folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder GTA 5 PC İçin Kesin Tarih

GTA 5 PC İçin Kesin Tarih

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

GTA 5 yeni nesil konsollara ve PC’ye FPS moduyla geliyor

http://webrazzi.com/2014/11/05/gta-5-fps-modu/

arkadaşlar webrazzi haberi neye dayandırarak yazmış bilmiyorum ama adamlar kesin tarih olarak 18 kasımda raflarda demişler. karakter yönetimi içinde FPS diyorlar, yani birinci tekil şahıs kamerası. bu özelliği GTA da pek beğenmedim...

ayrıca pc ve diğer ps4 ve xbox360 konsollarında ektra 100 şarkı ve yaban hayatta 20 hayvan daha eklenmiş. siz ne dersiniz.

buda FPS özelliğinden bi video

http://www.youtube.com/watch?v=WJsfPILNL8A#t=62

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

GTA 4 gibi konsoldan direk port edip en hayvan sistemde bile kasacaksa kalsın. Bence artık oyun için PC toplamanın mantığı kalmadı. Al bi tane Playstation eve birde yanına orta sınıf bir laptop tamamdır. Playstation'dan oyununu oyna, laptoptanda internete gir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

GTA 4 gibi konsoldan direk port edip en hayvan sistemde bile kasacaksa kalsın. Bence artık oyun için PC toplamanın mantığı kalmadı. Al bi tane Playstation eve birde yanına orta sınıf bir laptop tamamdır. Playstation'dan oyununu oyna, laptoptanda internete gir.

Ps4 oyunları pahalı ayrıca online oynamak yıllık 150 tl

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stabilo
    stabilo's avatar
    Erkek

FPS olayı çok iyi olmuş.

vanity is definitely my favorite sin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Ps4 oyunları pahalı ayrıca online oynamak yıllık 150 tl

+1

18 kasıma kadar akk dolmaz inş. gerçi pcnin kasmadan oynatabileceğinden de şüpheliyim. çünkü gta 4 deki gibi port yapacaklar hem pcyi hem bizi kanser edecek.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

bende ps4 de bekliyorum bunu ps4 alcam. Eskiden oyun bilgisayarda oynanır derdim artık bu felsefeyi yıkıyorum al konsolunu çalıştır oyunu takıl. bu arada çıkış tarihleri şu şekilde 

Çıkış tarihi PS4 ve Xbox için 18 Kasım 2014. PC için 27 Ocak 2015. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek

Edit: Beklemedeyiz. 18 Kasımda çıkarsa 150 tl yi geçmediği sürece alıcam.

Subtitle tarafından 05/Kas/14 21:59 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

eğer dead rising 3 teki gibi 4k olayı olcaksa ben oynarım 4k'ta ama bunu indircek adam gibi internet yok ona yanarım.

Converse giyen uzaylı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Fps çok can katmış olaya videoda gerci duruyo baya bi. ps3 de tps oynadık, bilgisayardan da bi fps seklinde oynayalım bakalım.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

PS4 versionunun 30fps olacağı açıklandığı anda beklemeyi bıraktım, konsolu sırf bu oyun için almıştım ama artık benim için pek bir değeri kalmadı. Lan 30 fps nedir amk eski nesilden farkı olmayacak akıcılığın!

Zorla yeni pc toplattıracaklar..

Ehl-i Byte
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Wolf oynuyoduk lan biz. İş nerelere gidiyor. 

disketle oyun oynayan gençliğe yazık.

şimdiki bebeler çok şanslı

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 2986 Toplam Mesaj: 22