folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Google’Dan Newroz Logosu

Google’Dan Newroz Logosu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    KevinS bunu yazdı:
    -----------------------------

HolySeclorum bunu yazdı:
    Newruz değil nevruz olacak..

ne alaka ? o zaman newyork yerine nevyork, washington yerine vashinton diyelim.

Hoca içtin mi sen? Ya kafan iyi ya da kafan iyi, verdiğin örneğe bi'dikkat et istersen. 

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı:
    KevinS bunu yazdı:

HolySeclorum bunu yazdı:
    Newruz değil nevruz olacak..

ne alaka ? o zaman newyork yerine nevyork, washington yerine vashinton diyelim.

Hoca içtin mi sen? Ya kafan iyi ya da kafan iyi, verdiğin örneğe bi'dikkat et istersen.

hoca onlar özel isim neyyaptıy yaa :D 

konu ıcın yazıorum '' bnde bu cıcekler ne ayak dıyodum kendı kendıme meger nevruzmuş 8) '' 

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Newroz ne salak mısın ?

Hoop.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    diyarbakırdaki öz ve öze kırmızı beyaz türk bayrağının yanıngda gözüken yeşil renkten yeterince rahatsızo luyorda googlın  zxannımca kürdlere jest olsun diye yaptığı ve yeşil kırmızı ile sarı renklerinin koyduğu logosundah hiç rahatsızlık duymuyor. derin çeklişki ....

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

imran268 bunu yazdı:
    diyarbakırdaki öz ve öze kırmızı beyaz türk bayrağının yanıngda gözüken yeşil renkten yeterince rahatsızo luyorda googlın zxannımca kürdlere jest olsun diye yaptığı ve yeşil kırmızı ile sarı renklerinin koyduğu logosundah hiç rahatsızlık duymuyor. derin çeklişki ....

Hayır bir insan aptal olurda bu kadar mı onu belli eder.googlenin işi gücü yok dur lan su  "yesil sey"in renkleri ile kürtlere bir jest yapalım diyecek adama b.s.g derler baska yerde söyleyinde millet yuz kaslarını kullanmadan gulsun.Bekliyoruz hala o msnlerde yara yırta savunulan yesil seyin savunulmasını,burda da yapılmasını hala tık yok unutmadık biz bunları öyle yasil seye ne dendiginde faşit su bu demek bi tarfalarını yırtmak kolay.sanal ortamda bile kendinizi kamufulaj olarak barıscı bir hava yaratıyorsunuz işte sizin bu kadar yureginiz var internet  burası internet evinde kıcının üstünde oturuyon bari burda oyun oynamayın savunun o yesil seyi.burdada delikanlı gibi yok öyle aglanıp sızlanmak.Biz heryerde söyleriz IRKCIYIZ.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

imran268 bunu yazdı:
    diyarbakırdaki öz ve öze kırmızı beyaz türk bayrağının yanıngda gözüken yeşil renkten yeterince rahatsızo luyorda googlın zxannımca kürdlere jest olsun diye yaptığı ve yeşil kırmızı ile sarı renklerinin koyduğu logosundah hiç rahatsızlık duymuyor. derin çeklişki ....

Hayır bir insan aptal olurda bu kadar mı onu belli eder.googlenin işi gücü yok dur lan su  "yesil sey"in renkleri ile kürtlere bir jest yapalım diyecek adama b.s.g derler baska yerde söyleyinde millet yuz kaslarını kullanmadan gulsun.Bekliyoruz hala o msnlerde yara yırta savunulan yesil seyin savunulmasını,burda da yapılmasını hala tık yok unutmadık biz bunları öyle yasil seye ne dendiginde faşit su bu demek bi tarfalarını yırtmak kolay.sanal ortamda bile kendinizi kamufulaj olarak barıscı bir hava yaratıyorsunuz işte sizin bu kadar yureginiz var internet  burası internet evinde kıcının üstünde oturuyon bari burda oyun oynamayın savunun o yesil seyi.burdada delikanlı gibi yok öyle aglanıp sızlanmak.Biz heryerde söyleriz IRKCIYIZ.

siz ırkcıysanız bizde ırkcıyız. şu içinize sinmior değişlmi. bak u lafı iyi bellei. diyarbakırdaki o yeşişl renkten rahatsızlık duyanlar. şimdi bu goohle logosuyla çatlıorsunuzdur. bende  rahatlıorum. afferin san gogıl. kim ne derse desin.  sadece yeşilden rahatsız olannlar. googleyi açmıorlar sanırımö. istediğin kadar bağır efendi. ben mesajı iiy anladım. unutmakiş artık bende ırkçıyım ...

bak googlede newroz diye aratınca ne çıkıor. gösrellerde bak 

http://images.google.com.tr/images?gbv=2&hl=tr&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=newroz&spell=1

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:
    BAAL bunu yazdı:

imran268 bunu yazdı:

Hayır bir insan aptal olurda bu kadar mı onu belli eder.googlenin işi gücü yok dur lan su "yesil sey"in renkleri ile kürtlere bir jest yapalım diyecek adama b.s.g derler baska yerde söyleyinde millet yuz kaslarını kullanmadan gulsun.Bekliyoruz hala o msnlerde yara yırta savunulan yesil seyin savunulmasını,burda da yapılmasını hala tık yok unutmadık biz bunları öyle yasil seye ne dendiginde faşit su bu demek bi tarfalarını yırtmak kolay.sanal ortamda bile kendinizi kamufulaj olarak barıscı bir hava yaratıyorsunuz işte sizin bu kadar yureginiz var internet burası internet evinde kıcının üstünde oturuyon bari burda oyun oynamayın savunun o yesil seyi.burdada delikanlı gibi yok öyle aglanıp sızlanmak.Biz heryerde söyleriz IRKCIYIZ.

siz ırkcıysanız bizde ırkcıyız. şu içinize sinmior değişlmi. bak u lafı iyi bellei. diyarbakırdaki o yeşişl renkten rahatsızlık duyanlar. şimdi bu goohle logosuyla çatlıorsunuzdur. bende rahatlıorum. afferin san gogıl. kim ne derse desin. sadece yeşilden rahatsız olannlar. googleyi açmıorlar sanırımö. istediğin kadar bağır efendi. ben mesajı iiy anladım. unutmakiş artık bende ırkçıyım ...

Irklarınız ne ola ki 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:
    imran268 bunu yazdı:
    BAAL bunu yazdı:

imran268 bunu yazdı:

Hayır bir insan aptal olurda bu kadar mı onu belli eder.googlenin işi gücü yok dur lan su "yesil sey"in renkleri ile kürtlere bir jest yapalım diyecek adama b.s.g derler baska yerde söyleyinde millet yuz kaslarını kullanmadan gulsun.Bekliyoruz hala o msnlerde yara yırta savunulan yesil seyin savunulmasını,burda da yapılmasını hala tık yok unutmadık biz bunları öyle yasil seye ne dendiginde faşit su bu demek bi tarfalarını yırtmak kolay.sanal ortamda bile kendinizi kamufulaj olarak barıscı bir hava yaratıyorsunuz işte sizin bu kadar yureginiz var internet burası internet evinde kıcının üstünde oturuyon bari burda oyun oynamayın savunun o yesil seyi.burdada delikanlı gibi yok öyle aglanıp sızlanmak.Biz heryerde söyleriz IRKCIYIZ.

siz ırkcıysanız bizde ırkcıyız. şu içinize sinmior değişlmi. bak u lafı iyi bellei. diyarbakırdaki o yeşişl renkten rahatsızlık duyanlar. şimdi bu goohle logosuyla çatlıorsunuzdur. bende rahatlıorum. afferin san gogıl. kim ne derse desin. sadece yeşilden rahatsız olannlar. googleyi açmıorlar sanırımö. istediğin kadar bağır efendi. ben mesajı iiy anladım. unutmakiş artık bende ırkçıyım ...

Irklarınız ne ola ki 

sen hala bilmior musun?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cahil türk milleti olm öz be öz günümüze newruz diyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Ciddi ciddi bilmiyorum
Toplam Hit: 6977 Toplam Mesaj: 50