folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gözlüklü Olma Sendromu

Gözlüklü Olma Sendromu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    GÖZLÜKLÜ OLMA sendromu

Bir kere gözlükle yasamaktan nefret ediyorum desem yeridir.Bakın şimdi ne uyus şeyler oluyor gözlüklerini basına gelecek uyusluklar.

1)Yağmurlu havada dısarı çıkamasssın arkadaaş,istersen çık gör ebeni:d
    ŞİMDİ dısarda yagmur yagar sen yürürsün her 2 dakkada bir gözlüğü silmek zorundasın.
    neden çünkü DUNYAYI ''DAMLACIk'' OLARAK GÖRSERİYOR GÖZLÜKTE ONDAN :)) 50 metre yürümeden tekrar ıslanır gözlük durursun tekrar silersin böle gideceğin yere kadar işkencemiz devam eder

2)KIŞIN MİNİBUSE BİNME SENDROMU var bide

kısın elimde klasör öbür elimde şemsiye minibuse binerim.GÖZLÜkler hemen buharlasır alllah alla önümü göremem önümde kim varsa toslarım artık bazı kazalar olabilir ne yaıyım göremiyorum: ) 2 eliniz dolu oldugu için gözlüğünüzüde silemessiniz aha tiki tuttuk işte görmeye görmeye gidersiniz sonra hava ılır gözlük camı düzelir:9

3)kavga ediceksiniz edemessiniz ulan adam gözlüğe vursa bitti a.q kavga hiç bişiy göremem bunalık bunalık görüyorum tabi adam allah ne verdiyse :))

4)düsünün zor durumdasınız uzaktaki birini seçmeniz lazım ölüceksiniz yoksa gözlük yere düş sen kırıl adamı göreme öl.karsıdaki polis olsun mesela siiz kurtarmak için gelsin.mesela

böle böle 1453 tane kötü şey çıkarabilirim.

NOT:Bu yazı tamamen bana aiittir alıntı buluntu değildir.saygılarımla
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    valla bn gösLüümle barışığım zira 1.5 yaşndan beri kullanınca insan barışık oLmada gör ebeninkini (:
    dediin şeyLer haLLediLebilr bnm açımdan..
    bide başLıı küçült a.k kac kere dicez :D

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    eksikleri var elbette ama en büyük eksiklik beyindeki eksikliktir, sen takma kafanı hoca.. Artık gözlük yerine lens kullanabiliyorsun.. Yazdığın sorunlardan kurtulursun en azından

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    bnce basligi duzelt biraz

5 yıldır gozluk takıorum numarası 4 kusur dediklerinin bnce cogu sacmalik sadece 2 numaralı olay dooru oda bnce cokta buyutuleck bi olay diil 1 dakka bekledınmı ayada sildinmi bidaa buuulanmıosabah uyanır uyanmaz takarım aksam yatana kadar bazen banyo yaparken bile unutuom :D futbol macı yaparken gozlugumu takarım denize girerken bile takarım kawda ederken zaten bi pok olmaz aq cok buyutme bunların asıl nedenı buyuk ihtimal sana gozlukun yakısmadıgını sanmandır dooru yakısmıo olabilir bnce git kızlara sor yaskımıo derlerse git lens tak yok yakısıuo derlerse birak kalsın bn lens takacaktım hatta aldım taktım kzı arkds begenmedi gozluklu daha guzel oluon dedı bnde cıkartıma ttım lenselerı hala gozluk takoım

çocuktum,büyüdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    lady bey gözlk sana yakısıyormus ama herkes e yakısmıyor oda var kim ne derse desin gözlüğü 1 yıldan beri takıyorum lazar ameliyatı olcam kurturcam :) o gunu bekliyorum valla.takmayanlar bilemeyebilir ama takın görün yasayın bide gözlüklülere karsı herkesin bir antipatisi avrdır okulda dershanede heryerde böle efendi psikolojisine sokarlar adamı bişiy yaptın mı sen uslusun felan filan yapma böle şeyler.uyus oluyorm ya.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    bn hala derim ki takma siktr et aq kım ne derse desin noolcak sen diosun ki herkezler bana inek gozuylen bakacak ama oyle diil sen kendını o piskolojiye sokuosun bn inek diil hayır bn inek diilm falan
    bnce kendın gibiş dawran kımsecikler sana bişi demez hakkındada oyle dusunmez (tabe gercekten inek diisen ) ama yiedne yok diisen cozum cokta zor diil git bidene al şeffaf lens tak 18 ine gelince de cızdırırsın

çocuktum,büyüdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Valla haci gozluklerim vardir yagmur yagsa bile silmem gorus mesafem 50 metreye kadar dussede devam ederim :)...semsiye tasimam kasinpasa der yururum yagmurun altinda semsiye bize gore degil.kavga etmeden once gozlugu cebe yerlestiririm adamada kafayi gomdummu is bititk daha once tecrubem var yani :)....dai senin gozluklerle ne alip vermediigin var la bu arada benim gozluk adana bulusmasi sabahinda kirildi amk yaptirmam gerek 135 ytl istiyorlar :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hacı bide 14 senedir takıyorum, a.q tek isteğim bi kere olsun gönül rahatlığıyla televizyon karşısında uyumak :D

jack daniels 160 yaşında
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Le_Passione
    Le_Passione's avatar
    Erkek
    gözlüğü sevmiyosan lens tak

Su ve ateş çağındaydı soLuğumuz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    klips kullan yagmurdan bir nebze kurtulursun.
    kim demis gozlukluler gunes gozlugu takamaz diye klips takabiliyorsun ustelik actigin zaman daha havali duruyor.

(klips gozlugun uzerine takilan gunes gozlugu hani acilip kapanabiliyor profosorlerin kullandigi gibi birsey)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    ben de gözlük kullanıyorum.Sürekli gözümde.Çok terlediğim için bazen küfleniği bile olur.Gözlüğü çıkarınca kendimi çıplak hissediyorum. :)

Olmasa iyi olurdu ama var diye de isyan etmiyorum.Ergenlik de bitti zaten.Ota boka kafayı takamam,daha derin meseleler var :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 3325 Toplam Mesaj: 23