folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Google'ın Fuchsia OS İşletim Sistemi Hakkında

Google'ın Fuchsia OS İşletim Sistemi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

17 Mayıs'ta Google etkinliği olacakmış orada tantılması bekleniyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek

Fuşyadır o Fuchsia olsa duramazsınız :D

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

İnşallah google adam gibi birşeyler yapar da şu microsoft un kendisinin bile çözemediği hatalardan dolayı giden gecelerimiz bizim olur. 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Android'in bir an önce ölmesi gerekiyor zaten symbian ve meego kasti olarak öldürüldüğünde meydanı boş bulduğu için gelişti bu kadar. Tizen gibi MeeGo tarzı bir şey şart ios ile yarışabilmek veya onu geçebilmek için. Bence temeline bakarsak sailfish os bile android'den daha iyi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Büyük ihtimalle Android 'in yerini alacak bir sistem olmayacak. Ben de isterdim ama pek olacağını sanmıyorum.

Android 'in temelinde kökten değişiklikler yapması gerekli ama en basitinden 'Android' ismini bile Google bir anda atamaz.

Android 'te yapılabilecek en köklü değişiklik, Java 'sanal' ortamlarını bırakıp iOS 'da olduğu gibi doğrudan makine diline derlenmesi.

Swift benzeri bir dilde geliştirirse çok ciddiyim Apple 'a nal toplatır.(Aslında Go var.)

İnanın Android 'teki tüm o stabilizasyon sorunları tarih olur.. 2 GB RAM ile harikalar yaratabilir.

Yoksa çekirdeği Linux çekirdeği. Çekirdekte hiçbir sıkıntı yok. 

Gelmek istediğim nokta, Fuşya 'nın Android 'in yerini alması için geliştirildiğini düşünmüyorum.

Ama tabi bakalım....

SkynetX tarafından 08/Nis/17 15:43 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

androidden gereksiz uygulamaları kaldırsalar kısa vadede çözüm üretilmiş olur zaten :D

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İşletim sisteminin arayüz ekran görüntüleri sızdırılmaya başlandı :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Eeee bu bildiğin mobil bir işletim sistemi olmuş ???

Android 'i ciddi ciddi bırakacaklar sanırım...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

O bu değilde eski işletim sistelerine sardım bu araları IBM OS/2, win2,1-2,1, dos, nt 3,5 -4,0 win 95 ne günlerdi o zamanlar. Eskiden masalara konan bilgisayaları artık cebimizde taşıyoruz. İlerde ne olacak bakalım.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    nurulmac11 bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Şaka maka google skynet olma yolunda hızla ilerliyor.

abi birak allasen, sene olmus 2016 hala amele gibi telefonlari hergun sarja takiyoruz.

Orası işin ticari kısmı. Yoksa şu sorunun cevabını mevcut kafayla veremezsiniz: Nasıl oluyorda seneler önce uzay yoluna çıkmış, gezegenlere araçlar göndermiş, fotoğraflarını çekmiş, çeşitli hesaplamalarını yapmış olan insanlar doğru düzgün çalışan bir çamaşır makinesi dahi yapamıyor?

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 5907 Toplam Mesaj: 37
android google fuşya