folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Görünmezlik Pelerini İcat Edildi Mi.!

Görünmezlik Pelerini İcat Edildi Mi.!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    g2k bunu yazdı

bi kere görünmezlik sağlayacak nesnenin tek taraftan tutulmaması lazım. neyi göstermemesi isteniyorsa onu araya alacak birşey olması lazım. tek taraftan tutunca neden bi tek adam görünmüyorda arkasındaki herşey görünüyor diye sorup bunun gerçek olamayacağını anlamanız lazım.

Sabahtandir kim soracak diye bekliyorum pelerin arkasini yansitsa arkasinda adam var onu gostermesi gerekir sadece kendini gizlemesi gerekir gorunmezlik olmasi icin gizlenecek nesneyi araya almasi bir taraftan bakinca obur tarafi gosterip aradaki nesneyi gizlemesi gerekir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    g2k bunu yazdı

bi kere görünmezlik sağlayacak nesnenin tek taraftan tutulmaması lazım. neyi göstermemesi isteniyorsa onu araya alacak birşey olması lazım. tek taraftan tutunca neden bi tek adam görünmüyorda arkasındaki herşey görünüyor diye sorup bunun gerçek olamayacağını anlamanız lazım.

Bakmak ile gormek arasindaki fark

Youtube milleti manyak etti, her seye inanip ciddi ciddi pesinde kosanlar olmasina neden oldu

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı

konu başlığının sonuna "mi" mi eklesek neetsek (:

Ekledim hocam. :)

Arkadaşlar tamam vurmayın vallaha Youtube Kurbanıyım ben..!

Soru eki olan "mi" ayrı yazılır hocam :)

Ayrı yazdım ama Mi şeklinde oldu, imlaya aykırı, site böyle ediyor benden kaynaklı değil..!

@g2k hocam tamam dediğiniz ihtimal düşünülebilir, doğrusunuz ancak hani dedik aklımıızın almadığı bir şeymi buldu adamlar, olurya bazen bildiğimiz fizik kurallarını bile alt edecek bilim bulunabilir diye..! Bu ihtimal yok diyemezsin çünkü bilim nano teknolojiye giriş yaptımı acayip değişkenlerle karşılaşabileceğini vurguluyor zaten..! 

@Blackhammer evet hocam yani kaynağı bile belli olmayan verilerle paranoyak olduk yahu, daha yeni bir yeni konu açmış adam, Kanalıda Ay dev bir Uzay gemisimidir, konusu yüzünden kapatılmış, adam iddia etmeye devam ediyor, Ay Dev bir Uzay gemisidir diye, delirtir bunlar adamı, hatta Ay bir Hologrammı diyebilecek kadar da iddiasını uzatmış..!

@TheAvenger Hocam o soruyu daha ilk sayfadan ben sormuşum zaten, demişim ya arkadaki her şeyi gösteriyor ama adamı ne tür bir nedenle elimine ederek göstermemeyi seçti acaba bu pelerin diye..! Yani orada bir gariplik var, ama yinede bilimdir bir piçliğini bulmuştur diye düşünür insan.. Ne yaparsan yap motorları çalışırken devrilmeyen motorsiklet yaptılar, araba bile çarpsa, meret sağa yada sola yatmıyor, tekme at yatmaz, böyle bir motor yaptılar..  

ShockMan tarafından 18/Ara/17 03:22 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 4816 Toplam Mesaj: 34
görünmezlik pelerini çinli adam i̇cat etti..!