folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Ve Bu Durumdan Kurtuldu

Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Ve Bu Durumdan Kurtuldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Hocam kullandığım hayvan gibi bilgisayarda bu sorunu alıyordum, bilgisayarım da yeni idi 2 ay boyunca illallah ettirdi. Chrome'da dizi izlerken oluyordu hep, youtube gibi sitelerde de felan. Sonunda makineyi sattım kurtuldum :D :D Böyle hatanın da allah cezasını versin, denemediğim yöntem kalmamıştı. Umarım çözersin. Yerli yabancı hangi sitede ne bulduysam uyguladım ama bana mısın demiyordu.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazuo
    kazuo's avatar
    Erkek

Bu hata benim bilgisayarımda da çıkıyor. Özellikle bilgisayarın başından kalktığımda ekran kapanmışsa, fareyi oynattığım zaman ekran açılırken bu hata mesajını görüyorum(İşletim sistemi Windows 8.1). Büyük ihtimalle güç tasarrufu için bilgisayarın harici ekran kartı yerine işlemcinin içindeki Intel ekran kartının kullanılmasından kaynaklanıyor. Pil derdiniz yoksai do_som'un dediği gibi NVIDIA Denetim Masasından 3D güç yönetim modunu Maksimum performansı tercih ete ayarlamak sorunu çözebilir kanaatindeyim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    BlackApple bunu yazdı

o sorun genelde donanımsal oluyor servise göndermen en doğrusu

aynı sıkıntı yüzünden kartı servise gönderdim yenisini verdiler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Ben aynı sıkıntıdan yolladım anakartı değiştidiler son günlerde yine yapmaya başladı aptal pc

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Hocam kullandığım hayvan gibi bilgisayarda bu sorunu alıyordum, bilgisayarım da yeni idi 2 ay boyunca illallah ettirdi. Chrome'da dizi izlerken oluyordu hep, youtube gibi sitelerde de felan. Sonunda makineyi sattım kurtuldum :D :D Böyle hatanın da allah cezasını versin, denemediğim yöntem kalmamıştı. Umarım çözersin. Yerli yabancı hangi sitede ne bulduysam uyguladım ama bana mısın demiyordu.

benim pc de nispeten yeni bakalım kesildi heralde suanlık birşey yok

chromeöde siyah yapıyor ekranı bazen evet sikindirik bi hata 3 bin tl verdik topladıgımız sistem böyle cıkdı aq 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

chromeöde siyah yapıyor ekranı bazen evet sikindirik bi hata 3 bin tl verdik topladıgımız sistem böyle cıkdı aq 

valla yeni topladım amd 2 aydır da sorun hata yüzü görmedim. Hata olduğunda bi de uğraşıyorum çözemeyince de deliriyorm.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

valla yeni topladım amd 2 aydır da sorun hata yüzü görmedim. Hata olduğunda bi de uğraşıyorum çözemeyince de deliriyorm.

ben dün bi kaç ayar yaptım bakalım olacakmı  teşekkürler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Benim kartım fabrika oc idi. stock fan vardı üstünde. OC'li kart sorun çıkartabiliyor.

Garanti dolmadan bozulmuştu şerefsiz. Gittim parasını iade aldım.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Noyan bunu yazdı

Benim kartım fabrika oc idi. stock fan vardı üstünde. OC'li kart sorun çıkartabiliyor.

Garanti dolmadan bozulmuştu şerefsiz. Gittim parasını iade aldım.

ama bende hep vermiyor adamlara götürsem gösteremem bak şurda yapıyor burda yapıyor diye geceye dogru yapıyor genelde

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Donanımsal olduğunu düşünmüyorum. Özellikle windows 10 kullanıcılarında çok karşılaşılıyor . Dizüstü bilgisayarda aynı sorun yüzünden oyun vs. oynayamıyordum. Yeni masa üstü topladım. Ekran kartım üst seviye. Dün aynı hatayı verdi. Ben işletim sistemi ile anlık uyumsuzluk yaşadığını düşünüyorum. Ekran kartı AMD .

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
Toplam Hit: 3384 Toplam Mesaj: 41
görüntü sürücüsü yanıt vermey kesti