Gopro Hero3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Ben bir bucuk ay once xiaomi yi aldim. Memnunum. Sjcam bok gibi. Alma. Goruntu videolarina bak youtube tan, almazsin zaten. Banggood.com dan aldim 3haftada geldi.guvenilir site. Tum aksesuarlari da mevcut. Onlari da sonradan aldim. Kumanda selfie cubugu oraya buraya takma aksesuari vs. Hepsi var. 60$ alet. Tavsiyem mutlaka 2-3 tane batarya al bir de batarya sarj eden aletlerden. Bence olmazsa olmaz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Go pro hero4 session var 689 TL

Geçen yaz çıktığında 1300-1400 gibi bi' şeydi. Tutmayınca fiyat ine ine şu an TR piyasasın da (dünya da dahil) 689'a kadar indi. Hatta bi' ara hb'nin indirimlerinde bu ürün 620'ye filan geliyordu. 

Ben de ilk hero4 session almıştım hb'den ama bozuk çıktı geri iade etmiştim. Sonra gözüme sony'nin HDR-200V ürününü kestirdim 1.100 TL'lik ürünü yılbaşı indirimi yapmaları için media markt'a twit attım. Adamlar beni sikledi ürüne harbiden yılbaşı indirimi yaptılar sayelerinde 788'e aldım. Acayip memnunum.

edit:

angels_demos'ın dediği olay gerçek. Yani bu sjcam xioma tarzı ürünleri aldığında batarya konusunda fazladan alma olayı var. Bunu ben de kamera alacağım zaman araştırmalarım da görmüştüm. Hem fazladan batarya alacaksın bir de onun için ayrı şarj aparatı filan. Bu giderlerle zaten go pro yada sony seviyesinde bi harcama yapacaksındır. Yada yakın bi meblağ. 

O yüzden sonradan üzülmemek adına ya go pro yada sony tercih et bence.

coLin tarafından 17/Şub/16 16:34 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

xiaomi yi bende var.

güncelleme yaptıktan sonra 2K video çekimi geldi 30 fps

ancak bi gorpo değil tabi ki.

gündüz çekimleri gayet güzel ancak gece için beklentiyi yüksek tutmamak lazım.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

GoPro Hero3 Black , GoPro Hero3SilverPlus , Xiaomi  ve SJCam Kullandım sana en büyük tavsiyem GoPro dan Uzak dur derim Gopro Hero3 Black 4k yı 12fps çekiyor çöp bildiğin

Gece Performansları genel olarak kötü zaten ama xiaomi açık ara fiyat performans ürünü göz ardı etme.Gopro nun silver ve white serisi gündüz-gece her türlü kötü telefonunla daha kaliteli çekersin.

ActionCam olarak değil vlog kamerası olarak kullanmak istiyorum dersen Canon Legria Mini Öneririm tabi bulabilirsen Ben Türkiyede bulamadım Şans Eseri Almanya ya Düğüne gitmiştim Bir Teknoloji marketinde denk geldim hemen aldım.Gören herkes hayran kalıyor kameraya gerçekten efsane bir şey.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı

GoPro Hero3 Black , GoPro Hero3SilverPlus , Xiaomi  ve SJCam Kullandım sana en büyük tavsiyem GoPro dan Uzak dur derim Gopro Hero3 Black 4k yı 12fps çekiyor çöp bildiğin

Gece Performansları genel olarak kötü zaten ama xiaomi açık ara fiyat performans ürünü göz ardı etme.Gopro nun silver ve white serisi gündüz-gece her türlü kötü telefonunla daha kaliteli çekersin.

ActionCam olarak değil vlog kamerası olarak kullanmak istiyorum dersen Canon Legria Mini Öneririm tabi bulabilirsen Ben Türkiyede bulamadım Şans Eseri Almanya ya Düğüne gitmiştim Bir Teknoloji marketinde denk geldim hemen aldım.Gören herkes hayran kalıyor kameraya gerçekten efsane bir şey.

hocam Xiaomi yi almak üzereyim birşey sorucam ağır çekim performansı nasıl ? 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı
    PsychoDawn bunu yazdı

hocam Xiaomi yi almak üzereyim birşey sorucam ağır çekim performansı nasıl ? 

Ağır çekimden kastın 240 kare ise 480p çekiyor hocam. Denemelerimi gece evde yapmıştım yani doğal ışık kaynağı yoktu o yüzden karanlık çıktı ve beni pek tatmin etmedi açıkçası gerçi 480p 240 kareden pek de bir şey beklememek lazım. Ama gösterilmek istenen bir şey varsa elbet işini fazlasıyla görecektir. Pahalı olmayan bir aletten bahsediyoruz sonuçta. Merak edersen bir iki tanesini gösterebilirim.

Şafak 1152!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Xiaomi Yi Wifi 1080P Ultra HD Aksiyon kamerası + aksesuarlar

Kamera kutusu kontrol maksatlı açılmış olup cihaz test edilmiştir, kullanılmamıştır. Aşağıda listesi olan tüm aksesuarları ile birlikte set halinde satılıktır. Parça halinde satış yapılmayacaktır, fiyat sabittir. Kargo ücretsizdir

1. Aksiyon kamerası ,orjinal kutusunda (fotografda gorunen renk)

2. Silikon kılıf+silikon objektif kılıfı (siyah)

3. Omuz askısı

4. Baret askısı

5. Bilek askısı

6. Aluminyum kasa (siyah)

7. Tripod adapter

8. UV Filter

9. Yedek pil (orjinal xiaomi degil,uyumlu pildir)

10. Çift pil şarj cihazı (usb)

11. Bluetooth uzaktan kumanda (orjinal xiaomi)

12. 64 GB Class 10 MicroSD hafıza kartı (orjinal Transcend,açılmamış)

13. Selfie çubuğu (orjinal Xiaomi değil)

bu haliyle satın aldım cihazı artık. umarım pişman etmez. tavsiye veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı

Xiaomi Yi Wifi 1080P Ultra HD Aksiyon kamerası + aksesuarlar

Kamera kutusu kontrol maksatlı açılmış olup cihaz test edilmiştir, kullanılmamıştır. Aşağıda listesi olan tüm aksesuarları ile birlikte set halinde satılıktır. Parça halinde satış yapılmayacaktır, fiyat sabittir. Kargo ücretsizdir

1. Aksiyon kamerası ,orjinal kutusunda (fotografda gorunen renk)

2. Silikon kılıf+silikon objektif kılıfı (siyah)

3. Omuz askısı

4. Baret askısı

5. Bilek askısı

6. Aluminyum kasa (siyah)

7. Tripod adapter

8. UV Filter

9. Yedek pil (orjinal xiaomi degil,uyumlu pildir)

10. Çift pil şarj cihazı (usb)

11. Bluetooth uzaktan kumanda (orjinal xiaomi)

12. 64 GB Class 10 MicroSD hafıza kartı (orjinal Transcend,açılmamış)

13. Selfie çubuğu (orjinal Xiaomi değil)

bu haliyle satın aldım cihazı artık. umarım pişman etmez. tavsiye veren arkadaşlara teşekkür ederim.

kaça aldın? selfie çubuğu xiaomi olsa iyi olurdu. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

Go pro hero4 session var 689 TL

Geçen yaz çıktığında 1300-1400 gibi bi' şeydi. Tutmayınca fiyat ine ine şu an TR piyasasın da (dünya da dahil) 689'a kadar indi. Hatta bi' ara hb'nin indirimlerinde bu ürün 620'ye filan geliyordu. 

Ben de ilk hero4 session almıştım hb'den ama bozuk çıktı geri iade etmiştim. Sonra gözüme sony'nin HDR-200V ürününü kestirdim 1.100 TL'lik ürünü yılbaşı indirimi yapmaları için media markt'a twit attım. Adamlar beni sikledi ürüne harbiden yılbaşı indirimi yaptılar sayelerinde 788'e aldım. Acayip memnunum.

edit:

angels_demos'ın dediği olay gerçek. Yani bu sjcam xioma tarzı ürünleri aldığında batarya konusunda fazladan alma olayı var. Bunu ben de kamera alacağım zaman araştırmalarım da görmüştüm. Hem fazladan batarya alacaksın bir de onun için ayrı şarj aparatı filan. Bu giderlerle zaten go pro yada sony seviyesinde bi harcama yapacaksındır. Yada yakın bi meblağ. 

O yüzden sonradan üzülmemek adına ya go pro yada sony tercih et bence.

aslında o kadar harcama yapmıyorsun. 60$ alet + 60$ aksesuarlar olarak düşünürsek 120$

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

angels_demos. 375 tl hocam.

Toplam Hit: 3490 Toplam Mesaj: 32
gopro hero uçan kamera sjcam