Googlevideo.Com A Video Yüklemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Hocam bende okul için bi film sitesi açacaktım. Ayni şey benimde dikkatimi çekmişti. Dizilab da görmüştüm. Onun gibi yapmak istedim sorduğum herkes google drive a upload yapılıyor dedi. Nasildir embed kodu vs bilemiyorum ancak drive a upload yapiliyor die biliyorum bende.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

Drive a zaten upload yapıyorm lakin onun linkleri farklı çıkıyor

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iKlotho
    iKlotho's avatar
    Erkek

Bu drive'a yukledıgım videonun linki;

https://drive.google.com/file/d/0B-dp03iNPsfGdHhJQmlGeVpldVE/view?usp=sharing

bu da videonun orjinal linki;

https://r2---sn-nv47enes.c.docs.google.com/videoplayback?requiressl=yes&id=dbf0ff4de0c01d3a&itag=22&source=webdrive&app=docs&ip=78.169.193.26&ipbits=0&expire=1433688535&sparams=requiressl,id,itag,source,ip,ipbits,expire&signature=F2ED4D0F8DCD04FB1FBF6AAC7030EC89F809B73.80D12B7F997A2099AEE92E3795E21446A235FBC6&key=ck2&mm=30&ms=nxu&mt=1433684873&mv=m&pl=18&cpn=WtEjD96dFf6feBNb&c=WEB&cver=html5

Nasıl bulduğuma gelirsek  yüklediğin videoyu aç sayfaya sağ tıkla inspect element (ögeyi denetle) de network sekmesinden media'ı(ortam)  seç videoyu başlat,  videonun linki çıkıyor. Belki başka kolay bi yolu vardır bilemiyorum.

iKlotho tarafından 07/Haz/15 17:19 tarihinde düzenlenmiştir

Too weird to live, too rare to die.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

Hocam benim aradığımda googlevideo.com kullanılıyor docs değil

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iKlotho
    iKlotho's avatar
    Erkek

Daha önce de yazdığım gibi yüklediğin videoyu drive'da aç sayfaya sağ tıkla inspect element (ögeyi denetle) de network sekmesinden media'ı(ortam)  seç videoyu başlat,  videonun linki çıkıyor (video urlsi görünmezse other(diğer) sekmesine tıkla). Urller neden googlevideo.com şeklinde dönmüyor bilmiyorum. Belki başka bi yolu vardır.

iKlotho tarafından 07/Haz/15 18:02 tarihinde düzenlenmiştir

Too weird to live, too rare to die.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

Evet gördüm. Fakat bana bunun embed kodu lazım. O generate edilen kod bi süre sonra çalışmaz

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

youtube den sonra işler değişti eskiden video.google.com vardı buraya yüklenebliyordu sonra yüklemeyi kapattılar sadece eski yükleneneler izlendi bir süre  

sonra tamamen youtube e geçti 

o video eskiden kalan olabilir 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

youtube den sonra işler değişti eskiden video.google.com vardı buraya yüklenebliyordu sonra yüklemeyi kapattılar sadece eski yükleneneler izlendi bir süre  

sonra tamamen youtube e geçti 

o video eskiden kalan olabilir 

dizilab daki bütün videolar arkadaşın dediği gibi :)) hepsi demeyeyim shameless the american ve house of cards diyelim :P

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 3809 Toplam Mesaj: 34