folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Gta 5 Crack Yayınlanmış

Gta 5 Crack Yayınlanmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

ingilizce forumda 128 bitler için sıkıntı çıkartır diyordu çok güzel efektler beklemeyin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Dbakirda Olup Indiren Varsa Cd Flash Falan Bi Sekil Versin 60 gb Cafedr Indiremem Cafe sahibi Izin vermez Izin Verse Bile Orjinali Kadar Cafe Parasi oderim Mk

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı

ingilizce forumda 128 bitler için sıkıntı çıkartır diyordu çok güzel efektler beklemeyin

eet 128 bit nvidia 525m

sıkıntı derken hocam en düşükte donmadan oynatmaz mı ? :D oynatsın yeter kaliteden ödün verecez artık yapacak bişi yok

çalıştırsın yeter:D 

şimdi çalışır mı çalışmaz mı

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı

kadıköydeki cd satanlara sordum daha gelmedi diyorlar. dedim crack çıktı nasıl olmaz. gelince zaten 50-60tl olur diyorlar. siktiri çekip çıktım amk. :W

istanbulda olup indiren var mı. kapıp harddiski gideyim yanına :W

edit: param olsa gidip alacam orjinal dvdsiyle. ama aybaşını da bekleyemicem :W

50 lira mı o.O

Uydunet kullananlara bir yöntem söyliycem. Nitro paket alıyorsunuz aylık faturanıza 5 lira ek ücret yansıyor 100 mb hızla 1 buçuk saatte çekiyorsunuz. 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wrongly
    wrongly's avatar
    Erkek

macbookta oynatmayı becerebilen olursa bir dürtsün, para ödülüm var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    Spyware__007 bunu yazdı

eet 128 bit nvidia 525m

sıkıntı derken hocam en düşükte donmadan oynatmaz mı ? :D oynatsın yeter kaliteden ödün verecez artık yapacak bişi yok

çalıştırsın yeter:D 

şimdi çalışır mı çalışmaz mı

yabancı kaynakta açmayacağı söyleniyor ama bana göre açabilme durumu var  cünkü directx 10 dada çalışıyor bu oyun

şansını dene derim  en düşük oynar bence tam ekran yapmassın pencere modunda açarsın grafik işlemciyi performans moduna alırsın falan filan fps kazandırır bunlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Beyler 13 saattir kuruyorum hala %62 :D Notebook diye mi böyle ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Mesajımız bulunsun

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Beyler Mesut Çevik Mobil GPUlarda denedi 640 mı 740 da mı ne çok güzel stabil bir fps oranı aldı high ayarlarda o yüzden 540m'i olan ben kesin oynarım diye düşünüyorum :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

ati 7670m 8 gb ram i5 oynatır mı :W

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 22189 Toplam Mesaj: 212