Googleyardim.Com BETA

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

hocam tasarım aynı google mantığında olmuş herşey basit kullanışlı sanmıyorum başın ağrısın ama google bu 1 milyar dolar verip

projeyi alabilir :)

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Tasarımcı arkadaşlardan güzel bir logo isteği yapayım proje çok güzel görünüyor. Yürür gider bu site. Hatta bir konu açıp uzmanlık alanı olan arkadaşlardan yazarlık isteği yapabilirsin. Zamanım olsa ben yapardım lan :(

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Konu başlarındaki ve sonlarındaki yönlendirmeler çalışmıyor. Bunu Android Örnekler kısmındaki bütün konularda test ettim. Zannedersem linkle değil de kodla alakalı bi sıkıntı var.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Hakikaten güzel olmuş :) Tasarım olsun, içeriği olsun ben beğendim hocam :) Tebrikler.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

tasarım güzel olmuş hacım tutar bu proje.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun. Zamanım olsaydı Youtube kategorisinde yazarak yardımcı olurdum ama maalesef.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    1049 bunu yazdı

Konu başlarındaki ve sonlarındaki yönlendirmeler çalışmıyor. Bunu Android Örnekler kısmındaki bütün konularda test ettim. Zannedersem linkle değil de kodla alakalı bi sıkıntı var.

Kodu id' ye göre çeksin diye düzenlemiştim, oraları unutmuşum. Düzeltirim :)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı olsun. Boş vaktimde bikaç bişey yazayım göndereyim katkımız olsun

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

hocam baya bilgili görünüyorsun proje üretmek yerine neden blog tutuyorsun? eğer kazanç üzerine düşünüyorsan ufak projelerle çok daha fazla kazanabilirsin. fakat hayır işi meselesiyle valla tebrik ederim. hatta youtube apileri ile video upload olayını nasıl yapabiliriz diye soru sorayım.

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    lepusmorris bunu yazdı

hocam baya bilgili görünüyorsun proje üretmek yerine neden blog tutuyorsun? eğer kazanç üzerine düşünüyorsan ufak projelerle çok daha fazla kazanabilirsin. fakat hayır işi meselesiyle valla tebrik ederim. hatta youtube apileri ile video upload olayını nasıl yapabiliriz diye soru sorayım.

Hocam ben o konu için bir döküman yazıp paylaşıcam GoogleYardım'da. Eğer hazır proje incelemek isterseniz şu şekilde yapılıyor;

https://github.com/youtube/api-samples/blob/master/php/resumable_upload.php

manyaki tarafından 20/Nis/15 22:18 tarihinde düzenlenmiştir

since 2005 // tbt
Toplam Hit: 6428 Toplam Mesaj: 77