayı seçme fırsatı da sunuyoruz.

Ne yapmanız gerekiyor?

27 Haziran 2022'den sonra (önceden 1 Haziran 2022 idi) işletmeler G Suite'in eski ücretsiz sürümünü kullanamayacaktır. Hemen, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir Google Workspace aboneliğine geçmenizi öneriyoruz. G Suite'in eski ücretsiz sürümünden Google Workspace'e geçiş yapmak için yalnızca birkaç kısa işlem gerçekleştirmeniz yeterlidir ve bu işlemler son kullanıcılarınızda herhangi bir kesintiye neden olmaz.

Tercih ettiğiniz aboneliği belirledikten sonra aşağıdaki adımları uygulayın:

1. Yönetici Konsolunuza gidin.
    2. Yeni abonelik teklifinizi seçin.
    3. Fatura bilgilerinizi girin.

27 Haziran 2022'ye kadar herhangi bir işlem yapmazsanız kuruluşunuzu kesintisiz olarak yeni bir Google Workspace aboneliğine geçirmeye başlayacağız. Yeni abonelik şu anda G Suite'in eski ücretsiz sürümüyle kullandığınız planı temel alacaktır. Geçiş işlemini tamamlamak ve hesabınızın askıya alınmasını önlemek için 1 Ağustos 2022'den önce Google Workspace faturalandırma ayarlarını yapmanız gerekir.

Google Workspace'te; Akıllı Tuval, dokümanlarda toplantı ve kişilerin, konuların ve projelerin düzenlenmesine yardımcı olan özel Alanlar gibi yeniliklerin yanı sıra daha fazla depolama alanı, artırılmış güvenlik, 7/24 destek ve daha pek çok özellik bulunur. G Suite'in eski ücretsiz sürümünü yükseltmek ve hesabınızın askıya alınmasını önlemek için hemen geçiş yaparak 1 Ağustos 2022'den önce Yönetici Konsolunuzda fatura bilgilerinizi girin. Bu geçiş sürecinde sizi destekleyecek sınırlı süreli indirim seçenekleriniz olacaktır.

Hesabınızı ticari olmayan amaçlarla kullanan bir birey veya aile üyesiyseniz G Suite'in eski ücretsiz sürümünü kullanmaya devam edebilir ve 27 Haziran 2022'den önce Google Yönetici Konsolu'nda Workspace'e geçişin kapsamı dışında kalmayı seçebilirsiniz.

Hesabınızı yeniden etkinleştirmeniz gerekirse Yönetici Konsolu'na giriş yaparak geçerli bir ödeme şekli girmeniz gerekir.

Uygun niteliklere sahip olan eğitim kurumları ve sivil toplum kuruluşları hizmet kesintisi yaşamadan Google Workspace for Education Fundamentals veya Workspace for Nonprofits sürümüne geçme seçeneğine sahiptir.

Bu değişikliğin yanı sıra, bireyler ve aileler gibi G Suite'in eski ücretsiz sürümünü ticari amaçla kullanmayanlar için geçişin kapsamı dışında

kalmayı seçme fırsatı da sunuyoruz.

Bireysel olduğunu nasıl anlayacak?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

oh be buldum :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Kişisel mailimi yaptım ama şirket için olanı yapsam yakalarlar mı :D

en kötü zohoya geçeceğim zaten

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

bir gun sabah bir uyanmissin hesaba erisemiyorsun. sebeb olarak ticari kullanım yazıyor :D

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

bir gun sabah bir uyanmissin hesaba erisemiyorsun. sebeb olarak ticari kullanım yazıyor :D

la djalper.net ticari değil ki ticarileri zaten geri almayacam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Beni geçiremediler sorun çıktı ,destekle görüştüm önce starter pack yaptılar eylüle kadar ücretsiz bu sğre içerisindede kişisele geçirecekler ,umarım geçerim :)

Toplam Hit: 7521 Toplam Mesaj: 102
gsuite mail