folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Gsm Bayii Sinde Yapılan Şerefsizlik..

Gsm Bayii Sinde Yapılan Şerefsizlik..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

aha Kırmızı :W

Zamanı durduramazsın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:
    -----------------------------

ara vodafone müşteri hizmetlerini hocam. De ki şu bayiniz böyle yapıyor suç duyurusunda bulunuyorum. Bu bölgede ki bir tane avukatınızı bana yönlendirirmisiniz de. yönlendirirler.

konştum müşteri hizmetleriyle, hatları aldığınız yerle görüşün sorunu çözmesini isteyin dedi.

yoksa oranın bilgilerini bize aktarın ilgili yerlere ulaşır gibi bişiler dedi :/

akşam olsndaa bakalm.....

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

hangi şehirdesin? antalya isen vereyim vodafone avukatının numarasını. halleder o. seninkin benzer bi durum başıma gelmişti. bayinin bitanesi benim adıma faturalı hat satmış başkasına adresime her ay 100-200 arası fatura geliyordu. dedim herhalde şirket hatlarından birisi. işin boku çıkmaya başlayınca araştırdım numara bizde değil bayinin birisi çetenin birisine satmış benim adıma. Avukat bayiden 150 milyar civarı tazminat aldı. faturalım silindi 2 tane cep telefonu gönderdiler hediye olarak ve kendi kullandığım hattım içinde 1 yıl ücret talep etmediler :))

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

casey bunu yazdı:

aha Kırmızı :W

kim ne derse desin türkiyede ki en kaliteli hizmeti vodafone veriyor. adamlar müşteri odaklı pek parao daklı değil. Mağdur bir durumda hemen ilgileniyorlar falan. vodafone nin sony ericsson telefon kampanyası vardı 349 tl ye. dedim yok telefonunuz antalyada cargoyla gönderidler adresime. ödemesinide şu bayiye yapın deidler.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:

hangi şehirdesin? antalya isen vereyim vodafone avukatının numarasını. halleder o. seninkin benzer bi durum başıma gelmişti. bayinin bitanesi benim adıma faturalı hat satmış başkasına adresime her ay 100-200 arası fatura geliyordu. dedim herhalde şirket hatlarından birisi. işin boku çıkmaya başlayınca araştırdım numara bizde değil bayinin birisi çetenin birisine satmış benim adıma. Avukat bayiden 150 milyar civarı tazminat aldı. faturalım silindi 2 tane cep telefonu gönderdiler hediye olarak ve kendi kullandığım hattım içinde 1 yıl ücret talep etmediler :))

dostum istanbuldayım da sen şu avukata söle ist de vardır mutlaka tanıdığı =)=)

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeliMermi
    DeliMermi's avatar
    Erkek

askerlerin nüfus cüzdanı olmadığı için açık hat alıyorlar hep, benim şuanki hatta açık hat, belki buda öyle bi ibneliğin eseridir, vay be hat bi belaya bulaştığı zaman kendi başını belaya sokmuyor onun için iyi bi fikir, demekki neymiş bayiden çıkartmak lazımmış ve sitesinden hemen kontrol etmek lazımmış..

iyi ders çıkarttım valla teşekkürler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

vodafone nin bir suçı yok şerefsizi senin bayi için kullanman gerek bence. Müşteri hizmetlerini ara sana yardımcı olacaklardır. Vodafonenin müşteri hizmetleri çok iyi

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

hep yapılan bişey zaten, izmirde sevgi yolunda kurulan stantlarda satılan 1,5 liraya hatların hepsi başkasına kayıtlı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

tamamen alt bayinin şerefsizliği.geçmiş olsun inşllah sende avukata filan ulaşır sorunu çözersin.

bizim içinde iyi ders oldu :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 8381 Toplam Mesaj: 34