folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Gri Sigorta Ve Mellce Sigortaya Devletin El Koyması

Gri Sigorta Ve Mellce Sigortaya Devletin El Koyması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

ben kasko yaptırmıştım daha nisan a kadar geçerli olması gerekiyordu iptal olmuş. Şu indirim kodunu nereden öğrenecez bize tanımlanan? Birde para iadesi ne zaman olacak?

öyle bir indirim kodu yok

hepiyi, hdı, ankara, gulf, quick, ak, ana şimdilik aklımdakiler bunlar batan gemiyi indirim sağlayarak alabiliriz diyorlar :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Benim de kafam karıştı kasko arefesin de her zaman ki kasko dan olsun diyorum sigortacı tutturdu Türkiye sigorta en iyisi diye full olsun en iyisi o öyle dedikçe ben sallıyorum 20-25 aralığa kadar  normalde aksigorta dan alıyordum kararımızı netleştiricez bakalım.

her zaman diyorum kaza yapmadığın sürece en iyi şirket en ucuz yaptırdığın şirkettir.

türkiye sigorta acenteliğini ben almadım red ettim. bunda en büyük sebepler @kreyzi nin çektiği rezillik ve takipçilerden gelen " abi bir tanıdık varmı türkiye sigorta kaç haftadır ödeme yapmadı" demeleri

DJ_Alper tarafından 14/Ara/23 17:33 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Benim de kafam karıştı kasko arefesin de her zaman ki kasko dan olsun diyorum sigortacı tutturdu Türkiye sigorta en iyisi diye full olsun en iyisi o öyle dedikçe ben sallıyorum 20-25 aralığa kadar  normalde aksigorta dan alıyordum kararımızı netleştiricez bakalım.

her zaman diyorum kaza yapmadığın sürece en iyi şirket en ucuz yaptırdığın şirkettir.

türkiye sigorta acenteliğini ben almadım red ettim. bunda en büyük sebepler @kreyzi nin çektiği rezillik ve takipçilerden gelen " abi bir tanıdık varmı türkiye sigorta kaç haftadır ödeme yapmadı" demeleri

Teşekkürler dostum.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Sağlam girmiş

https://m.patronlardunyasi.com/haber/batan-2-sigorta-sirketi-geride-120-bin-magdur-birakti/300069

120.000 poliçe 

8.000 i kazalı serviste yakalanmış . 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Sağlam girmiş

https://m.patronlardunyasi.com/haber/batan-2-sigorta-sirketi-geride-120-bin-magdur-birakti/300069

120.000 poliçe 

önce hasarlar ödenecekmiş. 400.000.000 tl kasada para varmış. 400bin tl ile hangi hasar odenir ? 

rakama bakacak olursak bitik durum...

gri acenteliği aldım gerçekten yarı yarıya fiyat verdi o donemler ama güvenipte kesemedim.

ben axa, ak, anadolu, allianz poliçesi bile keserken son 1 yıldır kırk kere düşünüyorum...

Freak tarafından 15/Ara/23 10:11 tarihinde düzenlenmiştir

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Sağlam girmiş

120.000 poliçe 

önce hasarlar ödenecekmiş. 400.000.000 tl kasada para varmış. 400bin tl ile hangi hasar odenir ? 

gri acenteliği aldım gerçekten yarı yarıya fiyat verdi o donemler ama güvenipte kesemedim.

ben axa, ak, anadolu, allianz poliçesi bile keserken son 1 yıldır kırk kere düşünüyorum...

400 MN yazmışsın onunla kazalı araçlar ödenir ama bedeni hasarlardan güvenceye çok girer

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Freak bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Sağlam girmiş

120.000 poliçe 

400 MN yazmışsın onunla kazalı araçlar ödenir ama bedeni hasarlardan güvenceye çok girer

araç başı 333bin düşüyor... pertlerden sonra kazalı araçların %50 si bence ödenmez... 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    Freak bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Sağlam girmiş

120.000 poliçe 

araç başı 333bin düşüyor... pertlerden sonra kazalı araçların %50 si bence ödenmez... 

dostum bak bildiğin üzere sigorta şirketleri bankalardan daha çok denetlenir. bu şirketin kasasındaki bedeli hasar dosya sayısını kestiği poliçeyi vs zaten biliyorlar 

bu mantıkla gidersek sen bile ödeyemez diyorsan seddk nın el koyması mantıklı geliyor

ek olarak 120 bin poliçede 8 bin hasar dosyası çok fazla bir sayı  anlık bu birde bunun geri dönek gelecekleri var

bildiğin şirket zaten çöküşteymiş

fiyat yükseltseler ne olacak 5 k gri çıkardı 6 k allianz çıkardı 7 k axa çıkardı desek kaç kişi gider griye yaptırır açık :)

DJ_Alper tarafından 15/Ara/23 14:36 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Sigortaci arkadaslar, Acnturk isimli firmayla alakali ne dusuyorsunuz? 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yangın poliçelerininde iptaline başlanmış

Toplam Hit: 2223 Toplam Mesaj: 26
gri sigorta