Gov.Tr

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

".gov.tr" T.C. kamu kurum ve kuruluşları tarafından alınabilen alt alan adıdır. denmektedir  nic.tr tarafından yapılan duyuruda  yani illa devlete ait bir kurum açabilir bu uzantıda bir domaini ve ona göre belge tahsiz edilmesi gerekir. Bilindiği üzere türktelekom özelleştirildi artık özel bir kuruluş oldu bu sebebpten türk telekoma tahsis edilen gov.tr uzantılı alan adlarının erişime durdurulması gerekmiyor mu mesela bu domainler

telekom.gov.tr
    turktelekom.gov.tr
    ttidc.gov.tr
    vb domainler  neden hala yayın yapmaktalar acaba merak ediyorum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

verildiği zaman devleti satmak suçtu..

bu duruma gelineceğini bilemediler. şimdide muhtemelen kazanılmış hak ayağına vermiyorlardır.yada özel bir anlaşmaları vardır.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabuCe
    kabuCe's avatar
    Erkek
    Telekom'un %35 gibi bir miktar hissesi hala devletin. Ayrıca Telekom temelli satılmadı, belli bir süreliğine işletme hakkı ecnebiiiye devredildi. Mal, malzeme, kablo,altyapı vs hepsi devletin diye biliorm

...Orada Olmayan Adam...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

kabuCe bunu yazdı:
    -----------------------------
    Telekom'un %35 gibi bir miktar hissesi hala devletin. Ayrıca Telekom temelli satılmadı, belli bir süreliğine işletme hakkı ecnebiiiye devredildi. Mal, malzeme, kablo,altyapı vs hepsi devletin diye biliorm

evet doğru biliyorsun  

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    belli bir süreliğine özelleştirildi. malesf milletimiz bunu bilmediği için anam ülke elden gidiyor die yırtılmakla mevcut..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

HanDsomE bunu yazdı:
    belli bir süreliğine özelleştirildi. malesf milletimiz bunu bilmediği için anam ülke elden gidiyor die yırtılmakla mevcut..

alnından öpüyüm senin

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

begendik bunu yazdı:

HanDsomE bunu yazdı:

alnından öpüyüm senin

bende senin.  =) kimse bunun farkında değil bu özelleştirme işi süper bişi adamla özelleştirecek baya büyütecek sora biz alacaz geri isteyecekler bizde yarraamı veririm diyip geri gönderecez :F

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:

begendik bunu yazdı:

HanDsomE bunu yazdı:

alnından öpüyüm senin

bende senin.  =) kimse bunun farkında değil bu özelleştirme işi süper bişi adamla özelleştirecek baya büyütecek sora biz alacaz geri isteyecekler bizde yarraamı veririm diyip geri gönderecez :F

ananıda al git demesinler sonra(:

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:

begendik bunu yazdı:

HanDsomE bunu yazdı:

alnından öpüyüm senin

yok ya bi sizin kafanız çalışıyor. bizi uyutuyorlar devleti satıyorlar diye.sizinkisi nede olsa kökü bizde meyveleri çalsalar ne olur mantığı gibi birşey.

değerli mürütler:D tt türkiyenin en karlı iştiraklerinden birisi iken ve teknolojinin ve iletişim sektörünün depara kalktığı bir çağda iken 2005 yılında

6,55 milyar dolara satılan tt 2006 yılında 2.9 milyar dolar kar 2007 yılında 3.158 milyar TL kar etti. yani 2 yılda 6 milyar dolar para kırdı.gelin hesabınızı siz yapın bu özelleştirme mi peşkeş mi?

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    Nitrous bunu yazdı:
    BilimAdami bunu yazdı:

yok ya bi sizin kafanız çalışıyor. bizi uyutuyorlar devleti satıyorlar diye.sizinkisi nede olsa kökü bizde meyveleri çalsalar ne olur mantığı gibi birşey.

değerli mürütler:D tt türkiyenin en karlı iştiraklerinden birisi iken ve teknolojinin ve iletişim sektörünün depara kalktığı bir çağda iken 2005 yılında

6,55 milyar dolara satılan tt 2006 yılında 2.9 milyar dolar kar 2007 yılında 3.158 milyar TL kar etti. yani 2 yılda 6 milyar dolar para kırdı.gelin hesabınızı siz yapın bu özelleştirme mi peşkeş mi?

Özelleştirme!! dostum eğer özelleşmemiş olsaydı sen şuanda evindeki interneti bu fiyata bu hızda muhtemelen kullanamayacaktın. Ben içerisindeyim açık konuşmak gerekirse iyikide özelleşti. TürkTelekom hantal bir yapıya sahipti ki hala düzelmiş değil özelleşmeden sonra kendine gelmeye çalışıyor. Personel standartları artıyor, hizmet kalitesi artıyor.. Özelleşmeden önce 2 ayda açılan adsl hattın şidmi 3 günde açılıyor. Ayrıca TTNET'i baştan yapılandırıp önde gelen şirketleride bünyesine kattı (INNOVA, ARGELA, SEBİT, CETEL,TUİTALK) ve ASSİSTT gibi yeni şirketler kurdu.. Çoğu kesimin bilmediği 1998-1999'larda var olan adsl hizmetini özelleştirmeden sonra görebildin. Ayrıca satıldı 6,6 milyar dolara gibi saçma sapan yorumlar yapılıyor. Neyi biliyosunuzki bu yorumu yapabiliyorsunuz. Ortada satılan birşey yok. Kapıdakı kamyonuda, denizdeki feribotuda, toprağın altındaki kabloda devlete ait.... Satılan tek şey İŞLETME!

Örnek vereyim yakın bir zamanda Ankaranın gözde semtlerinden Kızılay ve karanfil sok. gibi bir yerde adını vermek istemiyorum yakın bir dostuma ait lokalin işletmesi satıldı 20binTL'ye!!

ee sonuç lokalmi satıldı?

hayır işletmesini satılan alan kişi aylık şirket karından %35alıcak.Buda yaklaşık 1500-2500 arası getiricektir işleten şahsa =)

sen sanmaki o karın %100'üde işletene gidiyor... =)

Oger Telekom,Türk Telekom için açılan ihaleyi kazandı ve işletme hakkını %55 hisse ile aldı sanıyorum 18-20 yıllık bir anlaşması var.

Türk Telekomdaki hantallığı özelleştirmeden başka birşey düzeltemezdiki hala düzelmedi...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    blutarm bunu yazdı:
    Nitrous bunu yazdı:
    BilimAdami bunu yazdı:

Özelleştirme!! dostum eğer özelleşmemiş olsaydı sen şuanda evindeki interneti bu fiyata bu hızda muhtemelen kullanamayacaktın. Ben içerisindeyim açık konuşmak gerekirse iyikide özelleşti. TürkTelekom hantal bir yapıya sahipti ki hala düzelmiş değil özelleşmeden sonra kendine gelmeye çalışıyor. Personel standartları artıyor, hizmet kalitesi artıyor.. Özelleşmeden önce 2 ayda açılan adsl hattın şidmi 3 günde açılıyor. Ayrıca TTNET'i baştan yapılandırıp önde gelen şirketleride bünyesine kattı (INNOVA, ARGELA, SEBİT, CETEL,TUİTALK) ve ASSİSTT gibi yeni şirketler kurdu.. Çoğu kesimin bilmediği 1998-1999'larda var olan adsl hizmetini özelleştirmeden sonra görebildin. Ayrıca satıldı 6,6 milyar dolara gibi saçma sapan yorumlar yapılıyor. Neyi biliyosunuzki bu yorumu yapabiliyorsunuz. Ortada satılan birşey yok. Kapıdakı kamyonuda, denizdeki feribotuda, toprağın altındaki kabloda devlete ait.... Satılan tek şey İŞLETME!

Örnek vereyim yakın bir zamanda Ankaranın gözde semtlerinden Kızılay ve karanfil sok. gibi bir yerde adını vermek istemiyorum yakın bir dostuma ait lokalin işletmesi satıldı 20binTL'ye!!

ee sonuç lokalmi satıldı?

hayır işletmesini satılan alan kişi aylık şirket karından %35alıcak.Buda yaklaşık 1500-2500 arası getiricektir işleten şahsa =)

sen sanmaki o karın %100'üde işletene gidiyor... =)

Oger Telekom,Türk Telekom için açılan ihaleyi kazandı ve işletme hakkını %55 hisse ile aldı sanıyorum 18-20 yıllık bir anlaşması var.

Türk Telekomdaki hantallığı özelleştirmeden başka birşey düzeltemezdiki hala düzelmedi...

oger telekom batarsa tt ye ne olacak kafama takıldı şimdi :S 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 5119 Toplam Mesaj: 40